Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 19.01.2011, 14:36   #1
pali
Թ
 
Avatar użytkownika pali
 
Data rejestracji: 14.02.2003
Posty: 3,066
pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
www.euroadres.pl - prośba o kasację postów

Witam

Rok temu w naszym wątku UWAGA! Oszustwa internetowe! zamieściłem kilka postów, w których opisałem moje doświadczenia z firmą działającą pod brandem Euroadres.

Cel pisania postów zapewne taki sam jak innych osób: aby ostrzec współbraci przed ew. kłopotami.

Tutaj linki do moich postów:
Pierwszy post, w którym przedstawiam sprawę i kolejne posty w tym wątku: drugi post, trzeci post, czwarty post.

Jeśli ktoś zechce komentować istotę tamtej sprawy, proszę o przeczytanie wszystkich postów, gdyż w trzecim z kolei prostuję moje błędne wnioski z pierwszego postu.

Do rzeczy: dziś dostałem msg od jednego z adminów naszego forum, w którym dowiaduję się, że niejaki Michał Brzeczkowski z "firmy Euroadres" żąda usunięcia w/w postów w związku z "obraźliwymi i nieprawdziwymi informacjami na temat naszej firmy".
Admin pyta się o moją opinię i sugeruje, zapewne słusznie, że jeśli nie skasujemy, następnym krokiem będzie żądanie podania moich danych personalnych.
Dla jasności: msg naszego admina jest w tonie jak najbardziej przyjaznym I jeśli dobrze rozumiem, admin pozostawia decyzję do mojego uznania.

Pytanie do Was: co zrobić? Skasować czy zostawić? Czasami zadaje się takie pytania, aby upewnić się co do swojej decyzji, ale zaręczam, że tym razem naprawdę nie wiem.

Z jednej strony oczywiście nie chce mi się nimi szarpać, a z drugiej strony po przeczytaniu w/w postów generalnie podtrzymuję swoją opinię, dalej widzę cel w zamieszczaniu takich informacji itd

Jako że jesteśmy na otwartym forum dyskusyjnym: pan Michał Brzeczkowski mógłby bronić dobra swojej firmy bezpośrednio...

Swoje dane personalne oczywiście im podam w razie żądania, nawet sam to zrobię, aby admin nie miał zbędnych nerwów. BTW po IP mnie nie ustalą, ale nie zwykłem ukrywać się i staram się brać odpowiedzialność za słowa.

Mam nadzieję, że wyrazicie swoją opinię i o ile jasno powiecie kasować / nie kasować, podsumuję Wasze głosy i podejmę taką decyzję jak większość. W końcu to forum nie jest moją własnością, a w pewnym sensie wszystkich tu piszących, to i dlatego zwracam się do Was.
pali jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 19.01.2011, 14:57   #2
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,399
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
[...] pan Michał Brzeczkowski mógłby bronić dobra swojej firmy bezpośrednio [...]
To stwierdzenie w zasadzie wyczerpuje temat.

Nie kasować.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.01.2011, 16:34   #3
Zetoxa
liniejący leming
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Zetoxa
 
Data rejestracji: 20.12.2001
Lokalizacja: N-H
Posty: 12,620
Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
dokładnie,
może się u nas zarejestrować,
i z Tobą polemizować
__________________
c'est la vie !!!
Zetoxa jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.01.2011, 16:35   #4
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
@pali przeczytałem te posty i moim zdaniem nie powinieneś ich usuwać. Jeśli Cię pozwą to co? Posty są napisane w merytoryczny sposób, nikogo nie obrażają tylko stwierdzają fakty (o ile nie kłamałeś). Żaden sąd nie przyzna im racji. Dla pewności polecam jednak popytać na forum prawnym

Cytat:
Do rzeczy: dziś dostałem msg od jednego z adminów naszego forum, w którym dowiaduję się, że niejaki Michał Brzeczkowski z "firmy Euroadres" żąda usunięcia w/w postów w związku z "obraźliwymi i nieprawdziwymi informacjami na temat naszej firmy".
Na tym etapie to ten Pan może co najwyżej POPROSIĆ o usunięcie tych materiałów.


Walcz o swoje!

Cytat:
Swoje dane personalne oczywiście im podam w razie żądania, nawet sam to zrobię, aby admin nie miał zbędnych nerwów. BTW po IP mnie nie ustalą, ale nie zwykłem ukrywać się i staram się brać odpowiedzialność za słowa.
Dopóki prokuratura nie nakaże administratorowi podania danych osobowych to nie musi tego robić.

--

OT
@pali zapoznaj się z sprawą
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl

Ostatnio zmieniany przez andy : 19.01.2011 o godz. 16:42
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.01.2011, 16:48   #5
Bartez
Team Member
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Bartez
 
Data rejestracji: 18.10.2002
Lokalizacja: malopolska
Posty: 4,178
Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez andy Podgląd Wiadomości

Na tym etapie to ten Pan może co najwyżej POPROSIĆ o usunięcie tych materiałów.
Wczytałem się jeszcze raz w maila i jednak póki co proszą. To tak, żeby nie było nieporozumień z powodu "PROŚBA, czy ŻĄDANIE"
__________________
Pozdrawiam
Bartez

Ranking dysków twardych
Bartez jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.01.2011, 16:54   #6
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Wczytałem się jeszcze raz w maila i jednak póki co proszą. To tak, żeby nie było nieporozumień z powodu "PROŚBA, czy ŻĄDANIE"
W takim razie ładnie odpisać, że te posty nie zostaną usunięte.

Jeśli cała sytuacja wygląda jak to pali opisał, to nie macie się czego bać - w szczególności on.
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl

Ostatnio zmieniany przez andy : 19.01.2011 o godz. 18:35 Powód: dodanie przecinka
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.01.2011, 16:58   #7
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,399
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
W takim razie ładnie odpisać, że te posty nie zostaną usunięte.
Lepiej zamiast odmowy zaprosić do rejestracji i merytorycznej polemiki.

__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.01.2011, 17:31   #8
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,204
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Przypomniałem sobie te posty - nie ma w nich żadnych niestosownych treści, zawierają rzeczowy opis faktów. Wszystko napisane wręcz z troską o rzeczowość i obiektywizm, przypuszczenia z pierwszych postów, które okazały się niezgodne ze stanem faktycznym (i ewentualnie ich można by się było przyczepić) zostały rzetelnie sprostowane. Cóż więcej?
__________________

Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.01.2011, 18:43   #9
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez joujoujou
Lepiej zamiast odmowy zaprosić do rejestracji i merytorycznej polemiki.
Gdyby chcieli polemiki to sprostowanie by się już dawno pojawiło. Czepiają się tych postów bo Google je wysoko indeksuje na zapytanie "euroadres opinie" - Nie pierwsza i nie ostatnia firma, która negatywne opinie o sobie chce wymazać w taki sposób.

Cytat:
Napisany przez Jarson
Przypomniałem sobie te posty - nie ma w nich żadnych niestosownych treści, zawierają rzeczowy opis faktów. Wszystko napisane wręcz z troską o rzeczowość i obiektywizm, przypuszczenia z pierwszych postów, które okazały się niezgodne ze stanem faktycznym (i ewentualnie ich można by się było przyczepić) zostały rzetelnie sprostowane. Cóż więcej?
Dokładnie. Rzeczy co do których się pomylił w pierwszym poście prostuje w kolejnych.
Cytat:
Napisany przez Bartez
Wczytałem się jeszcze raz w maila i jednak póki co proszą.
Mógłbyś ten email opublikować w tym temacie?
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.01.2011, 18:45   #10
Prezesik
Człekokształtny
 
Avatar użytkownika Prezesik
 
Data rejestracji: 27.12.2004
Lokalizacja: Poznań
Posty: 9,082
Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Mi też się wydaje, że powinno zostać.
Złe przypuszczenia z Twojej strony zostały sprostowane.
Szanowny Pan może się na forum zarejestrować i odnieść się do pozostałych zarzutów.
__________________
Seny, pit i collons!
Prezesik jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.01.2011, 18:46   #11
Banana Coctail
Banned
 
Avatar użytkownika Banana Coctail
 
Data rejestracji: 27.08.2003
Lokalizacja: Nigdzie
Posty: 2,094
Banana Coctail jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Banana Coctail jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
walcz z kapitalizmem-kanibalizmem! cherfony ztutent

popieram, niech zostana.
Banana Coctail jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.01.2011, 04:36   #12
mystery
Czytający
 
Data rejestracji: 12.04.2010
Posty: 943
mystery niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>mystery niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Poczytałem i popieram koncepcję pozostawienia Twoich postów.W końcu Forum jest otwartą platformą polemiki na każdy temat.Przecież to Ty występujesz z propozycją dialogu,ja tak to odczytuję.
__________________
ŻYCIE TO NIE JE BAJKA ,TO JE BITWA
mystery jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.01.2011, 07:09   #13
superrrmario
PODWÓJNY DZIADEK
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika superrrmario
 
Data rejestracji: 26.06.2004
Lokalizacja: Łódź
Posty: 6,266
superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Nie kasować!
__________________
superrrmario jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.01.2011, 08:30   #14
sobrus
Jukebox Hero
 
Avatar użytkownika sobrus
 
Data rejestracji: 17.09.2004
Lokalizacja: Back for the Attack
Posty: 10,800
sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Jeżeli chodzi o to czy kasować czy nie to : nie kasować.

Na forum można pisać wszystko co jest zgodne z regulaminem.

Mamy wolność wypowiedzi i każdy może przecież wyrażać swoją opinię, opisywać swoje wrażenia. Przecież większość postów jest właśnie o tym!

Tematy co wybrać, czy firmę Philips czy Samsung, jaką lodówkę, gdzie robić zakupy a gdzie nie, gdzie tankować a gdzie paliwo jest do kitu. I czemu aparaty Kodaka są złe

I jeżeli ktoś napisze "firma X jest do dupy bo ich napęd padł po 2 miesiącach", "nie polecam kuriera C, zgubili moją przesyłkę" to czy taki post należy skasować? A może firmy X i C pozwą kogoś do sądu?

No i właśnie. Posty powinny zostać, tyle że nie wiem czy warto być za nie ciąganym po sądach i robić sobie problem? A z drugiej strony czy firma euroadres ma prawo czyścić opinie na swój temat?

PS. Czy różne firmy mogą kontrolować swoje opinie na na ceneo, nokaut i podobnych serwisach? Przecież nie zawsze są pozytywne. W skrajnym wypadku bardzo negatywne. I na pewno czytane częściej niż stary zapomniany temat na cdrinfo.

Ostatnio zmieniany przez sobrus : 20.01.2011 o godz. 08:34
sobrus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.01.2011, 09:05   #15
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez sobrus Podgląd Wiadomości
Na forum można pisać wszystko co jest zgodne z regulaminem.
No nie do końca..

Można pisać to, co po pierwsze jest zgodne z obowiązującym w Polsce prawem, a następnie co jest zgodne z regulaminem.

Co do konkretnej sytuacji to jeszcze się nie wypowiadam. Później przejrzę te posty, ale też nie kojarzę w nich nic, co by wcześniej zwróciło moją uwagę (a gdyby było niewłaściwe, pewnie by zwróciło).
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Tagi
euroadres, euroadres.pl

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Turturial DVD Audio Extraktor i prośba o podpowiedź jak podzielić plik DTS albert1972 Audio/Stacjonarne nagrywarki i nośniki CD-R Audio 17 17.01.2011 21:41
wymagana liczba postów naabox Komputery - oprogramowanie i sprzęt 9 03.07.2009 23:30
Jak to jest z tym naliczaniem postow? nacuna Off topic 6 04.08.2004 12:30


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 09:41.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.