Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 12.02.2006, 20:33   #16
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez Damianos L
moze na www.itvp.pl bedzie ??
kiedys chyba kwalifikacje dawali
Coś tu rzeczywiście jest, tylko trzeba specjalnie konto zakładać.. No ale spróbuję, dzięki




A co do występu skoczków, to ja generalnie też uznałbym go za udany. Generalnie ich skoki nie rozczarowały, a jedynie było pewne uczucie niedosytu po nawet nie samym skoku, ale miejscu Adama. Uważam, że zaprezentował się dobrze, ale było naprawdę blisko do zdeycdowanie lepszego miejsca, a może nawet podium (ten 1 metr..).

Ale generalnie było lepiej niż jest zwykle
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 12.02.2006, 20:42   #17
Predi
Niezarejestrowany
 
Avatar użytkownika Predi
 
Data rejestracji: 16.04.2002
Lokalizacja: Gliwice
Posty: 2,778
Predi niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
ja jestem zadowolony, ze bylo ich az 4 w drugiej serii
od razu widac robote "Blacharza i Zoledzia"
Predi jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.02.2006, 21:03   #18
ro29
Guru
 
Avatar użytkownika ro29
 
Data rejestracji: 26.01.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 2,210
ro29 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Witam !
Cytat:
Napisany przez andrzejj9
(...)
A co do występu skoczków, to ja generalnie też uznałbym go za udany. Generalnie ich skoki nie rozczarowały, a jedynie było pewne uczucie niedosytu po nawet nie samym skoku, ale miejscu Adama. Uważam, że zaprezentował się dobrze, ale było naprawdę blisko do zdeycdowanie lepszego miejsca, a może nawet podium (ten 1 metr..).

Ale generalnie było lepiej niż jest zwykle
Zgadzam się - było po prostu dobrze - a patrząc na ich ostatnie występy to lepiej niż można było oczekiwać. Ale zawsze niedosyt pozostaje ... szczególnie, że do medalu Małysza nie było wcale tak daleko ...

Cytat:
Napisany przez Predi
ja jestem zadowolony, ze bylo ich az 4 w drugiej serii
od razu widac robote "Blacharza i Zoledzia"
Też już tak napisałem w poprzednim poście - jest to dobry występ całej czwórki, nie tylko Małysza. Tylko trochę szkoda, że Hula i Mateja jakby w drugiej serii troszkę odpuścili - a może to tylko moje wrażenie i po prostu im nie wyszło ...
A co do kadry trenerskiej - chyba za późno przypomniano sobie, że była kiedyś taka dobra ekipa, z którą Adam wygrał trzy razy z rzędu Puchar Świata.
A co do Kutina ...mhmm jak go widzę, to zawsze się śmieję - i to zarówno z tej jego fajnej czapki , ale też z faktu, że jak chce dziennikarz porozmawiać o skoczkach to udaje się ... do drugiego trenera Łukasza Kruczka - no bo z Kutinem to jakoś nieswojo po angielsku ...
Co nie znaczy, że mam coś przeciw obcokrajowcom jako trenerom - jak się sprawdzają i są dobrzy - czemu nie - tylko jakoś nie widzę, żeby Kutin się sprawdził ...

Pozdrawiam
ro29
__________________

ro29 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.02.2006, 12:11   #19
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Właśnie bardzo dobry występ był Krystyny Pałki w diatlonie. Na razie jest na 5 miejscu, ale dosłownie 2 sekundy dzieliły ją od trzeciego. W każdym razie bardzo dobry występ
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.02.2006, 12:19   #20
demek
ZnakJaworznickiegoBikera
 
Avatar użytkownika demek
 
Data rejestracji: 22.03.2005
Lokalizacja: znowu Jaworzno
Posty: 9,673
demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
ostatecznie skonczy szosta, bezbledne strzelanie gorszy bieg ale panowie Jaronski i Wyzykowski mowia, ze to bardzo mloda zawodniczka i przewaznie dobrze strzela ale gozej jest z biegiem. gwizdon do 3 strzelania biegla nawet dobrze ale potem zwolnila i nie ma sie co dziwic bo na strzelnicy nie idzie to po co biegac szybko, lepiej zachowac sily na kolejne biegi

nudzilo mi sie i podsumowalem sobie druzyny z wczorajszego konkursu skokow

1.austria 990,5 - 4 zawodnikow w finalowej 30
2.polska 955 - 4 zawodnikow w finalowej 30
3.finlandia 865 - 3 zawodnikow w f 30 ale 31 byl tami kiuru i powiedzmy, ze skoczylby w drugiej serii tyle samo z nota 113pkt to mieliby 978pkt a wiec byliby przed nami
4.norwegia 779 - 3 w f 30
5.niemcy 746 - 3 w f 30

i niech mi ktos powie, ze to byl zly konkurs dla nas...
__________________
Tanie konta shell, www, php, sql - info priv
Moj kanal Youtube
/msg demek at freenode //
Intel Pentium 4 630 3,0@5,6 GHZ --100% O/C CLUB 3Ghz@6750Mhz
PISIOR - PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ I OJCIEC RYDZYK
MEMORANDO - UZYTKOWNIK, KTOREGO DLA DOBRA WLASNEGO, DOBRA WLASNYCH PIENIEDZY I DOBRA WLASNYCH NERWOW NALEZY OMIJAC SZEROKIM LUKIEM

Ostatnio zmieniany przez demek : 13.02.2006 o godz. 13:22
demek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.02.2006, 13:23   #21
MOdy
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika MOdy
 
Data rejestracji: 24.11.2004
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Posty: 144
MOdy zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Niestety Paulina Ligocka nie zakwalikowała się do finału halfpipa. Moim zdanie jej 1 przejazd spokojnie wystarczyłby do zakwalikowania się tylko nie wiadomo czemu sędziowie ją tak nisko ocenili.

Co do Krystyny Pałki to ma ona jeszcze czas, żeby coś pokazać. Jak się nie mylę to ma ona dopiero 23 lata, więc jej kariera powinna się jeszcze rozwinąć.
MOdy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.02.2006, 15:03   #22
ro29
Guru
 
Avatar użytkownika ro29
 
Data rejestracji: 26.01.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 2,210
ro29 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Witam !
Cytat:
Napisany przez demek
ostatecznie skonczy szosta, bezbledne strzelanie gorszy bieg ale panowie Jaronski i Wyzykowski mowia, ze to bardzo mloda zawodniczka i przewaznie dobrze strzela ale gozej jest z biegiem. gwizdon do 3 strzelania biegla nawet dobrze ale potem zwolnila i nie ma sie co dziwic bo na strzelnicy nie idzie to po co biegac szybko, lepiej zachowac sily na kolejne biegi

nudzilo mi sie i podsumowalem sobie druzyny z wczorajszego konkursu skokow

1.austria 990,5 - 4 zawodnikow w finalowej 30
2.polska 955 - 4 zawodnikow w finalowej 30
3.finlandia 865 - 3 zawodnikow w f 30 ale 31 byl tami kiuru i powiedzmy, ze skoczylby w drugiej serii tyle samo z nota 113pkt to mieliby 978pkt a wiec byliby przed nami
4.norwegia 779 - 3 w f 30
5.niemcy 746 - 3 w f 30

i niech mi ktos powie, ze to byl zly konkurs dla nas...
Gratulacje dla Krystyny Pałki - głównie liczyliśmy dziś na Paulinę Ligocką - która jednak trochę zawiodła; a tutaj dobry występ naszej innej reprezentantki

Co do skoków i takich podsumowań - gdyby wyniki z konkursów indywidualnych tak przekładały się na drużynę ...zazwyczaj tak jednak nie jest.
I z tego co widzę, to chyba uwzględniłeś tylko po jednym skoku tych czwartych zawodników ? A niestety w drużynie zawsze jest czterech.
Oczywiście jeśli cała nasza czwórka w konkursie drużynowym skoczy tak dobrze jak w pierwszej serii wczorajszego konkursu - to na pewno będzie to udany występ i dobre miejsce. Oby ...bo jak uczy doświadczenie, niektórzy z nich - chociażby Mateja (który co prawda ostatnio prezentuje się nieźle), potrafią strasznie zawalić ...

Pozdrawiam
ro29
__________________

ro29 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.02.2006, 15:15   #23
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez demek
ostatecznie skonczy szosta, bezbledne strzelanie gorszy bieg ale panowie Jaronski i Wyzykowski mowia, ze to bardzo mloda zawodniczka i przewaznie dobrze strzela ale gozej jest z biegiem. gwizdon do 3 strzelania biegla nawet dobrze ale potem zwolnila i nie ma sie co dziwic bo na strzelnicy nie idzie to po co biegac szybko, lepiej zachowac sily na kolejne biegi

nudzilo mi sie i podsumowalem sobie druzyny z wczorajszego konkursu skokow

1.austria 990,5 - 4 zawodnikow w finalowej 30
2.polska 955 - 4 zawodnikow w finalowej 30
3.finlandia 865 - 3 zawodnikow w f 30 ale 31 byl tami kiuru i powiedzmy, ze skoczylby w drugiej serii tyle samo z nota 113pkt to mieliby 978pkt a wiec byliby przed nami
4.norwegia 779 - 3 w f 30
5.niemcy 746 - 3 w f 30

i niech mi ktos powie, ze to byl zly konkurs dla nas...
No właśnie sam się wczoraj nad tym zastanawiałem. I tak mi wychodziło, że Polacy muszą być wysoko, ale nie sądziłem, że aż tak. Dawałem im 3-5 miejsce. Ale to bardzo dobrze i trzymajmy kciuki, żeby na zawodach drużynowych powtórzyli dobre występy


Polki w halfpipie niestety nie widziałem, ale słyszałem, że podobno pojechała całkiem dobrze i sędziowie trochę ją źle ocenili. Sam konkurs finałowy w każdym razie był na bardzo wysokim poziomie i przyjemnie się oglądało.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.02.2006, 15:42   #24
demek
ZnakJaworznickiegoBikera
 
Avatar użytkownika demek
 
Data rejestracji: 22.03.2005
Lokalizacja: znowu Jaworzno
Posty: 9,673
demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez ro29
Witam !

Gratulacje dla Krystyny Pałki - głównie liczyliśmy dziś na Paulinę Ligocką - która jednak trochę zawiodła; a tutaj dobry występ naszej innej reprezentantki

Co do skoków i takich podsumowań - gdyby wyniki z konkursów indywidualnych tak przekładały się na drużynę ...zazwyczaj tak jednak nie jest.
I z tego co widzę, to chyba uwzględniłeś tylko po jednym skoku tych czwartych zawodników ? A niestety w drużynie zawsze jest czterech.
Oczywiście jeśli cała nasza czwórka w konkursie drużynowym skoczy tak dobrze jak w pierwszej serii wczorajszego konkursu - to na pewno będzie to udany występ i dobre miejsce. Oby ...bo jak uczy doświadczenie, niektórzy z nich - chociażby Mateja (który co prawda ostatnio prezentuje się nieźle), potrafią strasznie zawalić ...

Pozdrawiam
ro29
wlasnie chodzi o to, ze niemcy i norwegowie nie mieli czwartego zawodnika w piecdziesiatce dlatego czwartego nie ma
__________________
Tanie konta shell, www, php, sql - info priv
Moj kanal Youtube
/msg demek at freenode //
Intel Pentium 4 630 3,0@5,6 GHZ --100% O/C CLUB 3Ghz@6750Mhz
PISIOR - PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ I OJCIEC RYDZYK
MEMORANDO - UZYTKOWNIK, KTOREGO DLA DOBRA WLASNEGO, DOBRA WLASNYCH PIENIEDZY I DOBRA WLASNYCH NERWOW NALEZY OMIJAC SZEROKIM LUKIEM
demek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.02.2006, 22:41   #25
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Zwykle tego nie oglądam, ale akurat dzisiaj przykłuło moją uwagę - mam na myśli łyżwiarstwo figurowe - tu akurat parami, program dowolny.

Po pierwsze byłem pod dużym wrażeniem precyzji i trudności tego, co prezentowali na lodzie zawodnicy - to naprawdę coś wykonywać tak cholernie trudne figury i skoki, a jeszcze na dodatek robić to z partnerem - podziwiam umiejętności.

Ale do tego jeszcze to, co zaprezentowała para ostatnia - chińska, zasługuje na szczególną uwagę i zresztą już niejako przeszło do historii. Otóż w pierwszej figurze - wyjątkowo trudnej - partnerka przewróciła się i bardzo brzydko upadła. Program został przerwany, a zawodniczka ledwno zeszła z lodowiska i nic nie zapowiadało, żeby mogli jeszcze kontynuować występ. ale po kilku minutach zrobili to i pojechali do końca.. zajęli drugie miejsce, srebrny medal i naprawdę podziwiam umiejętność po pierwsze przezwyciężenia bólu, ale przede wszystkim - umiejętność dalszego skoncentrowania się i wykonania praktycznie bezblędnie kolejnych również bardzo trudnym elementów. Duży szacunek za te niezwykłe umiejętności
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.02.2006, 22:48   #26
Burt
Precz z internetem
 
Avatar użytkownika Burt
 
Data rejestracji: 20.10.2005
Lokalizacja: Gdzieś na stronach z gołymi babami
Posty: 1,424
Burt jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Burt jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Burt jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Moje zdanie jest troche kontrowersyjne ale co tam.
Po cholere wysyłamy tam tą bandę zchorowanych i słabych sportowców?
To co widziałem przez kilka transmisji woła o pomste do nieba.A komentatorzy cieszą się jak dzieci gdy nasz sportowiec zaliczy 17 pozycję.Szkoda forsy i szkoda gadać.
Burt jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.02.2006, 23:00   #27
ro29
Guru
 
Avatar użytkownika ro29
 
Data rejestracji: 26.01.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 2,210
ro29 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Witam !
Cytat:
Napisany przez demek
wlasnie chodzi o to, ze niemcy i norwegowie nie mieli czwartego zawodnika w piecdziesiatce dlatego czwartego nie ma
No tak - ale w konkursie drużynowym zawsze będzie skakać 4 zawodników - więc jeśli w naszym przypadku policzyłeś wynik CZTERECH, a innych drużyn tylko TRZECH - a w konkursie drużynowym zawsze będzie czwarty - więc wtedy nawet jeśli skoczy on bardzo słabo, to i tak będą te drużyny wyżej od naszych - nieprawdaż ?? Chyba, że się nie rozumiemy, w toku tego myślenia ...

A dzisiejszy dzień na olimpidzie nie był ogólnie zły, przede wszystkim wspomniane miejsce Pałki, które jest jak na razie najlepszym wynikiem naszych reprezentantów (gdyby Sikora tak bezbłędnie strzelał ...to miałby medal bez problemu ), a także 9 miejsce pary sportowej - osobiście liczyłem na trochę lepsze - 6-7 - ale cóż, nie udało się.
Ale to i tak nieźle jak weźmie się pod uwagę chociażby występy naszych łyżwiarzy (którzy totalnie zawiedli), czy saneczkarki. W sumie to Paulina Ligocka też wypadła poniżej oczekiwań, ale tak jak inni mam wrażenie, że na ten finał zasługiwała i trochę ją sędziowie skrzywdzili, szczególnie w ocenianiu pierwszego jej przejazdu.

A nikt jakoś nie wspomniał o wczorajszym dość dobrym wyniku Katarzyny Wójcickiej w łyżwiartswie szybkim - 10 miejsce to niezły występ

Pozdrawiam
ro29
__________________

ro29 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.02.2006, 23:43   #28
CIAPEK
mów mi więcej :P
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika CIAPEK
 
Data rejestracji: 17.02.2003
Lokalizacja: TORUŃ
Posty: 5,244
CIAPEK niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>CIAPEK niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez Burt
(...)
Po cholere wysyłamy tam tą bandę zchorowanych i słabych sportowców?(...)
.
dla honoru
witam!
co tam wogole u naszych sportowców? mamy jakies medale?
pewnie Niemcy prowadzą w klasyf.
szczerze to nie widziałem nawet minuty tej olimpiady, nie wiem co tam się dzieje i jakoś nie zaciąga mnie to pod TV.
pozdrawiam
__________________



nie załatwi wszystkiego "FLOTA", tak myślącego uważam za przegranego!
CIAPEK jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.02.2006, 23:51   #29
ro29
Guru
 
Avatar użytkownika ro29
 
Data rejestracji: 26.01.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 2,210
ro29 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Witam !
Cytat:
Napisany przez Burt
Moje zdanie jest troche kontrowersyjne ale co tam.
Po cholere wysyłamy tam tą bandę zchorowanych i słabych sportowców?
To co widziałem przez kilka transmisji woła o pomste do nieba.A komentatorzy cieszą się jak dzieci gdy nasz sportowiec zaliczy 17 pozycję.Szkoda forsy i szkoda gadać.
Słusznie zauważył @CIAPEK - też dla honoru.
Oczywiście może patrząc na występy niektórych naszych zawodników można zadać sobie takie pytanie - skoro zajmują miejsce w trzeciej czy czwartej dziesiątce. Ale jakoś tą nominację zdobyli Najgorzej jest jednak, jak widać czasem, że pojechali tam tylko dla zabawy - bo to już martwi ...
A co do miejsc tych punktowanych itd. - bo też co niektórzy śmieją się jak się cieszymy z szóstego czy ósmego miejsca. Po pierwsze - miejsce wśród ośmiu najlepszych na świecie na najważniejszej imprezie - to chyba jest zazwyczaj sukces - nieprawdaż ?? Szczególnie, że w sportach zimowych potęgą nigdy wielką nie byliśmy. A po drugie - gdyby tak nasza kadra w piłce nożnej zajęła 8 miejsce na świecie - to wielu uznało by to chyba za WIELKI sukces ...

Pozdrawiam
ro29
__________________

ro29 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.02.2006, 00:28   #30
demek
ZnakJaworznickiegoBikera
 
Avatar użytkownika demek
 
Data rejestracji: 22.03.2005
Lokalizacja: znowu Jaworzno
Posty: 9,673
demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez ro29
Witam !

No tak - ale w konkursie drużynowym zawsze będzie skakać 4 zawodników - więc jeśli w naszym przypadku policzyłeś wynik CZTERECH, a innych drużyn tylko TRZECH - a w konkursie drużynowym zawsze będzie czwarty - więc wtedy nawet jeśli skoczy on bardzo słabo, to i tak będą te drużyny wyżej od naszych - nieprawdaż ?? Chyba, że się nie rozumiemy, w toku tego myślenia ...
chodzi o to, ze reszta zawodnikow z tych reprezentacji nie weszla nawet do 50 wiec nie raczej od naszych lepsi by nie byli
__________________
Tanie konta shell, www, php, sql - info priv
Moj kanal Youtube
/msg demek at freenode //
Intel Pentium 4 630 3,0@5,6 GHZ --100% O/C CLUB 3Ghz@6750Mhz
PISIOR - PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ I OJCIEC RYDZYK
MEMORANDO - UZYTKOWNIK, KTOREGO DLA DOBRA WLASNEGO, DOBRA WLASNYCH PIENIEDZY I DOBRA WLASNYCH NERWOW NALEZY OMIJAC SZEROKIM LUKIEM
demek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 18:34.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.