Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 07.08.2014, 14:27   #106
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,837
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
A czemu na siłę go szukasz, jeśli on tego nie chce?
Jeśli już go znajdziesz, to co? Myślisz, że ucieszy się? No i co dalej?

Jeśli ma coś na sumieniu, to zgłoś na policję. Oni mają większe możliwości i na pewno go znajdą.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 07.08.2014, 14:31   #107
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,433
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Akurat im się będzie chciało.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.08.2014, 14:37   #108
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,837
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Będzie. Zgłoś im np. że gostek handluje na giełdzie piratami, podaj im nicki czy inne dane internetowe....i cierpliwie czekaj.
To łatwe przypadki i poprawiają statystyki.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.08.2014, 17:04   #109
Seksowna
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 07.08.2014
Posty: 12
Seksowna w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez grzeniu Podgląd Wiadomości
A czemu na siłę go szukasz, jeśli on tego nie chce?
Jeśli już go znajdziesz, to co? Myślisz, że ucieszy się? No i co dalej?

Jeśli ma coś na sumieniu, to zgłoś na policję. Oni mają większe możliwości i na pewno go znajdą.
1) Wiem co dalej.
2) Nie mówiłam, że ma coś na sumieniu. Ukrywa coś z przeszłości czego się bardzo wstydzi.
3) To inny kraj.

Ostatnio zmieniany przez Seksowna : 07.08.2014 o godz. 17:08
Seksowna jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.08.2014, 17:12   #110
superrrmario
PODWÓJNY DZIADEK
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika superrrmario
 
Data rejestracji: 26.06.2004
Lokalizacja: Łódź
Posty: 6,277
superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Chcesz Go jeszcze bardziej zawstydzić? Poinformować, że wiesz?
__________________
superrrmario jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.08.2014, 17:16   #111
DarkSlide97
Kiedyś to było
 
Avatar użytkownika DarkSlide97
 
Data rejestracji: 17.11.2013
Posty: 1,911
DarkSlide97 wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>DarkSlide97 wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>DarkSlide97 wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>DarkSlide97 wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>DarkSlide97 wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Coraz bardziej mnie ciekawi ten temat
__________________
CPU: i7 3770 4Ghz GPU: MSIGTX960 RAM: 16GB DDR3 1600Mhz HDD: Toshiba P300 3TB SSD: ADATA SU650 240GB DVD: LG GH24NS95

DO WHAT YOU WANT BUT THINK ABOUT THE OMEN
DarkSlide97 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.08.2014, 17:18   #112
Seksowna
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 07.08.2014
Posty: 12
Seksowna w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez superrrmario Podgląd Wiadomości
Chcesz Go jeszcze bardziej zawstydzić? Poinformować, że wiesz?
Nie. Bo nie miał na to wpływu. Po za tym sam mi to zasugerował...
Chce po prostu wiedzieć.
Wiele z jego poglądów ukształtowało środowisko, szkoła itp. Mam podejrzenia grupę studiów, ale chce mieć konkret.
Jak bym chciała mu zaszkodzić/ zawstydzić/ sprawić aby go zabolało to bym to potrafiła zrobić. Ale nie chce.

Cytat:
Napisany przez DarkSlide97 Podgląd Wiadomości
Coraz bardziej mnie ciekawi ten temat
Najgorsze jest to, że znam jego ryj, mnóstwo ogólniejszych i dokładniejszych info. ale nic to nie daje...gdy ten Frędzel nie ma fb, nk itp.

Ostatnio zmieniany przez Seksowna : 07.08.2014 o godz. 17:22
Seksowna jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.08.2014, 17:57   #113
georg
Smakosz... Heinekena!
 
Avatar użytkownika georg
 
Data rejestracji: 03.01.2003
Lokalizacja: gdzieś nieopodal duuużego browaru... :)
Posty: 637
georg niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez DarkSlide97 Podgląd Wiadomości
Coraz bardziej mnie ciekawi ten temat
A mnie wręcz przeciwnie...

Zaczyna mi ta dyskusja przypominać forum dla gimbusów, ale to tylko moje osobiste wrażenia...

I nick też adekwatny, ale to też tylko moje osobiste wrażenia...
georg jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.08.2014, 18:03   #114
Seksowna
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 07.08.2014
Posty: 12
Seksowna w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez georg Podgląd Wiadomości
A mnie wręcz przeciwnie...

Zaczyna mi ta dyskusja przypominać forum dla gimbusów, ale to tylko moje osobiste wrażenia...

I nick też adekwatny, ale to też tylko moje osobiste wrażenia...
Pytam zupełnie poważnie.
Seksowna jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.08.2014, 18:20   #115
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,837
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
No a niby w czym i jak sobie wyobrażasz naszą pomoc?
Liczysz, że go znamy? Może osobiście z reala?

'Zakładasz sprawę' na forum publicznym zastrzegając, że więcej informacji podasz na priv....no nie no, sorry, ale to nie tędy droga. To tylko żer dla ciekawskich, a prawdopodobieństwo praktycznie zerowe.
Liczysz na pomoc nie podając informacji, które znasz. Z tym co tu podałaś, to możesz zamieścić ogłoszenie w gazetach - na pewno znajdzie się ze dwudziestu chętnych odnalezienia
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.08.2014, 18:27   #116
georg
Smakosz... Heinekena!
 
Avatar użytkownika georg
 
Data rejestracji: 03.01.2003
Lokalizacja: gdzieś nieopodal duuużego browaru... :)
Posty: 637
georg niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez Seksowna Podgląd Wiadomości
Pytam zupełnie poważnie.
Skoro poważnie to pamiętaj, że nikt w necie nie jest anonimowy i nawet to co piszesz na tym forum może być użyte kiedyś przeciw Tobie...
georg jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.08.2014, 18:35   #117
Seksowna
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 07.08.2014
Posty: 12
Seksowna w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez grzeniu Podgląd Wiadomości
No a niby w czym i jak sobie wyobrażasz naszą pomoc?
Liczysz, że go znamy? Może osobiście z reala?
Liczę na to, że jako eksperci podpowiecie mi jakąś metodę której nie znam. Coś więcej niż nk, fb czy wpisywanie zdobytych info w różnych konfiguracjach.



Cytat:
Napisany przez grzeniu Podgląd Wiadomości
'Zakładasz sprawę' na forum publicznym zastrzegając, że więcej informacji podasz na priv....no nie no, sorry, ale to nie tędy droga.
A którędy ?


Cytat:
Napisany przez georg Podgląd Wiadomości
Skoro poważnie to pamiętaj, że nikt w necie nie jest anonimowy i nawet to co piszesz na tym forum może być użyte kiedyś przeciw Tobie...
Biorę to pod uwagę. Ale dziękuję.
Seksowna jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.08.2014, 18:45   #118
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,837
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Szukając ludzi w internecie używasz wujka gugla (możesz i innych wyszukiwarek). Używasz informacji, które znasz, do zapytań.
Znajdziesz informacje tylko wtedy, gdy ktoś je w internecie zamieścił. Niekoniecznie sam zainteresowany.
Zadanie właściwego pytania czasem bywa trudne, bywa że trzeba się namęczyć.

Chociaż jak się cofnąłem i przeczytałem jeszcze raz
Cytat:
...Znam jego nick, datę urodzenia, miejsce studiowania, miejsce zamieszkania, info ogólne oraz jego ryjek... Gdyż jest vlogerem i pakuje swoją twarz regularnie do internetu.
to nie wiem z czym masz problem
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.08.2014, 18:53   #119
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Gdyby to był pijak, jak my tutaj, to wystarczyłoby złapać kontakt z pobliskimi monopolowymi.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.08.2014, 19:05   #120
Seksowna
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 07.08.2014
Posty: 12
Seksowna w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez grzeniu Podgląd Wiadomości
Szukając ludzi w internecie używasz wujka gugla (możesz i innych wyszukiwarek). Używasz informacji, które znasz, do zapytań.
Znajdziesz informacje tylko wtedy, gdy ktoś je w internecie zamieścił. Niekoniecznie sam zainteresowany.
Zadanie właściwego pytania czasem bywa trudne, bywa że trzeba się namęczyć.

Chociaż jak się cofnąłem i przeczytałem jeszcze raz

to nie wiem z czym masz problem
Użyłam wszystkich znanych mi wyszukiwarek i zdobytego info.
Źle się wyraziłam. Nie miejsce studiowania lecz miasto.
Prawda, że dokładne info. ? A śladu brak...
Przeglądam nawet galerie na nk aby na zdjęciu klasowym poznać jego twarz.
Listy absolwentów prawdopodobnych szkół itp.
Mam do zbadania jeszcze 1 miejsce... może tam coś...
Seksowna jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Szukam Pracy zick Humor 58 08.11.2023 11:30
Atak na pentagon. IceManSpy Off topic 28 23.10.2005 21:22
Przykład jak mozna zarobic na naiwnosci ludzi Ice Off topic 7 03.10.2005 00:41
=EUROWIZJA 2004= (Eurowizja w internecie) andrzejj9 Off topic 24 16.05.2004 14:01
Jak legalnie zarobic duzo kasy? /||\aster Off topic 52 13.09.2003 23:51


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 06:45.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.