Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 22.05.2006, 09:38   #166
ro29
Guru
 
Avatar użytkownika ro29
 
Data rejestracji: 26.01.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 2,210
ro29 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Witam !
Cytat:
Napisany przez andrzejj9
Ok, a jakby co, to służę radą. Trochę się w tych lodówkach teraz orientuję (...)
Jakby co, to się odezwę - i nie dziwię się - mi też już się zdarzyło, że jak coś kupowałem, a przedtem sporo szukałem, czytałem - to byłem później nieźle obeznany - aż się niektórzy dziwili

Cytat:
Napisany przez andrzejj9
(...)
Aha, przy okazji jedno pytania - instrukcja, którą dostałem jest w różnych językach, ale jakoś nie ma tam żadnego, który byłby mi znany, a chciałbym się upewnić w dość oczywistej myślę kwestii - czy ustawienie chłodzenia na pokrętle na "1" oznacza, że jest najsłabsze mrożenie, czy temperatura ustawiona na 1stopień (czyli najsilniejsze)?
(...)
Mhmm - nie ma instrukcji po polsku ?? To się jeszcze zdarza - ale w przypadku takiego sprzętu to już naprawdę dziwne (i niezgodne z prawem).
Natomiast co do pytania - według mnie chyba przyjęte od lat jest, że ustawienie 1 oznacza najmniejsze chłodzenie - zwłaszcza, że chyba od tego zaczyna się obracanie termostatu ?? Oczywiście mówimy o dolnej chłodziarce - bo napisałeś "mrożenie" ?
Cytat:
Napisany przez andrzejj9
(...)
Jeszcze tylko takie dwie uwagi z użytkowania lodówki:

1) Naprawdę pozytywnie zostałem zaskoczony, jak w zeszła sobotę (9 dni temu) zrobiliśmy z ojcem zakupy - między innymi szynkę i ser - i wrzuciłem to do tego specjalnego pojemnika na tego typu żywność. Dzisiaj - po 9 dniach - szynka jeszcze spokojnie nadaje się do jedzenia i co więcej - wygląda na całkiem świeżą! Sera już nie ma, ale w sobotę jeszcze był i prezentował się podobnie.

Porównuję to do starej lodówki, kiedy ser wytrzymywał jakieś dwa dni, z czego po pierwszym już robił się zielony, podobnie zresztą jak szynka. Przyznam, że jestem pod wrażeniem, pozytywnym
(...)
Wiesz - może coś w tym jest - w naszej starej Mińsk, też się zdarza, że coś się robi nieświeże lub się nawet popsuje się znacznie szybciej niż można by się tego spodziewać (choć raczej po jednym dniu to nie )
Na dodatek, też niedawno spotakałem się z takim spostrzeżeniem - i na początku się zastanawiałem z czym to może być związane - i nasunąły mi się dwie kwestie:
- lodówka Twoja ma chyba tzw. "powłokę antybakteryjną" (tańsze modele chyba nie mają tego) - co na "logikę" może powodować chyba mniejszy rozwój bakterii
- dobra szczelność - powoduje, że jeśli lodówka nie jest otwierana, mało zmienia się w niej temperatura - tzn. są mniejsze w niej niej jej wahania - a zmiany temperatury nawet w zakresie 3-4 stopni, maja na pewno wpływ na szybsze psucie się żywności ...

Cytat:
Napisany przez andrzejj9
(...)
2) Dwa to tylko zaznaczenie faktu, że kilka dni temu dostałem pieniądze, które zostały mi niesłusznie naliczone, na konto
Czyli pozytywne zakończenie

Cytat:
Napisany przez prometeusz
andrzejj9 mozna prosic o swieza fote z wewnatrz, nie zebym byl ciekaw co trzymasz w zalrazalce, ale ile jest szronu, a moze snieg sie wytworzyl itd
Bylo nie bylo to dosc istotna sprawa dla przyszlych kupujacych
Chyba w takiej lodówce - za tą cenę - raczej to mało możliwe - a wręcz nierealne

Pozdrawiam
ro29
__________________

ro29 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 24.05.2006, 21:21   #167
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez ro29
Witam !

Jakby co, to się odezwę - i nie dziwię się - mi też już się zdarzyło, że jak coś kupowałem, a przedtem sporo szukałem, czytałem - to byłem później nieźle obeznany - aż się niektórzy dziwili
Ja tak zawsze mam i już się przyzwyczaiłem Po prostu jak planuję zakup to szukam wszelkich możliwych informacji i testów dotyczących danego sprzętu. Było tak z odtwarzaczem mp3, było z komputerem (częściami), z aparatem.. Teraz przyszła pora na lodówkę

Cytat:
Mhmm - nie ma instrukcji po polsku ?? To się jeszcze zdarza - ale w przypadku takiego sprzętu to już naprawdę dziwne (i niezgodne z prawem).
Ano nie ma i wiem, że z prawem jest to sprzeczne, ale że i specjalnie mi na niej nie zależało (bo i co ja w niej znajdę), to już nie pisałem do firmy, żeby mi przysłali. Może jak będę w serwisie (a pewnie będę, bo będę chciał coś dokupić) to się o nią zapytam.

Cytat:
Natomiast co do pytania - według mnie chyba przyjęte od lat jest, że ustawienie 1 oznacza najmniejsze chłodzenie - zwłaszcza, że chyba od tego zaczyna się obracanie termostatu ?? Oczywiście mówimy o dolnej chłodziarce - bo napisałeś "mrożenie" ?
Tak, miałem na myśli chłodziarkę i chłodzenie. Też sądzę, że jedynka jest najsłabsza, ale chciałem się upewnić.



Cytat:
Wiesz - może coś w tym jest - w naszej starej Mińsk, też się zdarza, że coś się robi nieświeże lub się nawet popsuje się znacznie szybciej niż można by się tego spodziewać (choć raczej po jednym dniu to nie )
Na dodatek, też niedawno spotakałem się z takim spostrzeżeniem - i na początku się zastanawiałem z czym to może być związane - i nasunąły mi się dwie kwestie:
- lodówka Twoja ma chyba tzw. "powłokę antybakteryjną" (tańsze modele chyba nie mają tego) - co na "logikę" może powodować chyba mniejszy rozwój bakterii
- dobra szczelność - powoduje, że jeśli lodówka nie jest otwierana, mało zmienia się w niej temperatura - tzn. są mniejsze w niej niej jej wahania - a zmiany temperatury nawet w zakresie 3-4 stopni, maja na pewno wpływ na szybsze psucie się żywności ...
Lodówka jest otwierana raczej 'średnio często', może z 20-30 razy dziennie, powłokę antybakteryjną chyba rzeczywiście ma, plus może ten wentylator też coś do tego dodaje. Aha, no i na pewno ten pojemnik na żywność. W każdym razie robię test i ostatni plaster szynki dalej w lodówce leży i jest całkiem w niezłym stanie Niedługo będą dwa tygodnie
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.05.2006, 21:22   #168
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez prometeusz
andrzejj9 mozna prosic o swieza fote z wewnatrz, nie zebym byl ciekaw co trzymasz w zalrazalce, ale ile jest szronu, a moze snieg sie wytworzyl itd
Bylo nie bylo to dosc istotna sprawa dla przyszlych kupujacych
Zdjęcie przy okazji zrobię, ale na razie mogę powiedzieć, że na ściankach jest niewidoczna, ale wyczuwalna ręką minimalna warstwa lodu (ale też nie wszędzie), natomiast z przodu w dwóch miejsach jest go trochę więcej. Z tym, że tez niedużo, może z 1-2mm. Nie wiem, czy to dobrze czy źle świadczy o lodówce.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.05.2006, 08:20   #169
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
za chwil***281; przychodzi magik od lod***243;wki........ciekawe ile za***347;piewa?

jak ju***380; pisa***322;em to nie termostat, wi***281;c mo***380;e b***281;d***281; czyta***322; dok***322;adnie poradnik na temat kupowania nowej...a jeszcze jestem ograniczony - musi mie***263; ok 55 cm szeroko***347;ci - 60 nie wchodzi - szafki od ***347;ciany i tyle miejsca - nic si***281; nie da zrobi***263;.....no chyba, ***380;e pi***322;***261; spalinow***261;
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.05.2006, 09:09   #170
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez ed hunter
za chwilę przychodzi magik od lodówki........ciekawe ile zaśpiewa?

jak już pisałem to nie termostat, więc może będę czytał dokładnie poradnik na temat kupowania nowej...a jeszcze jestem ograniczony - musi mieć ok 55 cm szerokości - 60 nie wchodzi - szafki od ściany i tyle miejsca - nic się nie da zrobić.....no chyba, że piłą spalinową
A tam się nic nie da zrobił - piła lub dłuto i sprawa załatwiona


Poza tym zawsze są też inne metody.. Pamiętam, jak wstawialiśmy do takiego małego pomieszczenia w domu (dawniej ciemnia fotograficzna) moje stare meble z pokoju. Według miarki za cholerę nie mogły się tam zmieścić (brakowało ze 2 cm w najwęższym miejscu), ale że bardzo dobrze pasowały wizualnie to uparliśmy się z ojcem. Ostatecznie zrobiliśmy to tak, że najcięższe meble wstawiliśmy, a ostatnią szafkę.. "wrzuciliśmy od góry", tzn. podnieśliśmy na poziom, gdzie ściany były szersze i szafka się mieściła, a następnie wciśnęliśmy na dół.. Nie było to łatwe, ale się udało i sprawdza się do dzisiaj. Co prawda bez siekiery tych szafek nikt nie ruszy, ale na razie nie ma takiej potrzeby
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.05.2006, 10:45   #171
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
lod***243;wka Electrolux ma nieszczelno***347;***263; - ucieka gaz bo sparcia***322;y aluminiowe rurki, a ****a jest tak zrobiona, ***380;e nie da si***281; naprawi***263; - wszystko monolit

kupuje now***261;....
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.05.2006, 16:15   #172
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
my***347;l***281; o czym***347; takim http://sklep.avans.pl/product_info.p...oducts_id=6479

tureckie, ale po wype***322;nieniu ankiety dostaje si***281; 5 lat pe***322;nej gwarancji no i cena ciekawa...
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.05.2006, 18:40   #173
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez ed hunter
myślę o czymś takim http://sklep.avans.pl/product_info.p...oducts_id=6479

tureckie, ale po wypełnieniu ankiety dostaje się 5 lat pełnej gwarancji no i cena ciekawa...
Cena wcale nie taka rewelacyjna..

Co do samej lodówki.. nic specjalnego - nie wyróżnia się niczym na plus, ale też niczym na minus, więc jeśli wielkość i wyposażenie ci odpowiada to czemu nie.. O Beko specjalnie nie pytałem, ale gdzieś tam przy okazji się przewinęła i podobno firma jak firma, nie z tych najlepszych, ale też nie było żadnych uwag specjalnie krytycznych.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.05.2006, 18:57   #174
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
nie chc***281; bajer***243;w - ma by***263; w niej zimno

cena nie jest wysoka w por***243;wnaniu do innych lod***243;wek o tych wymiarach a zamra***380;alnik musi by***263; na dole, bo moja matka ma ju***380; swoje lata i nie chce si***281; schyla***263; do lod***243;wki za cz***281;sto.

http://www.skapiec.pl/site/cat/308/comp/83804
http://www.skapiec.pl/site/cat/308/comp/83744

mam ma***322;y wyb***243;r bo jestem t***261; przekl***281;t***261; szeroko***347;ci***261; ograniczony...
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.05.2006, 19:07   #175
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Ta szerokość nie jest zła, sporo jest lodówek o wysokości ok. 150 o takiej szerokości. Potem spróbuję sobie poprzypominać niektóre modele, ale na pewno ARDO miał jeden bardzo przyjemny model, coś 26SH (i SA).
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.05.2006, 23:14   #176
MaciejT
Team Member
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika MaciejT
 
Data rejestracji: 20.06.2000
Lokalizacja: Bydgoszcz
Posty: 1,952
MaciejT zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez ed hunter
my***347;l***281; o czym***347; takim http://sklep.avans.pl/product_info.p...oducts_id=6479

tureckie, ale po wype***322;nieniu ankiety dostaje si***281; 5 lat pe***322;nej gwarancji no i cena ciekawa...
?

Tureckie teraz sa Mercedesy.

A te lodowki jeszcze niedawno byly Rumu***324;skie.

Paskudne, gdybym tego nie widzial to moze bym sie nie wypowiadal (inny model, ale firma ta sama).
__________________
Copyright (C) 2000-2011 MaciejT, All Rights Reserved
MaciejT jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.05.2006, 00:20   #177
ro29
Guru
 
Avatar użytkownika ro29
 
Data rejestracji: 26.01.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 2,210
ro29 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Witam !

Cytat:
Napisany przez andrzejj9
Ja tak zawsze mam i już się przyzwyczaiłem Po prostu jak planuję zakup to szukam wszelkich możliwych informacji i testów dotyczących danego sprzętu. Było tak z odtwarzaczem mp3, było z komputerem (częściami), z aparatem.. Teraz przyszła pora na lodówkę
(...)
Wiesz - ja też od pewnego czasu staram sie tak robić - co nie oznacza, że zawsze kupuję później to co najlepsze - jak wiadomo, oprócz rozumu, są jeszcze przyzwyczajenia czy wrażenia
I jeszcze jedna kwestia - czasem trzeba w pewnym momencie się zdecydować - bo znam osobę, która jak ma coś kupić to zastanawia się tyle czasu, że to przestaje być już sensowne.
Po prostu trzeba czasem zachować zdrowy rozsądek

Cytat:
Napisany przez andrzejj9
(...)
Lodówka jest otwierana raczej 'średnio często', może z 20-30 razy dziennie, powłokę antybakteryjną chyba rzeczywiście ma, plus może ten wentylator też coś do tego dodaje. Aha, no i na pewno ten pojemnik na żywność. W każdym razie robię test i ostatni plaster szynki dalej w lodówce leży i jest całkiem w niezłym stanie Niedługo będą dwa tygodnie
To rzeczywiście nieźle

Cytat:
Napisany przez ed hunter
lodówka Electrolux ma nieszczelność - ucieka gaz bo sparciały aluminiowe rurki, a ****a jest tak zrobiona, że nie da się naprawić - wszystko monolit

kupuje nową....
To współczuję ... ale z tego co słyszałem, to dość powszechna usterka w dzisiejszych lodówkach

Cytat:
Napisany przez ed hunter
myślę o czymś takim http://sklep.avans.pl/product_info.p...ucts_id=647 9

tureckie, ale po wypełnieniu ankiety dostaje się 5 lat pełnej gwarancji no i cena ciekawa...
Jak dla mnie te 145 litrów chłodziarki to ... mało
Ale jeśli ma być zamrażalnik na dole i takie wymiary - to kupić o większej pojemności może być trudno.
A Beko - niewiele słyszałem - a firma ponoć z Wielkiej Brytanii ?? Ale mogę się mylić. Racja, że ta lodówka jest wśród tyych, co można się załapać na te 5 lat gwarancji - ale to tylko do końca maja ...

Pozdrawiam
ro29

EDIT:
może ta:
http://www.skapiec.pl/site/cat/308/comp/71444
albo ta:
http://www.skapiec.pl/site/cat/308/comp/61875
__________________


Ostatnio zmieniany przez ro29 : 26.05.2006 o godz. 00:25
ro29 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.09.2006, 00:41   #178
ro29
Guru
 
Avatar użytkownika ro29
 
Data rejestracji: 26.01.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 2,210
ro29 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Witam !

Odgrzebuję temat - bo Rodzice na poważnie zaczęli myśleć o kupnie lodówki
Ze względu na finanse - max 1000 zł, fakt, że zamrażalnik ma być na górze - wybór nie jest taki wielki. Po przeglądnięciu różnych modeli i producentów wyszło na to, że najlepiej było by kupić model trochę wyższy niż standartowe 140 cm - około 155-160 cm - zyskuje się wtedy na pojemności - zamiast ~180 litrów - około 217.
Mamie spodobał się ten model ARDO :
http://www.euro.com.pl/lodowki/ardo-dp-28-sa.bhtml
jest w promocji za 999 zł
Ja raczej wybrałbym tego Electroluxa:
http://www.euro.com.pl/lodowki/electrolux-erd2750.bhtml
- tylko w Euro w Poznaniu już nie ma, musielibyśmy pojechać do Swarzędza - ale może warto ... (minusem, że ma 159 cm i nie zmieści się pod wiszącą szfkę - trzeba by ją powiesić wyżej ...)

Jeśli ktoś ma doświadczenia z tymi modelami/firmami - ew. poleciłby coś innego w tym zakresie cenowym (np. ze strony: http://www.euro.com.pl/lodowki,b1,g3,e15.bhtml ) to byłbym wdzięczny

Wiem, że w tym zakresie cenowym nie można liczyć na super jakoś itd. - ale na pewno są firmy oraz modele lepsze i gorsze
Za wszelkie info i rady z góry dziękuję !!

Pozdrawiam
ro29
__________________

ro29 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.09.2006, 06:30   #179
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
kupiłem kilka lat temu Electroluxa myśląc, że to dobra firma. to jest tylko dobra obudowa. przerdzewiał element chłodzący, naprawa 450 zł, więc nie było naprawy.

moim zdaniem nazwa nie jest ważna, bo i tak za 5 lat ta lodówka zaliczy utylizację. brać co tanie i się podoba.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.09.2006, 06:45   #180
Igloo
PiwoWar
 
Avatar użytkownika Igloo
 
Data rejestracji: 01.12.2003
Lokalizacja: Gdynia
Posty: 945
Igloo zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez nimal
ciah... rozleguluj w TV kanal Mango juz chyba tvtrwam jest mniej zaklamana
cały ból w tym, że mango ma blok nadawczy w tvtrwam.
__________________
bibere humanum est, ergo bibamus niech Wasze najlepsze dni z przeszłości będą najgorszymi w przyszłości

darmowa muzyka

http://rtfm.killfile.pl/
Igloo jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Wybór aparatu, co kupić, osprzęt - filtry, obiektywy, itp Calme Fotografia 2839 29.01.2021 11:46
Kupno pralki i lodówki - prośba o doradzenia Kunte Off topic 2 27.03.2009 10:38


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 17:21.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.