Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 20.02.2010, 00:48   #91
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,843
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Oni mają do kostki przy nodze przyczepione czujniki służące do pomiaru czasu.
Dlatego te szpagaty.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 20.02.2010, 08:37   #92
Zetoxa
liniejący leming
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Zetoxa
 
Data rejestracji: 20.12.2001
Lokalizacja: N-H
Posty: 12,623
Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez zorg Podgląd Wiadomości
sie pytam ! po co tych 48 innych zawodnikow pojechalo ? zobaczyc canade ? od tego sa biura podruzy !
bylo zabrac malysza i kowalczyk , wtedy rozumiem slowo sukces !
Zorguś, okrutny jesteś,
sanaczkarka była ósma, biatlonistka otarła sie o medal
__________________
c'est la vie !!!
Zetoxa jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.02.2010, 09:46   #93
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez ro29 Podgląd Wiadomości
.
Nie wiem, na ile wpływ na popularność danej dyscypliny mają media, a na ile ciekawość sportu samego w sobie. Czasami też zwracałem na to uwagę, że w telewizji lecą skoki, gdzie Małysz, akurat w gorszej dyspozycji, zajmuje odległe miejsca, a w tym samym czasie jakiś inny polski sportowiec zdobywa gdzieś złoty medal. Ale medal, który na dobrą sprawę, poza grupką fanów nikogo nie interesuje. Jest to na swój sposób smutne, a drugiej strony.. trudno zmuszać ludzi do oglądania i pasjonowania się czymś, co pasjonujące dla nich nie jest.

Choć jednocześnie przyznam, że wczorajszą transmisje z biegu oglądałem w sumie z przyjemnością (no fakt, bardziej słuchałem, ale często też zerkałem na transmisję), mimo że generalnie ten sport mnie mało interesuje. Tak więc największy wpływ mimo wszystko mają sukcesy Polaków, które sprawiają, że można się w oglądanie bardziej zaangażować. Ale też faktem jest, że najwięcej tych sukcesów było jednak w skokach.


---

Te 'szpagaty' to faktycznie widać standardowe 'zagranie', ale oprócz tego wypadu pod sam koniec, było jeszcze gonienie rywalki przez kilkanaście - kilkadziesiąt metrów. Już na początku też prostej miałem wrażenie, że Justyna odpuszcza. Potem jednak widać udało jej się zdobyć na ostateczny wysiłek. Tym bardziej należą się gratulacje.




I faktycznie trochę jest tu też 'dodatków' do tego wszystkiego - w studiu narzekali strasznie na smarowanie nart Justyny, co ona sama w wywiadzie ostatecznie (choć wstępnie) zdementowała, ale z kolei zagraniczne media podobno zwracają na to dużą uwagę. Faktem jest, że na zjazdach Justyna traciła bardzo dużo i musiała nadrabiać to na podejściach. A ich z kolei nie było na tyle dużo, żeby była w stanie wypracować gwarantującą prowadzenie przewagę. Nie wiem, czy wpływ na to miało faktycznie smarowanie czy jednak przewaga konkurentek w tym aspekcie, ale faktem jest, że podobnie, jak w poprzednim konkursie, to zadecydowało o kolorze medalu. Na niekorzyść.

Dodatkowo czytam i bardzo 'popularnej' wśród zawodniczek z czołówki astmie, która pozwala na branie dodatkowych sterydów. Jako, że dzisiaj w sporcie to niestety chyba podstawa (co dla mnie zaczyna w ogóle wypaczać wszelką rywalizację sportową, ale to temat na inną rozmowę), wygląda na to, że Justyna w ogóle była bez szans. Tego jeszcze nie widziałem potwierdzenia, ale wygląda na to, że z pierwszej szóstki, tylko Justyna dziwnym trafem nie ma astmy. Jeśli to prawda, to jest to dla mnie skandal i wypaczenie uczciwości rywalizacji. Ciekawi mnie, czy będzie tego jakiś ciąg dalszy.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.02.2010, 20:27   #94
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Pięknie Małysz pofrunął w I serii. Amman niestety nie do pobicia.
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.02.2010, 20:31   #95
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Wydawało mi się, że Amman miał bardzo dobre warunki - przynajmniej patrząc na trenerów, to chorągiewka ruszała się jak szalona (w górę). Oczywiście on jest w rewelacyjnej formie i tego mu zabrać nie można, ale skok Adama też był świetny myślę, że przewaga powinna być trochę mniejsza. Niemniej ze względu na gorsze lądowanie, przewaga nie jest nie do odrobienia. Przynajmniej w przypadku każdego innego zawodnika poza Ammanem. Chociaż..
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.02.2010, 21:16   #96
Misiek4
____
 
Avatar użytkownika Misiek4
 
Data rejestracji: 26.05.2000
Lokalizacja: Tarnow
Posty: 1,738
Misiek4 jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Misiek4 jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Misiek4 jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Malysz pieknie skoczyl. Ale Ammann jest w formie jak kiedys Adam. Nie do ruszenia niezaleznie od wiatru, wiazan czy tez kombinezonu...
__________________
Pozdrawiam
Misiek4

Wydaje Ci się, że masz szybki dysk twardy/SSD? Dodaj go do rankingu i sprawdź czy jest najszybszy .
Misiek4 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.02.2010, 21:26   #97
sobrus
Jukebox Hero
 
Avatar użytkownika sobrus
 
Data rejestracji: 17.09.2004
Lokalizacja: Back for the Attack
Posty: 10,800
sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
sreeeeebroooo!
sobrus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.02.2010, 21:27   #98
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Fajnie

Szkoda tego złota, ale naprawdę nie było silnych na Ammana. Trudno. To i tak ogromny sukces i wielkie gratulacje. Dawno (jeśli kiedykolwiek) tak nikomu nie dopingowałem jak Małyszowi dzisiaj


----

A przy okazji - świetny gest Lepistoe przy machnięciu chorągiewką
__________________


neverending path to perfection..

Ostatnio zmieniany przez andrzejj9 : 20.02.2010 o godz. 21:40
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.02.2010, 21:59   #99
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
A tam szkoda. Jest srebro i to jest najważniejsze!

Wielki szacunek dla Małysza! Przyznam szczerze, że przed olimpiadą wątpiłem w niego...
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.02.2010, 22:23   #100
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,253
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Z tyloma "świeżymi" konkurentami, dobrze przystosowanymi do obecnych warunków (sam Małysz podkreślał, że skoki się zmieniają i co prawda mówił, że trzeba się do tego dostosować, ale przecież to jasne, że to nie takie proste) rzeczywiście ciężko było uwierzyć, że będzie w czołówce. Dwa razy nie mógł podjąć skutecznej walki z Ammannem, bo ten jednak jest obecnie nie do przeskoczenia, ale skakał tak stabilnie, że gdyby w najbliższych dniach miały być kolejne dwa konkursy, to pewnie też skończyłyby się podobnie.

Adam nie miał zbyt dużej presji - jeśli coś by mu się nie udało każdy by to zrozumiał, bo nie ma dwudziestu lat. Wszystko już znał - i wygrane i porażki, nic go nie mogło zaskoczyć. Tym przyjemniej się wszystko oglądało...
__________________

Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.02.2010, 22:32   #101
Jabba the Hutt
Lord of the Sword
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jabba the Hutt
 
Data rejestracji: 06.04.2002
Lokalizacja: Twierdza Breslau
Posty: 4,477
Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Ale bańka medialna pękła... Tak liczyły (media) na złoto ale Polacy zawsze się przeliczą.
__________________

SITH LORD
Jabba the Hutt jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.02.2010, 22:42   #102
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,253
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Czymś trzeba było widza przyciągnąć. Od razu było wiadomo, że jeśli będzie złoto, to tylko przy bardzo korzystnych dla Adama warunkach, bo jednak liczących się kandydatów było co najmniej trzech. A dwa srebra piechotą nie chodzą (no dobra, patrząc na Justynę, można powiedzieć, że mogą i chodzić )
__________________

Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.02.2010, 22:47   #103
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Myślę, że na dobrą sprawę nikt oglądający skoki na złoto tak w 100% nie liczył, natomiast wszyscy wierzyli. Ja też wierzyłem i przede wszystkim miałem nadzieję, ale widziałem, jak cały czas skacze Amman. Chcenie a realia czasami się niestety od siebie różnią. Cieszmy się, że w tym przypadku o tak niewiele
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.02.2010, 23:12   #104
ro29
Guru
 
Avatar użytkownika ro29
 
Data rejestracji: 26.01.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 2,210
ro29 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Woooow !!!!!!!!!!!
Mamy czwarty medal na tych igrzyskach !!!

Małysz ma dwa srebra ... w sumie 4 medale olimpijskie !!!!!!!
Brawo, brawo, brawo ..... !!!!!!!

Dla mnie Małysz jest jednym z największych sportowców Polski - ... najpewniej w pierwszej dziesiątce !!!!!!!!! .... ale trochę mu do I miejsca brakuje ... Robert Korzeniowski miał 4 złota olimpijskie !!! ITD.

Przepraszam, ale jak dzis usłyszałem w TV że Małysza ponad 60 % uważa za najlepszego sportowca w historii to ........

Mam nadzieję, że Kowalczyk na 30 km pokaże na co ją stać i zdobędzie conajmniej srebro ... ja nie mam nic przeciwko Małyszowi ... ale sporo przeciwko słynnej Małyszomani ....

Cytat:
Napisany przez andrzejj9 Podgląd Wiadomości
Nie wiem, na ile wpływ na popularność danej dyscypliny mają media, a na ile ciekawość sportu samego w sobie. Czasami też zwracałem na to uwagę, że w telewizji lecą skoki, gdzie Małysz, akurat w gorszej dyspozycji, zajmuje odległe miejsca, a w tym samym czasie jakiś inny polski sportowiec zdobywa gdzieś złoty medal. Ale medal, który na dobrą sprawę, poza grupką fanów nikogo nie interesuje. Jest to na swój sposób smutne, a drugiej strony.. trudno zmuszać ludzi do oglądania i pasjonowania się czymś, co pasjonujące dla nich nie jest.
(...)
Jaki wpływ mają media ... hahahahahahah ... nie rozśmieszaj mnie .... jaka jest najpopularniejsza discyplina w Polsce ?? A jakie mamy w niej sukcesy .. owszem kiedyś ... ale ostatnio ... 1992 srebrny medal olmipijski ... a potem ... nic !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A kto oglądał i pasjonował się skokami zanim Małysz wygrał turniej czterech skoczni ??
A ile osób pasjonowało się F1 zanim Kubica zaczął w niej jeździć ... aż do tego stopnia, że został w plebiscycie PS najlepszym sportowcem ... mimo iż miał tylko 4 miejsce w F1... wyprzedził mistrzów olimpijskich ... ja jak ogłaszano wyniki tego plebiscytu to wtedy płakałem !!!!!!
I co ... kto to wykreował - nie media ?? A kto transmitował każdy wyścig F1 ?
A jak były MŚ w wioślarstwie - DYSCYPLINIE OLIMPIJSKIEJ w Poznaniu to k... prawie nic w w ogólnodostępnej TV nie można było zobaczyć ... a tam zdobyliśmy dwa ztote medale ... i srebro ... i brąz ... a to były przecież MŚ !!!


Przepraszam , bardzo przepraszam za moje uniesienie .. % zrobiły swoje .... to nie tylko z sukcesu Małysza (wrew pozorom - ja się bardzo cieszę z tego medalu !!!!!!!!!) ... ale innych życiowych problemów mam mnóstwo ... ale to co napisałem było szczere ... z głębi serca ... boli mnie jak Polacy zdobywają medale MŚ, wygrywają Puchary Świata, zostają Mistrzami Europy ... a jest to gdzieś na n-tym miejscu

POZDRAWIAM i przepraszam
ro29

Cytat:
Napisany przez Jabba the Hutt Podgląd Wiadomości
Ale bańka medialna pękła... Tak liczyły (media) na złoto ale Polacy zawsze się przeliczą.
Masz rację i nie masz ...
Powiem tak - a po co zawodnik z pierwszej dziesiątki światowej ... jedzie na MŚ czy olimpiadę ... oczywiście po złoto !!!

Ale czy medal srebrny czy brązowy jest sukcesem ?? Oczywiście !!!!!!
A miejsce w pierwszej ósemce .... dla 60-70 % także !!!!!!!!!!!!!

Problem niestety polega na tym,, że Polskie media zwłaszcza związane ze sportem ... oczekują dziwnych rzeczy ... od tych słabszych oczekują ... przeciętnych występów .. a od najlepszych zaraz złota i to razy x !!

Czy ja nie liczyłem na złoto Małysza w 2002 roku ?? Liczyłem !! Ale czy się cieszyłem z medali - oczywiście !!! Pierwszych od 1972 roku !!! A polskie media ... oh pamiętam, pamiętam ... ten zawód ... tą tragedią ....

A czy ja liczyłem na 4 złota Kowalczyk ... tak - bo jestem kibicem ... ale czy srebro i brąz mnie zawiodły - NIE !!! Bo wiedziałem od zeszłego roku, że trasy olimpijskie są za płaskie dla Kowalczyk ... a media .... szkoda gadać ...

Sorki ...

ro29
__________________


Ostatnio zmieniany przez joujoujou : 21.02.2010 o godz. 14:36 Powód: ppp
ro29 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.02.2010, 17:08   #105
zorg
Caliente
 
Avatar użytkownika zorg
 
Data rejestracji: 30.09.2002
Lokalizacja: Zorgberg
Posty: 3,402
zorg jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>zorg jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>zorg jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Olimpiada skandal

skoro Woods dal przyklad to inni tez mogo
scott lago

a zlota medalistka Vonn sama przyznala ze ma tak jak Woods -kocha sex
Dołączone obrazki (kliknij, aby powiększyć)
XXI Zimowe Igrzyska Olimpijskie - Vancouver 2010-_scotty_lago_.jpg  
__________________
zorg jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Igrzyska Olimpijskie 2016 - Rio de Janeiro. joujoujou Off topic 7 03.10.2009 11:53
Igrzyska Olimpijskie Pekin 2008 romanesco Off topic 175 24.08.2008 22:55
XX Zimowe Igrzyska Olimpijskie - Turyn 2006 ro29 Off topic 149 28.02.2006 08:42


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 15:15.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.