Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 13.04.2006, 12:51   #46
Air
.:Obey Your Master:.
 
Avatar użytkownika Air
 
Data rejestracji: 18.12.2003
Lokalizacja: Zabrze
Posty: 2,930
Air zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Jak zobaczy***322;em tytu***322; tematu, od razu wiedzia***322;em, ***380;e to Ty za***322;o***380;y***322;e***347;
Air jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 13.04.2006, 12:55   #47
Kris
Nikoniarz
 
Avatar użytkownika Kris
 
Data rejestracji: 26.01.2004
Lokalizacja: Ostra łąka
Posty: 5,167
Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Polecam grupy dyskusyjne dot. sprz***281;tu AGD... np. pl.rec.dom
Kris jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.04.2006, 12:58   #48
tompol
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 21.04.2004
Posty: 97
tompol zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
A ja jestem ciekaw czy ktos ma i uzywa Rainbow heh
tompol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.04.2006, 13:10   #49
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.04.2006, 13:33   #50
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,399
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez tompol
A ja jestem ciekaw czy ktos ma i uzywa Rainbow heh
Ja mam i u***380;ywam.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.04.2006, 14:06   #51
MaciejT
Team Member
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika MaciejT
 
Data rejestracji: 20.06.2000
Lokalizacja: Bydgoszcz
Posty: 1,952
MaciejT zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez andrzejj9

Jak zwykle w ofertach telesklepowo-wysylkowych, nie ma tam ŻADNYCH danych technicznych. Jaka jest moc tego odkurzacza? A sila ssania? A poziom halasu i waga tez sa bez znaczenia?

Proponuje zrobic tak: idz do sklepu AGD, popros o wlaczenie (lub wlacz sam) kilka roznych odkurzaczy, najlepiej z roznych polek cenowych. Po sposobie pracy (dzwieku silnika, solidnosci konstrukcji, itp) mozna poznac sprzet, ktory pochodzi troche czasu. Natomiast co do Rovus Aqua Power (nie wiem jak jest w rzeczywistosci) podejrzewam, ze bedzie to sprzet z dolnej polki, za cene z gor(skiej)nej polki.
__________________
Copyright (C) 2000-2011 MaciejT, All Rights Reserved
MaciejT jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.04.2006, 14:11   #52
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,399
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cool

Cytat:
Napisany przez MaciejT
Jak zwykle w ofertach telesklepowo-wysylkowych, nie ma tam ***379;ADNYCH danych technicznych. Jaka jest moc tego odkurzacza? A sila ssania? A poziom halasu i waga tez sa bez znaczenia?

[...]
Jak nie ma, jak s***261;?
http://www.moderna.pl/tshop.asp?info=TL&ac=IZD&ID=338


Edit:
Nie si***322;a ssania jest wa***380;na (w odkurzaczach oczywi***347;cie ) ale przep***322;yw powietrza.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.

Ostatnio zmieniany przez joujoujou : 13.04.2006 o godz. 14:16
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.04.2006, 14:16   #53
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
chcesz tani odkurzacz - sa gieldy uzywek z niemiec - mozna za 30pln kupic philipsa na chodzie
chcesz dobry odkorzacz - przeczytaj post MaciejaT
chcesz zrobic dobry uczynek Babci - kup jej cos w sklepie i rozleguluj w TV kanal Mango juz chyba tvtrwam jest mniej zaklamana
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.04.2006, 14:42   #54
MaciejT
Team Member
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika MaciejT
 
Data rejestracji: 20.06.2000
Lokalizacja: Bydgoszcz
Posty: 1,952
MaciejT zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez joujoujou
Rzeczywiscie, nie zauwazylem. Moze ktos porowna to do konkurencji?


A propo, przy zakupie odkurzacza, Rovus Filtry za jedyne 59,90. Przy zakupie Rovus Filtry, drugi zestaw Rovus Filtry za jedyne 59,90 ^_^
__________________
Copyright (C) 2000-2011 MaciejT, All Rights Reserved
MaciejT jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.04.2006, 15:15   #55
Air
.:Obey Your Master:.
 
Avatar użytkownika Air
 
Data rejestracji: 18.12.2003
Lokalizacja: Zabrze
Posty: 2,930
Air zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Polecam ten odkurzacz. Kupi***322;em jakie***347; p***243;***322; roku temu, godna polecenia jest moc i ergonomiczna szczotka.

http://www.consumer.philips.com/cons...CSHQVHKFSESI5P
Air jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.04.2006, 15:22   #56
pepperman
Guru
 
Data rejestracji: 10.08.2002
Posty: 1,642
pepperman zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez andrzejj9
Chodzi mi o to, czy generalnie jest to coś warte i czy w ogóle zawracać sobie tym głowę.
przy odkurzaczach jak kirby czy rainbow widac jak na dloni sa sa warte "masowe" odkurzacze. tylko, ze te pierwsze maja ceny z sufitu wziete, chyba ze wyszarpie sie cos na ebayu.
pepperman jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.04.2006, 16:20   #57
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,399
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez pepperman
[...] chyba ze wyszarpie sie cos na ebayu.
Ja swojego kupiłem w lombardzie.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.04.2006, 16:54   #58
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Noo.. widzę, że sporo odpowiedzi, więc po kolei

@ Air - a czemuż to..?


@ Kristoferros

W sumie można się przyjrzeć, chociaż jak myślę, że teraz zacznę się zagłębiać w temat odkurzaczy, co kompletnie mnie nie interesuje.. Niemniej zajrzę tam, może akurat jakieś obiektywne opinie znajdę.


@ tompol

Ja mam i używam


@ MaciejT

Tak, jak napisałem wyżej - niespecjalnie chce mi się teraz wczytywać w dane techniczne odkurzaczy i zastanawiać, który jest najlepszy. Zresztą - babcia ma odkurzać, który działa i raczej w najbliższym czasie się nie zepsuje.

Po prostu zobaczyła w telewizji to (a nie jest też osobą, która od razu rzuca się do telefonu, żeby zamawiać, jak coś fajnie wygląda..) i poprosiła, żebym spróbował się czegoś dowiedzieć, co niniejszym robię. Chciałem zobaczyć, czy może ktoś nie ma go osobiście, albo nie ma znajomego, który posiada i używa.


@ nimal - ostatnia linijka, dobra



@ pepperman

No ja za swojego Rainbow dałem.. ok. 6 tys. złotych. Nie mój pomysł i niezbyt dobry, ale odkurzacz jest i.. rzadko jest używany, bo komu się chce to całe ustrojstwo z szafy wywlekać i napełniać wodą..

W każdym razie cena zarówno jego jak i Cerry (czy jak to się pisze) są o dobre kilka tysięcy procent za wysokie..
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.04.2006, 19:32   #59
pepperman
Guru
 
Data rejestracji: 10.08.2002
Posty: 1,642
pepperman zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez andrzejj9
@ pepperman

No ja za swojego Rainbow dałem.. ok. 6 tys. złotych. Nie mój pomysł i niezbyt dobry, ale odkurzacz jest i.. rzadko jest używany, bo komu się chce to całe ustrojstwo z szafy wywlekać i napełniać wodą..

W każdym razie cena zarówno jego jak i Cerry (czy jak to się pisze) są o dobre kilka tysięcy procent za wysokie..
ostatnio widzialem kirby (dwa miechy uzywany czyli jak na odkurzacz to nowka) za 400 kilkadziesiat euro poszedl. od dystrybutora 8500 .
pepperman jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.04.2006, 20:18   #60
Stef
Guru
 
Data rejestracji: 26.04.2002
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Posty: 1,557
Stef zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
ja polecam nasz polski Zelmer. mielismy juz w domu kilka modeli, np. cobra 2000 chodzi u nas juz 8 lat bezawaryjnie. podstawa to wymiana systematyczna workow i filtrow we i wy.
a nawet jak sie cos zepsuje, to czesci dostaniesz wszedzie.
Stef jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Wybór aparatu, co kupić, osprzęt - filtry, obiektywy, itp Calme Fotografia 2839 29.01.2021 12:46
Kupno pralki i lodówki - prośba o doradzenia Kunte Off topic 2 27.03.2009 11:38


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 21:31.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.