Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Off topic (https://forum.cdrinfo.pl/f5/)
-   -   Wracajac do plaszcza-niewidki (czy jak by to ujac) (https://forum.cdrinfo.pl/f5/wracajac-plaszcza-niewidki-czy-jak-ujac-17086/)

andrzejj9 19.02.2003 21:52

Cytat:

VermilioN napisa***322;(a)
zgadzam sie z tona w 100%
Takiego kiczu i szajsu juz dawno nie widzialem, jak mialem chyba z 10 lat to takie cos wymyslilem, tylko nie mialem mozliwosci wykonania tego. i to nie dziala wcale na zasadzie miniaturowych kamer i miniaturowych wyswietlaczy. tylko za gosciem (albo obok, zalezy jak kto chce) stoi kamera i filmuje to co jest za nim i przekazuje obraz do rzutnika, ktory rzuca ten obraz na ubranie. ehh nie chce mi sie nawet pisac na temat tego kiczu roku, smiac mi sie chce jak widze, ze wiele osob sie tym zachwyca, ja tez sie zachwycilem ale wolalem sprawdzic i jak sie okazalo mialem racje.

Nawet jesli masz racje na temat sposobu wykonania tego zdjecia, to nie zmienia to faktu, ze sposob realizacji tego problemu jest bardzo dobry i daje duze szanse na rozwiniecie go w przyszlosci. Nie widze tu zadnego przekretu, ani kiczu. Ja dalej zachwycam sie prostota pomyslu.

TOMMYx 20.02.2003 21:56

W TV o tym mówili jakiś czas temu (o ile dobrze pamiętam - w Faktach_TVN).

shyja 20.02.2003 23:43

ehhhhhhh.......... szkoda posta....... :P ;) :) ^_^

Ziele 21.02.2003 01:23

Cytat:

TOMMYx napisa***322;(a)
W TV o tym mówili jakiś czas temu (o ile dobrze pamiętam - w Faktach_TVN).
Dokładnie. I ta niewiedzialość to spore przegięcie ;) Z tego co widziałem to wyglądało to jak zaweszona na sznurku zielonkawa folia przez którą coś niecoś widać. No i dokoła porozstawiane kamery na stojakach :)


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 13:56.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2025, vBulletin Solutions Inc.