Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 15.02.2003, 23:59   #1
Sniper
Member of Blokers.net
 
Avatar użytkownika Sniper
 
Data rejestracji: 23.04.2002
Lokalizacja: Zawiercie
Posty: 939
Sniper niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Wytrzymałość wątroby !

Skoro to offtopic - czyli gadki o bzdurach chciałbym zamiescic pytanie:


Ile udało wam sie wypic (max) i być trzeźwym?
oraz ile żeby być wypitym ale na chodzie (wesela odpadaja - z wiadomych ruchowych przyczyn) ?

Bo wracam włąsnie z jednego pifka z qmplem ( skonczył sie na 6 w 2h) i kurde na chodzie jestem - tak jakbym herbate wypił.
niewiem czy sytuacja osobista na to wpłyneła ale ostatnio jestem tzw. nieekonomiczno-niespijalny ;( co osbiscie odbija mi sie po kieszeni.

ostatni mój rekord (o ile to tak mozna nazwac) był ze szwagrem obalilismy we dwóch 3 0,5l+2 piwa nałeb (okazja - 2 syn) - byłem wypity i to fest ale doszedłem do domu - i chyba nawet na cdrinfo sie udzielałem. Co najdziwniejsze rano zero kaca generalnie zero!! szok - choc siostra miała do mnie pretensje ze meza jej wyłaczyłem na dwa dni )

aa no i sylwester tu to było ostro 12h impry poszło hmmm oj niewiem ale fulll ale były tance wiec sie nie liczy

generalnie wszyscy mówia mi żebym znalazł sobie nową kobietę bo ze mna to sie nawet wypic nie da )) - kurcze nie pamietam nawet kiedy zgon zaliczyłem .....


hmmmm ... chyba po obronie i moich urodzinkach/imieninkach - no to było ostro.

ale zastanawia mnie 6 piw i nic? (niepowiem ze taki twardy jestem zdazało mi sie ze po 3 pifkach byc juz na cyku ...(włącznie ze spawem) ale teraz to przesada ..... zastanawiam sie czym to jest spowodowane?, nerwy?, w****........ cholera wie.....

licze na zrozumienie i w miare dowcipne odpowiedzi.... no i realne nie z rekawa ze wychlałem xxxx beczek i jeszcze zajechałem barmanke )


narka spadam spac bo rano mam robote ))
Sniper jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 16.02.2003, 00:21   #2
shyja
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika shyja
 
Data rejestracji: 04.02.2003
Lokalizacja: Green City ;)
Posty: 233
shyja zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
osobiscie najbardziej lubie swoj rekord o nazwie 14 piw i 2 drinki (jak to fanie brzmi ) no i bylem calkowicie na chodzie, ale tak na maxa zeby pic (tak ze sie stoczylem) to 2L na dwoch i (okazja, koles zerwal ze swoja dupa)w ciagu jakichs 3 godzin. tylko teraz co jest wieksza iloscia??
tego nie wiem, jest wogole jakis przelicznik??

ps. wracam do gry
__________________
Komputer przypomina gospodarkę socjalistyczną. Jest centralnie sterowany, ma zawsze za mało pamięci, jest zawsze za mało wydajny i trudno znaleźć sprawcę błędów.
shyja jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.02.2003, 00:23   #3
Y@nkee_PL
Maciek: Reaktywacja
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Y@nkee_PL
 
Data rejestracji: 18.11.2002
Lokalizacja: Zielona Góra
Posty: 4,776
Y@nkee_PL zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
to zaczyna przypominac bardziej jazde offroad
heh, ja osobiscie duzo nie pije, wiec moja tolerancja na alco nie jest wygorowana jak np. u moich kumpli ktorzy co piatek daja troche po garach
bedac na wycieczce w Kodowie Zdroj wybralimy sie z kolesiami do naszych czeskich przyjaciol zza granicy, ktorzy przoduja w ilosci spirytusu przypadajacego na jednego obywatela (ciekawe dlaczego )
celem wizyty za granica byly tanie jak barszcz obiadki, mniam
a ze to kraj piwem i piwem plynacy latwo bylo o pokuse (a niby dlaczego bysmy jechali do kodowy )
ok, i tak 1-sze piwko, 2-gie, 3-cie, chwila na przmyslenie, tak jestem trzezwy, a wiec 4-te, 5-te, 6-te, znowu mysle, no tak, jestem trzezwy (przynajmniej tak mi sie wydawalo ), 7-me, zglodnialem nieco, zamowilem puchar lodowy (dobry byl), wydaje sie ze jestem trzezwy, 8-me i tu................ zonk, jakbym odrazu dostal patelnia w leb, ciach, trach i idziemy spac
__________________
...yea-ea-ea-ah, yea-ea, I feel hardcore
yea-ea-ea-ah, yea-ea, always hardcore...

The firmware page - stronka z BIOSami do napędów optycznych
Y@nkee_PL jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.02.2003, 01:18   #4
ZbigNieff
..::Returned Master::..
 
Avatar użytkownika ZbigNieff
 
Data rejestracji: 14.12.2002
Lokalizacja: Kłodzko
Posty: 1,879
ZbigNieff zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
A ja powiem krotko!!

Ostatnio tak bez okazyjnie wypilem z kumplem 6 piwek
PORTER 18% i spalem na chodniku jak skonczony zulek
A pozniej jak zrobilo mi sie zimno to na lawce na PKS`ie!!
__________________

RW1: Nec 3520A - RW2: BenQ 1640
ZbigNieff jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.02.2003, 03:57   #5
/||\aster
Gość
 
Posty: n/a
W sumie nie powinienem sie wypowiadac, ale powiem swoje zdanie

W moim przypadku wszystko zalezy od klimatu gdzie pijesz i z kim. Zademonstruje to na przykladzie (im lepsza klima tym mniej potrzebujesz).
W moje ostatnie urodziny poszedlem z kilkoma kumplami pod namiot (stawiaja go gdy sie robi cieplo i leja tam piwo) i bylo naprawde fajnie jakis koles spiewal piosenki Dzem'u i innych w takich klimatach, nie przepadam za tym rodzajem muzyki ale mi sie podobalo. Wypilem 3piwa i mialem taka super banie ze szok, dostalem jeszcze od kolesia co spiewal dedykacje z okazji urodzin LOL, wszyscy bili brawa, ja wstalem biegalem poprostu bawilem sie (koledzy musieli mu powiedziec ze mam 18 urodziny bo inaczej by mnie wyprosili LOL) Ogolnie to byla moja bania zycia, nie bylem nawalony jak swinia tylko bylo poprostu super.
Po tym incydencie pod namiotem cale osiedle sie ze mnie smialo przez tydzien, jakie tam sie rzeczy nie dzialy.


Szkoda, ze tutaj nie ma takich przekretow, naprawde tego brakuje, niby sa te Rumy, wiecej lasek etc. ale nie ma porownania do tego klimatu, wszystko jest takie sztuczne na niby..........


J***NA Ameryka
  Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.02.2003, 06:14   #6
-Sid-The-Rat=>
Kocham Paskudy, Świntuszę
 
Avatar użytkownika -Sid-The-Rat=>
 
Data rejestracji: 30.03.2002
Posty: 6,017
-Sid-The-Rat=> niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
khem khem
czaasey kiedy mogelm sie licytowac z innymi ile gdzie i czeg oju zan szczescie minely - pamietam jednak sylwestra gdzie zdecydowanie przekroczylem dawke smiertelna, andrzejki - oj tam bylo strasznie - srednio litr n alebka i jakies wina
inna sprawa ze mam duza tolerancje na alkohol - a niektore rodzaje znosze bardzo dobrze - wódka nie robi mi nic - w pewnym momencie po prostu zasypiam, i budze sie rano swierzutki i zeski, winsko mnie usypia blyskawicznie, piwo zamula - ale to dopiero po 6-7 - inna sprawa ze wyznaje dewize mojego ojca - "pij synu dobre, albo nie pij i oszczedzaj na dobre" - wiec pijam prawie wylacznie Heinekena, wina ze sredniej polki i wodki do ktorych mam zaufanie

a co do ciebie sniper - mam wrazenie ze ujemna temperatura ci pomogla - niewiele rzeczy trzezwi tak jak mroz
__________________
2 * nec 20WGX2.. o mamo.. oczy za uszy
nie odpowiadam na pivy z pytaniami jak sie komus wlamac na mail [co za pomysl] i z prosba o pomoc w konfigu czegostam. te czasy sie skonczyly.
-Sid-The-Rat=> jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.02.2003, 07:07   #7
Nol
TDI
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 23.09.2001
Lokalizacja: Kraków - AGH / Cieszyn
Posty: 765
Nol zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
-Sid-The-Rat=> napisa***322;(a)
wiec pijam prawie wylacznie Heinekena
No to pijamy to samo piwo
__________________
Pozdrawiam
Nol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.02.2003, 10:52   #8
sayan
Guru
 
Avatar użytkownika sayan
 
Data rejestracji: 15.03.2002
Lokalizacja: 071
Posty: 2,162
sayan niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>sayan niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
ja tu nie powinienem sie wypowiadac, ponieważ mój wiek ...jest nie odpowiedni

ale najwiecej to 7 browarków
__________________
WAL ŚMIAŁO! Tylko nie po oczach

WCHODŹ na czat, a link znajdź gdzie indziej !!!!!!!
sayan jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.02.2003, 11:00   #9
mati1700
Wymiatacz
 
Data rejestracji: 17.07.2002
Lokalizacja: Białystok
Posty: 578
mati1700 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
ALe z was FORUMOWE ŻULE
__________________
mati1700 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.02.2003, 11:26   #10
Franc
Wymiatacz
 
Data rejestracji: 24.10.2002
Lokalizacja: Radzyń
Posty: 585
Franc zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Trudne pytanie - na studiach obalaliśmy z kumplem 0,75 na głowę i jeszcze wracałem od niego ze stancji przez pół Lublina do akademika na piechotę, a na imprezach to się nie liczyło ilosci.
Pamiętam za to jedne Chmielaki w Krasnystawie - gdzieś koło 3 w nocy "straciłem" smak (wypitej ilości nie pamiętam ale dużo tego było) - piwo smakowało mi jak woda i tak zaczęło mnie suszyć że poszedłem do sklepu nocnego i kupiłem 1,5l wody mineralnej aż się ludziska dziwili - "święto piwa a ten pije wodę", co ciekawsze piwo szybko wietrzało z głowy chyba przez ciągły ruch (od browara do browara ^_^ )
Franc jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.02.2003, 16:40   #11
esem
OldBoy
 
Avatar użytkownika esem
 
Data rejestracji: 18.05.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 3,863
esem jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>esem jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Załączam pliczek. Każdy może sobie policzyć na co go stać. 8)
Dołączone pliki
File Type: zip alkoholoweliczydelko.zip (81.4 KB, 57 oglądane)
esem jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.02.2003, 17:06   #12
ThanatoS
Silent Hunter ;)
 
Avatar użytkownika ThanatoS
 
Data rejestracji: 18.05.2002
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 2,924
ThanatoS zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Przegladajac te liczydelko zauwazylem ze czesto mialem we krwii dawke smiertelna i jakos zyje (acha Polakow i Rosjan ona nie obowiazuje).
__________________
Pozdrówka
--MODERATOR--
Opcja szukaj jest za darmo, ale nie na darmo
ThanatoS jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.02.2003, 17:18   #13
esem
OldBoy
 
Avatar użytkownika esem
 
Data rejestracji: 18.05.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 3,863
esem jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>esem jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
ThanatoS napisa***322;(a)
Przegladajac te liczydelko zauwazylem ze czesto mialem we krwii dawke smiertelna i jakos zyje (acha Polakow i Rosjan ona nie obowiazuje).
Moderatorzy mogą więcej... 8)
esem jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.02.2003, 17:58   #14
Sniper
Member of Blokers.net
 
Avatar użytkownika Sniper
 
Data rejestracji: 23.04.2002
Lokalizacja: Zawiercie
Posty: 939
Sniper niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
według tego liczydełka wczoraj miałem we krwi

2,5 promila - hmmmmmm chyba zle wziete sa poprawki na polków )

to obliczajac to co wypiłem chocby ze szwagrem na pępkowym - to siedzi w tej chwili na kompie duch i pisze to co czytacie....
Sniper jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.02.2003, 18:21   #15
esem
OldBoy
 
Avatar użytkownika esem
 
Data rejestracji: 18.05.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 3,863
esem jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>esem jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
A wagę przyjąłeś słuszną? 8)
esem jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 15:22.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.