Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 09.12.2018, 18:10   #751
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,251
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Patrix Podgląd Wiadomości
Ktoś mi wyjaśni tą dramatyczną różnicę w cenie?
Cytat:
Napisany przez mgit Podgląd Wiadomości
No czego tu nie rozumieć, 600 zł więcej, po 300 zł za 1 program
O właśnie, dotykamy ciekawego problemu. Są ludzie, którym się wydaje, że taka różnica w cenie to nie tylko to, co widać, jakiś dodatkowy program, kolejna funkcja itp., ale jeszcze jakieś ukryte bonusy, jak lepsza jakość, która sprawi, że urządzenie zepsuje się nie po trzech, a po pięćdziesięciu trzech latach.

Otóż warto pozbyć się złudzeń - nie liczmy na coś, co nie jest tłustymi literami wypisane przez producenta w cechach urządzenia. Jeżeli mamy dwa dodatkowe programy i na tym kończą się napisane na papierze różnice - to znaczy dokładnie to, jak napisał Mgit, że mamy dwa dodatkowe programy i na tym kończą się różnice

Stworzenie bardzo dobrego i trwałego produktu kosztuje producenta pieniądze, więc gdyby poświęcił zasoby na stworzenie takowego, gdyby cena podniosła się z powodu wzrostu jakości, to z pewnością by o tym poinformował potencjalnego nabywcę. Na ulotce reklamowej mielibyśmy wymienione wielkimi literami nowe technologie: mielibyśmy jakieś SUPER IRON PLUS (co oznaczałoby lepsze łożyska bębna), ULTRA-DURABLE SHEET COVERING TECHNOLOGY (powiedzmy, że obudowa z blachy ocynkowanej o 0,1 mm grubszej niż w zwykłych modelach) czy ANBELIWYBUL EXTRA ROTEJSZYN ASISTANS SUPORT (o dziesięć deko cięższa przeciwwaga do bębna, albo trochę grubsza guma). A i tak nie ma pewności, że stworzenie trwalszych bebechów szłoby w parze z dodaniem trwalszej elektroniki i tak dalej.

Najlepszym IMHO rozwiązaniem dziś jest kupowanie urządzeń możliwie najtańszych w swojej klasie. To znaczy, dopłacamy za to, czego potrzebujemy/chcemy i nie oczekujemy cudów - potrzebny nam wkład 7 a nie 5 kg, to płacimy za droższy model, chcemy móc monitorować urządzenie przez internet, to kupujemy model z segmentu "internetu rzeczy", ale nie ma sensu przepłacać za modele o podobnej funkcjonalności tylko dlatego, że droższe znaczy lepsze. Dziś jak producent zrobi coś trwalszego, to po pierwsze podnosi cenę, a po drugie o tym pisze, żeby kupującemu ten fakt nie umknął. Jeśli tylko podnosi cenę - no to mamy produkt "dizajnerski"
__________________

Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 09.12.2018, 19:15   #752
mgit
Guru
 
Avatar użytkownika mgit
 
Data rejestracji: 22.08.2004
Lokalizacja: Chojnów
Posty: 8,799
mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez misiozol Podgląd Wiadomości
Ja mam pralke z wifi i ze swiatelkiem w bebnie i czujnikiem zabrudzenia 1600rpm 10kg itd. kosztowala fortunke ale kobieta sobie chwali
To jak mój piekarnik - kosztował fortunę, ma WiFi i robi za ozdobę kuchni - raz użyty co by sprawdzić czy działa
__________________
mgit jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.12.2018, 19:47   #753
Patrix
Pingwin specjalista.
 
Avatar użytkownika Patrix
 
Data rejestracji: 22.06.2002
Lokalizacja: Central Park
Posty: 15,084
Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Cytat:
Napisany przez mgit Podgląd Wiadomości
To jak mój piekarnik - kosztował fortunę, ma WiFi i robi za ozdobę kuchni - raz użyty co by sprawdzić czy działa
Nie rozumiesz powagi tego fragmentu "ale kobieta sobie chwali"
__________________
amiga500site
Patrix jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.12.2018, 20:01   #754
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez mgit Podgląd Wiadomości
To jak mój piekarnik - kosztował fortunę, ma WiFi i robi za ozdobę kuchni - raz użyty co by sprawdzić czy działa
Nie znasz się

Ja mam odkurzacz z WiFi i sobie chwalę, hehe...
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.12.2018, 20:13   #755
mgit
Guru
 
Avatar użytkownika mgit
 
Data rejestracji: 22.08.2004
Lokalizacja: Chojnów
Posty: 8,799
mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez Reetou Podgląd Wiadomości
Nie znasz się

Ja mam odkurzacz z WiFi i sobie chwalę, hehe...
Odkurzacz z WiFi? Ja tam wolę robota sprzątającego irobot roomba - zaiwania to po mieszkaniu - jak mnie nie ma w domu
__________________
mgit jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.12.2018, 20:50   #756
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Roomba odpadła w przedbiegach... Mam wykładzinę dywanową w całej chałupie i futrzaka - Roomba nie dała rady, poza tym te jej chaotyczne ruchy...

Tylko Neato
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.12.2018, 21:03   #757
misiozol
Moderator
 
Avatar użytkownika misiozol
 
Data rejestracji: 26.10.2008
Lokalizacja: Carnew
Posty: 6,698
misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Cytat:
Napisany przez Jarson Podgląd Wiadomości
O właśnie, dotykamy ciekawego problemu. Są ludzie, którym się wydaje, że taka różnica w cenie to nie tylko to, co widać, jakiś dodatkowy program, kolejna funkcja itp., ale jeszcze jakieś ukryte bonusy, jak lepsza jakość, która sprawi, że urządzenie zepsuje się nie po trzech, a po pięćdziesięciu trzech latach.

Otóż warto pozbyć się złudzeń - nie liczmy na coś, co nie jest tłustymi literami wypisane przez producenta w cechach urządzenia. Jeżeli mamy dwa dodatkowe programy i na tym kończą się napisane na papierze różnice - to znaczy dokładnie to, jak napisał Mgit, że mamy dwa dodatkowe programy i na tym kończą się różnice

Stworzenie bardzo dobrego i trwałego produktu kosztuje producenta pieniądze, więc gdyby poświęcił zasoby na stworzenie takowego, gdyby cena podniosła się z powodu wzrostu jakości, to z pewnością by o tym poinformował potencjalnego nabywcę. Na ulotce reklamowej mielibyśmy wymienione wielkimi literami nowe technologie: mielibyśmy jakieś SUPER IRON PLUS (co oznaczałoby lepsze łożyska bębna), ULTRA-DURABLE SHEET COVERING TECHNOLOGY (powiedzmy, że obudowa z blachy ocynkowanej o 0,1 mm grubszej niż w zwykłych modelach) czy ANBELIWYBUL EXTRA ROTEJSZYN ASISTANS SUPORT (o dziesięć deko cięższa przeciwwaga do bębna, albo trochę grubsza guma). A i tak nie ma pewności, że stworzenie trwalszych bebechów szłoby w parze z dodaniem trwalszej elektroniki i tak dalej.

Najlepszym IMHO rozwiązaniem dziś jest kupowanie urządzeń możliwie najtańszych w swojej klasie. To znaczy, dopłacamy za to, czego potrzebujemy/chcemy i nie oczekujemy cudów - potrzebny nam wkład 7 a nie 5 kg, to płacimy za droższy model, chcemy móc monitorować urządzenie przez internet, to kupujemy model z segmentu "internetu rzeczy", ale nie ma sensu przepłacać za modele o podobnej funkcjonalności tylko dlatego, że droższe znaczy lepsze. Dziś jak producent zrobi coś trwalszego, to po pierwsze podnosi cenę, a po drugie o tym pisze, żeby kupującemu ten fakt nie umknął. Jeśli tylko podnosi cenę - no to mamy produkt "dizajnerski"
O to to , wazne jest jesli producent daje 7 lat gwarancji npo po zarejesrtowaniu produktu mozna uznac ze jest dobry

Cytat:
Napisany przez mgit Podgląd Wiadomości
To jak mój piekarnik - kosztował fortunę, ma WiFi i robi za ozdobę kuchni - raz użyty co by sprawdzić czy działa
szkoda mi ciebie widocznie nie masz kobiety lub nie znalazles takiej ktora wie jak to uzyc zeby miec rodzinna atmosfere z ciastem co sobote

Cytat:
Napisany przez Patrix Podgląd Wiadomości
Nie rozumiesz powagi tego fragmentu "ale kobieta sobie chwali"
OOO qurwa wlasnie to jest to pier.... magiczne stwierdzenie watre 1200euro
__________________
Reballing, BGA, Reflow, Service of all consoles and devices. Based in IRELAND for all your needs.
misiozol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.12.2018, 21:09   #758
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,251
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Baj de łej, Wy tak o tych WiFi tutaj...

Dziwi mnie, że ludziska tak ignorują postęp technologiczny. Patrzę po znajomych, którzy się budują/remontują gruntownie - większość (nie wszyscy) już sobie zdaje sprawę, że dziś dwa gniazdka na pokój to za mało. Ale kto widzi potrzebę rozprowadzenia skrętki po domu?

Nie zajmuję się domowymi instalacjami, ale rozmawiam z elektrykami, widzę rozwiązania w rozdzielnicach znajomych i tak mi się to jawi.

Obiecałem zmiennikowi, że zrobię mu instalację w domu, on mi też nieraz pomagał przy jakichś remontach, a sam uparł się wykańczać sam (albo - wykończyć się sam ). Gość nie jest w żadnym wypadku jakimś Scroogem, wybrał trzyszybowe okna, wysokiej jakości pokrycie dachowe, na materiałach nie oszczędza - a nie widzi potrzeby dawania więcej niż dwóch różnicówek, dzielenia obwodów, czy rozprowadzania Ethernetu, ba! - nawet prowadzenia instalacji (routera/repeatera) na piętro, gdzie mają mieszkać dzieci, bo po co im na górze internet!

Przecież tu się nie patrzy na to co dziś, kiedy powiedzmy że nie będzie mu to od razu potrzebne. Ale jeśli wydaje sporo kasy na dom, to czemu za marne grosze od razu tego nie zrobić? Za pięć lat będzie miał podłączone do netu wszystko. Nawet, jeśli dziś nie widzi potrzeby, to niedługo ją zobaczy. Nie wiem - zależało mu na bramie z pilotem bo to wygodne i już widzi, że to wygodne bo widział u innych. Zaraz zobaczy, że znajomi nie muszą się zastanawiać przed wyjazdem do pracy, czy będzie padać czy nie bo mogą swoje okna dachowe zamykać przez internet. Zaraz się okaże, że jednak fajnie byłoby móc podgrzać stojący w mikrofali obiad na dziesięć minut przed powrotem. Itd...
__________________

Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.12.2018, 22:01   #759
mgit
Guru
 
Avatar użytkownika mgit
 
Data rejestracji: 22.08.2004
Lokalizacja: Chojnów
Posty: 8,799
mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez misiozol Podgląd Wiadomości

szkoda mi ciebie widocznie nie masz kobiety lub nie znalazles takiej ktora wie jak to uzyc zeby miec rodzinna atmosfere z ciastem co sobote
Nie ma czego żałować - odpowiada mi obecny stan singla

Mam blisko do restauracji - z genialnym menu - idealne na sobotę czy niedziele

Grunt, że jak ktoś przyjdzie, jej WOW, piekarnik z WiFi - było warte swej ceny - mina sąsiada bezcenna
__________________

Ostatnio zmieniany przez mgit : 09.12.2018 o godz. 22:03
mgit jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.12.2018, 23:02   #760
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez misiozol Podgląd Wiadomości
Ja mam pralke z wifi i ze swiatelkiem w bebnie i czujnikiem zabrudzenia 1600rpm 10kg itd. kosztowala fortunke ale kobieta sobie chwali
Z tego wszystkiego, to nawet te 10 kg nieprzydatne, bo sam myślałem o takiej pralce.... ale w sumie mam dwa koce, które nie wchodzą do pralki, w nowym, ciepłym domu przydają się tylko... jak muszę siedzieć w samochodzie, jeden taki koc zasmradza i brudzi się przez pół roku, wypranie obu na raz w pralni samoobsługowej, to 40 zeta (z płynami), no dojazd (chociaż można to zrobić prawie po drodze, jadąc gdzieś za rzekę), no ale niech będzie jeszcze 30 zeta. A wielkie pralki zaczynają się od 3000. Za 700 można wyrwać w promocji pralkę 6 kilo, na co dzień w sam raz, właśnie takim łirpulu uprałem dzisiaj moją kołdrę, oczywiście program bawełna 60 stopni, dwie i pół godziny, ale da radę, chociaż bęben wypełnia całkowicie.

Powtórzę to, co mi Rycho doradzał: Bierz najtańszą pralkę z najdłuższą gwarancją.

Teraz gwarancja na wszystkie, to 2 lata, a dokupowanie tej rękojmi na 5 lat, najczęściej nie ma sensu.

Na dzień dzisiejszy: Dogorywa u mnie łirpul, ale przeszedł swoje, ostatnia i pierwsza płatna naprawa polegała na przelutowaniu całej płytki, gość wziął za to 150, ale za stwierdzenie zgonu i tak biorą 100. Druga amika, gość naprawił elektronikę, przyjedzie, jak ruszy, to 250, jak nie ruszy, to chce 50 za to, że przyjechał. (Ciekawostka, w obu walnęła elektronika )Pralka bardzo mało zużyta, stała w starym domu w piwnicy, nikomu się nie chciało schodzić, wszyscy katowali łirpula. Tak, czy siak, w najbliższym, lub trochę dalszym czasie będę kupował pralkę. Zgadnijcie jaką?

(W przypadku mojej łazienki sprawa jest trudniejsza, bo bardzo swobodnie wchodzi pralka ładowana od góry, ale jak wczoraj popatrzyłem, to weszłaby taka płaska, aby się drzwi otworzyły w miarę szeroko do kibla.

Ostatnio zmieniany przez ed hunter : 09.12.2018 o godz. 23:05
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.12.2018, 10:50   #761
misiozol
Moderator
 
Avatar użytkownika misiozol
 
Data rejestracji: 26.10.2008
Lokalizacja: Carnew
Posty: 6,698
misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Cytat:
Napisany przez ed hunter Podgląd Wiadomości
Tak, czy siak, w najbliższym, lub trochę dalszym czasie będę kupował pralkę. Zgadnijcie jaką?
Frania lub jakas ukrainka
__________________
Reballing, BGA, Reflow, Service of all consoles and devices. Based in IRELAND for all your needs.
misiozol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.12.2018, 14:10   #762
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,433
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Zgaduję że najtańszą z tych z najdłuższą gwarancją.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.12.2018, 14:53   #763
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Gwarancja i tak dwa lata, kupię najtańszą na 6 kg, bo wiem, że kołdra wejdzie do takiej.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.01.2019, 14:08   #764
loki7777
Guru
 
Avatar użytkownika loki7777
 
Data rejestracji: 05.11.2004
Lokalizacja: Sligo;)
Posty: 6,290
loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
To mam kolejne pytanie: jaki dehydrator/suszarke do owocow oraz sauna infrared - ktos uzywa, jakies opinie?
loki7777 jest online   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.01.2019, 16:40   #765
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Suszarka do owoców, to taka za stówę, pięknie to działa, używam od lat, co prawda nie do owoców, tylko do grzybów głównie, ale daje radę. Suszy nawet maślaki, które są samą wodą.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Wybór aparatu, co kupić, osprzęt - filtry, obiektywy, itp Calme Fotografia 2839 29.01.2021 11:46
Kupno pralki i lodówki - prośba o doradzenia Kunte Off topic 2 27.03.2009 10:38


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 18:44.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.