Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 09.04.2005, 19:02   #16
Y@nkee_PL
Maciek: Reaktywacja
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Y@nkee_PL
 
Data rejestracji: 18.11.2002
Lokalizacja: Zielona Góra
Posty: 4,776
Y@nkee_PL zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
dla prawdziwego faceta żaden temat nie jest straszny @Ciapek
__________________
...yea-ea-ea-ah, yea-ea, I feel hardcore
yea-ea-ea-ah, yea-ea, always hardcore...

The firmware page - stronka z BIOSami do napędów optycznych
Y@nkee_PL jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 09.04.2005, 19:25   #17
epol
przeciętny zjadacz...piwa
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika epol
 
Data rejestracji: 12.04.2002
Lokalizacja: śląsk
Posty: 4,869
epol niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Ja polecam pralki firmy GORENJE. Strasznie drogie, ale bardzo dobre

Mam w domciu jeszcze jedna taka GORENJE z roku i tu uwaga, niech wszyscy usiada zanim to napisze - 1983 !! I zaznaczam, ze jeszcze pierze i miala doslownie jedna czy dwie malutkie wpadki.
__________________
epol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.04.2005, 19:34   #18
smolik
8 Samuraj
 
Avatar użytkownika smolik
 
Data rejestracji: 23.03.2004
Lokalizacja: Ciemna strona Księżyca
Posty: 1,248
smolik zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez mr_spock
Slyszalem tylko, zeby unikas sprzetu AGD elektrolux - bo drogie naprawy i problem z czesciami... jaka jest prawda to nie wiem

na praniu sie nie znam, pamietacie moj topic z wakacji
Moi rodzice mają Elektroluxa i jak na razie sprawuje sie pięknie (odpukać). Co do części to nie wiem nie miałem okazji sprawdzać i mam nadzieje że nie będe musiał.
A topic o praniu pamietam .
__________________
Miłość to czekanie na szelesty, listy, na pukanie do drzwi...

Reputkowym skrytożercom mówimy nie!!!
smolik jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.04.2005, 23:59   #19
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,762
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez CIAPEK
Grzeniu może rzucisz jakąś nazwe marki
Ech dopiero teraz zajrzalem...
No wiec jesli chodzi o jakosc to niemieckie elektroluks i bosh - drogie i czesci pewnie tez, ale w miare dlugo niezawodne.
Whirlpool tez drogie, podobno mniej niezawodne od w. wym.
Wloskich unikac.
Polskie (albo u nas skladane) - w miare tanie, psuja sie tez w miare i naprawy tez tanie, tzn byle 'fachowiec' to naprawi.

Ja pare lat temu (8 albo 9) kupilem niby polskie cos co sie zwie LT1013, chodzi dobrze... jedna wymiana plytki elektr. sterujacej praca silnika za 150zl, nic wiecej. Jak sie znasz (ja juz teraz w tym przypadku tak) to samodzielna naprawa to koszt parunastu zlotych.

Tak juz nawiasem, to lepiej kupic te ladowane od gory - lepsze bo dwustronne lozyskowanie bebna i tym samym wywazenie, czyli mniej awarii przy kreceniu bebnem i wirowaniu.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest online   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.04.2005, 00:12   #20
mr_spock
Merry F****** Christmas
 
Avatar użytkownika mr_spock
 
Data rejestracji: 22.10.2002
Posty: 3,591
mr_spock zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
z tego co wiem, to najlepsza firma prod. pralki jest Miele (chyba tak to sie pisze)
Tylko nie wiem jak jest z cena i czesciami...
ale nawet w 90% pralni publicznych na zachodzie (podobno w usa tez) stoja wlasnie pralki tej firmy
__________________
mr_spock jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.04.2005, 01:41   #21
Czołgista
dupa a nie
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Czołgista
 
Data rejestracji: 06.08.2004
Lokalizacja: Kraków
Posty: 1,434
Czołgista jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Czołgista jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez mr_spock
z tego co wiem, to najlepsza firma prod. pralki jest Miele (chyba tak to sie pisze)
Tylko nie wiem jak jest z cena i czesciami...
ale nawet w 90% pralni publicznych na zachodzie (podobno w usa tez) stoja wlasnie pralki tej firmy
W kwestii prania to nadal moim guru pozostaje mr_spock !
Kurczę dał bym Ci reputkę , ale nie mogę
A pralkę radzę kupić dobrą, bo złe pralki kiepsko działają, ale tego nie wiem na pewno bo w temacie nie siedzę.

Jak grzeniu pisał warto popytać w serwisie co się psuje, i ilość obr. wir. jest bardzo ważna, ja mam Whirpul (lub coś koło tego) z wirowaniem z tego co pamiętam to coś pomiędzy 1200-1500 (teraz już takich nie robią) , fajna żecz bo ciuchy wyciągasz prawie suche.
__________________
Czołgi --> Strona Czołgiem!
Czołgista jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.04.2005, 02:34   #22
Kasprzak
...niepoprawny marzyciel.
 
Avatar użytkownika Kasprzak
 
Data rejestracji: 25.06.2002
Lokalizacja: Poznań
Posty: 4,752
Kasprzak zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Tatus jest kierownikiem fabrycznego serwisu Siemensa i Boscha AGD
Takze w sferach pytan dot. Siemensów i Boschów jestem w stanie odpowiedziec na wiekszosc pytań.
Sam w domu mam Boscha Maxxa - 6kg prania. Spisuje się rewelacyjnie. Nie wiem jak z cenami np. http://www.topmarket.pl/pralki/BOSCH_WFL_1602_PL.php
Ciapek - napisz na gg, to moze dogadamy jakos. Ojciec ma technika u Was
__________________
Pozdrawiam!
Kasprzak jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.04.2005, 03:14   #23
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,399
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Post

And the winner is...

Miele!

Potem dłuuuuuuuuuugo nic...

I tandem Bosch+Siemens (to samo, 2 różne logo)



Zdecydowanie ładowane od góry są trwalsze "mechanicznie"
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.04.2005, 08:38   #24
mr_spock
Merry F****** Christmas
 
Avatar użytkownika mr_spock
 
Data rejestracji: 22.10.2002
Posty: 3,591
mr_spock zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Kasprzak
Tatus jest kierownikiem fabrycznego serwisu Siemensa i Boscha AGD
Takze w sferach pytan dot. Siemensów i Boschów jestem w stanie odpowiedziec na wiekszosc pytań.
...
To ja z innej beczki

Zapytaj sie Taty, co sie stalo z odzialem w gdyni tego fabrycznego serwisu, bo skladalem tam podanie o prace, a potem usyszalem, ze za machlojki wszystkich wywalono i teraz nie wiem czy sie nie nadaje, czy te cioly nie wyslaly dalej mojego CV.
__________________
mr_spock jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.04.2005, 09:22   #25
woitas
αρχή
 
Avatar użytkownika woitas
 
Data rejestracji: 16.06.2001
Lokalizacja: Θεσσαλονίκη, Ελλάδα
Posty: 4,907
woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
mam pralkę (7 lat), lodówkę (8 lat) oraz junkers'a (2lata) Bosh i jak narazie chodzą bez problemu (odpukać w niemalowane ).
jakoś mam zaufanie do tej firmy.
przekonała mnie sąsiadka - też ma lodówkę i piec gazowy tej firmy i chodzi im rewelacyjnie.
z kolei kumpela po naszych namowach kupiła pralkę (jakieś 6 latek) i do dziś chodzi bez zająknięcia.

problemem może być cena tego sprzętu... ale warto było dołożyć parę stówek więcej i mieć tyle lat spokoju
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
pozdrawiam

woitas jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.04.2005, 10:09   #26
Stef
Guru
 
Data rejestracji: 26.04.2002
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Posty: 1,557
Stef zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
a ja wam powiem tak....
kup pralke ktora ma jak najwiekszy beben(jesli duzo pierzesz), i ktora zuzywa jak najmniej pradu i wody podczas pojdenynczego prania. klepiej doplacic powioedzmy 200 zł za pralke,ale pomysl sobie ile lat bedziesz uzywal pralki... a im wiecej bedziesz pral, tym szybciej ta kwota ci sie zwroci.

Ja osobiscie mam w domu 2 pralki amica.mam duza rodzine,wiec pralka chodzi praktycznie dziennie, czasem nawet czesciej. prakle mam od .....chyba 97 i od tego czasu nie psulo sie nic. druga pralka jest dziadka, rocznik 98 i tez nic sie nie dzieje.
oczywiscie stosowany calgon
Stef jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.04.2005, 14:29   #27
kraluk
Guru
 
Avatar użytkownika kraluk
 
Data rejestracji: 13.02.2003
Lokalizacja: Kraków
Posty: 4,500
kraluk jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>kraluk jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Jeśli chodzi o pralkę, to tylko AMICA - polskie i bardzo dobre. U mnie w domu były 2 pralki tej firmy, jedna wytrzymała ponad 10 lat bezawaryjnie, a ta która teraz mam trzyma już chyba ponad 3-4 lata, a używana jest BARDZO często
__________________
"Być zwyciężonym i nie ulec - to zwycięstwo!"
kraluk jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.04.2005, 15:00   #28
czero
-=| GodFather |=-
 
Avatar użytkownika czero
 
Data rejestracji: 30.04.2003
Lokalizacja: Olsztyn
Posty: 3,284
czero niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>czero niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Ja mam od pol roku Bosha, swietnie sie sprawuje.
Uprzedzenia mam do Polara (poprzedniej pralki). Mama duzo sie musiala z nia nameczyc, naprawy, woda wyciekala itp.
czero jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.04.2005, 15:14   #29
Predi
Niezarejestrowany
 
Avatar użytkownika Predi
 
Data rejestracji: 16.04.2002
Lokalizacja: Gliwice
Posty: 2,778
Predi niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
qrde az popatrzlem co my mamy

mastercook (wrozamet) - fajna sprawa bo niski pobor pradu i wody (podobno, ja sie nie znam ) + 5 lat chodzi juz bezawaryjnie (jeden minus jest dosyc glosna podczas wirowania, albo tak nam sie zadaje po poprzedniej ktora byla cicha )
Predi jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.04.2005, 21:16   #30
Ricki
Guru
 
Avatar użytkownika Ricki
 
Data rejestracji: 14.06.2002
Lokalizacja: Rawicz
Posty: 1,270
Ricki zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Jeśli chodzi o sprzęt do domu a konkretnie pralke to najlepsza jest chyba Miele, najlepsza firma u naszych zachodnich sąsiadów. Sam mam Amice jakieś 2 lata i tylko raz był serwisant wymieniać pompke od wylewania wody bo się zaceła z mojej winy tj. dużo wtedy majsterkowałem i rzeczy które prała miały opiłki metalu i betonu z budowy. Wyszło to zresztą podczas ogledzin serwisanta, który mimo, że wiedział co się stało wymienił ją na gwarancji za free. Jeśli więc chcesz coś do 1200 zł to polecam właśnie Amice, bo wątpie aby w tej cenie dostać Miele.

Ostatnio zmieniany przez Ricki : 11.04.2005 o godz. 21:18
Ricki jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Wybór aparatu, co kupić, osprzęt - filtry, obiektywy, itp Calme Fotografia 2839 29.01.2021 12:46
Kupno pralki i lodówki - prośba o doradzenia Kunte Off topic 2 27.03.2009 11:38


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 11:51.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.