Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 18.02.2011, 03:06   #376
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Chińska języka nie jest prosta języka, tak też jest oznaczeniem ich produktów...
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 18.02.2011, 06:44   #377
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Akurat Zelmer, o ile się nie mylę, produkowany jest w Polsce.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.02.2011, 06:54   #378
superrrmario
PODWÓJNY DZIADEK
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika superrrmario
 
Data rejestracji: 26.06.2004
Lokalizacja: Łódź
Posty: 6,285
superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez andrzejj9 Podgląd Wiadomości
Akurat Zelmer, o ile się nie mylę, produkowany jest w Polsce.
Nie wszystko
__________________
superrrmario jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.02.2011, 07:07   #379
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
I w tym sęk (drzewo jest z lasu, się ścina, się rżnie na deski, jest deska jest sęk) jak kiedyś były robione u nas, to były dobre, teraz można trafić na chińską jednorazówkę za konkretne pieniądze...
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.02.2011, 09:42   #380
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Potwierdzam. Jak w zeszłym roku szukałem odkurzacza, to badałem temat - Cobry są stukane w Polsce, Galaxy nad którym się zastanawiałem w Chinach.
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.02.2011, 10:14   #381
pali
Թ
 
Avatar użytkownika pali
 
Data rejestracji: 13.02.2003
Posty: 3,066
pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Zelmer to szrot, rozebrałem kiedyś takiego za 450 zł i widziałem, że szczotki węglowe są tak zamontowane, aby mieć mały zapas.

Karcher trzyma jakość, no i jego odkurzacze mają prostą, niezawodną konstrukcję. Cena of kors kill you.

Einhell
kopiuje Karchera, polecam te modele o prostej konstrukcji. Makro to sprzedaje.

Z producentów o dizajnie typowo domowym i konstrukcji zagmatwanej to Rowenta dobra jest i niedroga. Obudowy wielu urządzeń robią chyba z tego samego tworzywa - twardego, mocnego. Jeśli komuś zależy to wiele produktów Rowenty jest Made in France (odkurzacze, suszarki, maszynki do golenia i strzyżenia, lokówki - ale nie wiem czy wszystkie, w każdym razie nie widziałem w magazynie sklepu Made in China).
pali jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.02.2011, 18:22   #382
Banana Coctail
Banned
 
Avatar użytkownika Banana Coctail
 
Data rejestracji: 27.08.2003
Lokalizacja: Nigdzie
Posty: 2,094
Banana Coctail jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Banana Coctail jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Rodzicielka chwali sobie Rowente.
Banana Coctail jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.02.2011, 19:01   #383
Kris
Nikoniarz
 
Avatar użytkownika Kris
 
Data rejestracji: 26.01.2004
Lokalizacja: Ostra łąka
Posty: 5,167
Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
A u mnie był swojego czasu przedstawiciel Robocleana i prezentował ten odkurzacz. No całkiem ciekawe to urządzenie, ale cena... pięć kawałków to trochę za dużo...

Mamy obecnie Zelmera Jupitera już ze dwa lata chyba i sprawuje się dobrze.
Kris jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.02.2011, 19:08   #384
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez pali Podgląd Wiadomości
Zelmer to szrot.
Miałem tego szrota przez ponad 10 lat. Meteor się nazywał. Załatwiłem go na własną prośbę, jak nie zauważyłem i wciągnąłem wody trochę z podłogi. Po wysuszeniu działał nadal, tylko się zrobił odrobinę głośniejszy od startującego odrzutowca (wymiana łożysk nie pomogła). Kupiłem więc następnego szrota - wzmiankowaną Cobrę
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.02.2011, 20:28   #385
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez pali Podgląd Wiadomości
Zelmer to szrot, rozebrałem kiedyś takiego za 450 zł i widziałem, że szczotki węglowe są tak zamontowane, aby mieć mały zapas.

Karcher trzyma jakość, no i jego odkurzacze mają prostą, niezawodną konstrukcję. Cena of kors kill you.
Karchera jakiegoś widziałem w Macro. Jakiś ostatni egzemplarz przeceniony (ale nowy) im się ostał, za około 300 zł. Nawet się zastanawiałem, bo mnie zaciekawił, ale nie wiedziałem wtedy co to za cudo (a i jak poczytałem później, to specjalnie mnie nie zachwycił).

Co do Zelmerów to nie krytykowałbym ich tak. Trochę na temat odkurzaczy teraz poczytałem i naprawdę są one chwalone. I nie mówię tu o dwóch czy trzech opiniach, ale o kilkuset (może kilku tysiącach) ze średnią znacznie powyżej 9/10. To nie może być przypadek. Myślę, że w takim podstawowym przedziale cenowym (powiedzmy do 500 zł) są to naprawdę sensowne konstrukcje.


A wyżej? Sam mam w domu Rainbow i jest to niewątpliwie odkurzacz świetny. Ale pamiętam również, ile kosztował i wiem, że nie jest wart nawet połowy tej ceny. Gdyby były w sklepie, po powiedzmy 1500-2000 zł może i sam bym to rozważył. Wszystko więcej uważam za nieporozumienie i sponsorowanie wycieczek zagranicznych przedstawicieli handlowych. Dla mnie głupota (choć i tak rozumiem ludzi, który taki odkurzacz chcą mieć - na rynku trudno w sklepach znaleźć coś podobnego).


Ostatecznie kupiłem dzisiaj Zelmera Oddysey 450.0 ST. Niecałe 300 zł (bliżej 250), w zestawie kupa elementów, w tym turboszczotka, na pierwszy rzut oka całkiem solidne wykonanie, 4 lata gwarancji, worki dość niedrogie. To i tak nie dla mnie, ale pierwsze wrażenia mam bardzo pozytywne. Jutro go jeszcze przetestuję, żeby potwierdzić, czy był to dobry zakup.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.02.2011, 13:41   #386
sobrus
Jukebox Hero
 
Avatar użytkownika sobrus
 
Data rejestracji: 17.09.2004
Lokalizacja: Back for the Attack
Posty: 10,800
sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Mam Zelmer Meteora z 14 lat juz chyba jest nie do zajechania.
Raz na pare lat pada, ale Ojciec go wtedy rozkręca i po godzinie znowu działa . Przy czym nic nie jest wymieniane (poza workami oczywiście ).

Z nowszych rzeczy w lecie kupiłem Karchera piorącego SE4001 i jest świetny, dolna część (zbiornik na brudną wodę) odczepia sie od reszty tworząc plastikowe łatwe do umycia/opróżnienia wiadro.

Świetne rozwiązanie, super się też sprawdza do odsysania wody jak sie coś rozleje/zaleje.
Myślałem nad Zelmerem AquaWelt bodajże 919ST, ale dobrze że jest Karcher - bo utrzymanie tamtego w czystości to ponoć koszmar. A pojemniki na wodę małe.
Za to na plus Zelmera są małe wymiary i lepsze funkcje odkurzania (turboszczotka itd).
Karcher bez dodatków tylko do prania sie nadaje, od reszty jest Meteor .

Ostatnio zmieniany przez sobrus : 21.02.2011 o godz. 13:47
sobrus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.08.2011, 08:20   #387
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez rycho Podgląd Wiadomości
Teraz BEKO jest na Danfosie.
Inna jakosć
A dobre i nie drogie to Miele.
Liebherr mam i polecam.
Cytat:
Napisany przez Zetoxa Podgląd Wiadomości
Liebherr mam i polecam
Mam i ja, ale nie polecam, bo mam od kilku dni.

Za to polecam sklep electromarket, bo załatwili wszystko pięknie, co najważniejsze w dniu dostawy zadzwonił rano facio i się spytał kiedy mi pasuje dostawa, jak powiedziałem, że około 16, to powiedział, że kierowca zadzwoni do mnie i się umówi dokładnie, tak też się stało i wszyscy szczęśliwi.
Najgorszy koszmar dla mnie przy zakupach przez internet, to wieczne ganianie się z kurierami, najczęściej dostarczają towar bez dzwonienia około 11, mają wtedy niemal 100% pewność, że mnie nie zastaną. Co mogę zamawiam z dostawą przez Pocztę Polską, jak się nie da, to zaznaczam, żeby kurier dzwonił, prawie nigdy nie dzwonią, albo dzwonią zdziwieni, że mnie nie zastali.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.09.2011, 13:52   #388
Qbi@k
Guru
 
Avatar użytkownika Qbi@k
 
Data rejestracji: 14.10.2005
Lokalizacja: Cymeria
Posty: 1,956
Qbi@k niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>Qbi@k niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez andrzejj9 Podgląd Wiadomości
Ostatecznie kupiłem dzisiaj Zelmera Oddysey 450.0 ST. Niecałe 300 zł (bliżej 250), w zestawie kupa elementów, w tym turboszczotka, na pierwszy rzut oka całkiem solidne wykonanie, 4 lata gwarancji, worki dość niedrogie. To i tak nie dla mnie, ale pierwsze wrażenia mam bardzo pozytywne. Jutro go jeszcze przetestuję, żeby potwierdzić, czy był to dobry zakup.
Kupiłbyś ponownie Zlemera po tym czasie? Właśnie zastanawiam się na innym modelem - Zelmer Syrius 1600.3 HT http://www.skapiec.pl/site/cat/304/comp/406680
__________________
- Conan, what is best in life?
- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!
Qbi@k jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.09.2011, 14:34   #389
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Jak już wspominałem to nie dla mnie

Ale na podstawie tego, co przez kilka dni przetestowałem, wydaje się to całkiem dobry odkurzacz.

Syrius też jest dobry i brałem go pod uwagę. Nie pamiętam już jednak, co zadecydowało o wyborze (niewykluczone, że cena - Syrius był wtedy drogi).
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.10.2011, 19:16   #390
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Jest tak, mam mały odkurzacz Samsunga, całkiem daje radę, ale powinien zostać jako odkurzacz na piętrze, na dół i do większego odkurzania potrzebuję coś lepszego. Jakie propozycje? Zelmer? Nie upieram się przy marce broń Boże.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Wybór aparatu, co kupić, osprzęt - filtry, obiektywy, itp Calme Fotografia 2839 29.01.2021 11:46
Kupno pralki i lodówki - prośba o doradzenia Kunte Off topic 2 27.03.2009 10:38


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 22:38.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.