Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Off topic (https://forum.cdrinfo.pl/f5/)
-   -   Zbliza sie chlodny okres - ogrzewanie (https://forum.cdrinfo.pl/f5/zbliza-sie-chlodny-okres-ogrzewanie-57278/)

andrzejj9 05.10.2005 20:27

Cytat:

Napisany przez Mr.Manson
W ciagu dnia temperatura w moim pokoju nie spada ponizej 18*C. Chyba dzieki komputerowi, ktorego nie chce mi sie czyscic i troszke sie grzeje ;) Rano jest najgorzej, bo temperatura spada do 14-15*C. Mam taki sposob, ze wyskakuje szybko z lozka do czujnika centralnego ogrzewania (mam gazowe), wlaczam je i klade sie z powrotem do lozka. Po 15 minutach moge juz wstac i bez zgrzytania zebami pojsc sie umyc i ubrac:)

Nie podoba mi się ten pomysł.. To trzeba każdego ranka dwa razy wstawać, a ja mam problem nawet z jednokrotnym.. ;)

Ormianin 05.10.2005 22:02

Cytat:

Napisany przez andrzejj9
Nie podoba mi się ten pomysł.. To trzeba każdego ranka dwa razy wstawać, a ja mam problem nawet z jednokrotnym.. ;)

Ostanio przygrzalo slonce wiec nie jest tak zle... ale zima obkrecam sie kocem i tak ide sie myc... nie jest to komfortowe zycie :'(

rea 07.10.2005 16:46

buu zimno mi :buu:

Ormianin 07.10.2005 22:48

Cytat:

Napisany przez rea
buu zimno mi :buu:

a ja sie grzeje wynalazkami, obecnie pije wodeczke z miodem :)
:ognicho:

ed hunter 22.10.2005 13:54

ach dzisiaj to jest numer!!!!

pierwszy raz od wielu dni :idea:

cieplej na dworze niż w domu :)

otwieram okna :spoko:

to chyba w związku z tym, że Kaczyński wygra wybory :haha:

demek 22.10.2005 14:13

oby twoja ostatnia linijka ci sie czkawka odbila:P

ed hunter 22.10.2005 14:19

Cytat:

Napisany przez demek
oby twoja ostatnia linijka ci sie czkawka odbila:P

nie znasz się :P

już się polepsza -solidarna pogoda pozwala siedzieć w koszulce t-shirt przy otwartym oknie :)

a wracając do tematu to brykiet drewniany jest ok, aby się za szybko przez zimną noc nie spalił, układa się kostki po bokach, daleko od rusztu i wtedy fajnie, po mału palą się około 6 godzin.

na duże mrozy wskazane będzie na noc władować wielką szczapę dębu.

Smartek 22.10.2005 14:31

u mnie na dworze lekko zimniej niz w domu - przez co kaloryfery zrobily sie zimne i w domu jest okropnie chlodno znowu.. :|
pozdro ;)

Ormianin 22.10.2005 21:28

Cytat:

Napisany przez demek
oby twoja ostatnia linijka ci sie czkawka odbila:P

na liberala Tuska w zyciu nie zaglosuje! Daleko mi do programu PO :ignorowac

a ja wylaczylem ogrzewanie... bo dzis 20 stopni we Wroclawiu bylo... ale ja nie chce zimy :kicham:

joujoujou 22.10.2005 21:47

U mnie kominek pięknie buzuje, w pokoju 20 stopni, na dworze 10. :D

demek 22.10.2005 21:51

Cytat:

Napisany przez Ormianin
na liberala Tuska w zyciu nie zaglosuje! Daleko mi do programu PO :ignorowac

maly ot
jak ma byc takim prezydentem polski jak warszawy to dziekuje bardzo
juz wiem dlaczego sie ciesze ze za max 3 tyg nie bedzie mnie w tym kraju

Ormianin 22.10.2005 23:15

Cytat:

Napisany przez demek
maly ot
jak ma byc takim prezydentem polski jak warszawy to dziekuje bardzo
juz wiem dlaczego sie ciesze ze za max 3 tyg nie bedzie mnie w tym kraju

no dobra... to juz nie o to chodzi... tutaj wazne jest, co zrobic aby miec cieplo w domu ! bo to jest naprawde wazne :cool:

ed hunter 23.10.2005 06:59

Cytat:

Napisany przez demek
maly ot
jak ma byc takim prezydentem polski jak warszawy to dziekuje bardzo
juz wiem dlaczego sie ciesze ze za max 3 tyg nie bedzie mnie w tym kraju

ciągnąc ot to przez rok Kaczyński sprzątał burdel zostawiony przez ludzi mumii wolności z po

i na całe szczęście nie wybudował ani jednego mostu za 2 razy tyle co trzeba za wzięty komercyjny kredyt

i ani jednego tunelu wzdłuż Wisły

żadnych rdzewiejących słupków

za to skubaniec przyczynił się do tego, że naprawia się wszystkie po kolei ulice, przez co czasami nie można nigdzie dojechać na czas ale za to z całym zawieszeniem ;)

Ormianin 25.11.2005 23:28

u mnie wasnie 16 stopni i opada... siedze w polarze, zakladam drugi, komp jakos dziala, ale jestem twaryd gazowego nie wlacze do rana, za oknem mrozik - 2 stopnie... do czego to doszlo, ze energia jest taka droga :( dobrze ze piwo pije, cieple lekko inaczej bym juz schodzil sie az nadto

joujoujou 25.11.2005 23:46

Wieje dziś u mnie okropnie, mimo zamkniętych na głucho okien ciągnie po nogach jak diabli :|

W kominku się pali, kaloryfery gorące, w salonie na parterze 20 stopni, u góry w sypialni 15 :\

Uroki irlandzkich drewnianych okien z pojedynczymi szybami. :wow:


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 19:55.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.