Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 04.10.2005, 09:25   #16
Ormianin
Komandor
 
Avatar użytkownika Ormianin
 
Data rejestracji: 29.07.2002
Lokalizacja: Oława
Posty: 6,348
Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Cytat:
Napisany przez Loczek
A u mnie w domu wielka rewolucja. Wywalamy z ojcem piec olejowy i wstawiamy piec na miał, węgiel, drzewo. Taki multi.

Walić ekologię !
No wlasnie, po tych podwyzkach paliw widac jak naprawde panstwo wspiera ekologie i ochrone srodowiska
__________________
----------
pozdrawiam
Ormianin jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 04.10.2005, 09:37   #17
siwy_mw
dzien sadu juz blisko
 
Avatar użytkownika siwy_mw
 
Data rejestracji: 05.11.2002
Lokalizacja: Bielsko-Biala
Posty: 1,315
siwy_mw zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Ja dopiero raz zapalilem w tym roku w kominku, w sobote. Kupilem 6mp buka na wiosne okazyjnie od goscia, z lapanki na drodze (jechal na sklad), w dzien bede palil w kominku a na noc niestety gaz. Jak stawialem kominek kilka lat temu to drewno bylo tanie, a teraz :/ 140-160zl za mp(chyba ich poje**lo), wole palic gazem ta sama cena a przynajmniej czysto i bez smrodu dymu w domu.

ps. mp = metr przestrzenny
mp to 0,7 m***179; w przeliczeniu dla buka w walkach metrowych
Pozdrawiam
siwy
__________________
Liga rządzi, liga radzi, SIWY nigdy cie nie zdradzi !!!
Wszystko na temat DivX i nie tylko !

Ostatnio zmieniany przez siwy_mw : 04.10.2005 o godz. 09:39
siwy_mw jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.10.2005, 21:53   #18
mallow
Koordynator
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika mallow
 
Data rejestracji: 03.03.2003
Lokalizacja: Elblążak w Toruniu ;)
Posty: 2,789
mallow zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Niestety, bloki w Elblagu zimne ... w noc to sie trzeba tak koldra opatulic zeby z rana nie wstac polamanym...
pozdro
__________________
mallow jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.10.2005, 22:05   #19
adbok
Guru
 
Avatar użytkownika adbok
 
Data rejestracji: 11.05.2003
Lokalizacja: N 51°27' E 20°28' - woj. łódzkie
Posty: 1,283
adbok zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez rosol
Ja teraz mam 19 stopni ale czuc juz zimno na nogach... no i z nosa juz leci ...;(
ee u mnie jest caly czas 20-22
adbok jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.10.2005, 22:13   #20
-Sid-The-Rat=>
Kocham Paskudy, Świntuszę
 
Avatar użytkownika -Sid-The-Rat=>
 
Data rejestracji: 30.03.2002
Posty: 6,017
-Sid-The-Rat=> niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
a ja lubie chlodek, kaloryferow nie odkrecalem od dawna, wystarcza mocny komputer, ktory swoje kilkaset watow ma i grzeje - monitory, wzmacniacz no i sam komp - spokojnie zastepuje to zima grzejnik

budynek mam solidny, nowe, porzadne budownictwo z cegly, sciany grube, docieplane, stolarka drweniana wysokiej jakosci, wiec nic mi nie ciagnie od okna jak zamkne a jednoczesnie nie czuje sie jak w plastikowej torebce
feler jest tylko taki, ze mi pomidory z balkonu szlag trafi a juz sie zaczely niektore czerwienic, miaelm nadzieje na komisyjna konsumpcje
budynek ma grzanie z lokalnej cieplowni na olej, w ogolnym rozrachunku wychodzi taniej niz z miejskiego CO, choc to zalezy od zimy. na szczescie koszt konserwacji nieuzywanej kotlowni jest niski a mozna ja wlaczyc natychmiast i rownie latwo wylaczyc co bywa wygodne podczas bardzo cieplych zim czy naglych skokow temperatury
z coraz wieksza radoscia doceniam, ze moje osiedle nie ma gazu - prad nie drozeje tak jak ropa i gaz ostatnio, na jego cene wplywa glownie cena wegla a tego nie musimy jak narazie kupowac z zewnatrz. choc i tak jak narazie prad jest drozszy, jak narazie..
__________________
2 * nec 20WGX2.. o mamo.. oczy za uszy
nie odpowiadam na pivy z pytaniami jak sie komus wlamac na mail [co za pomysl] i z prosba o pomoc w konfigu czegostam. te czasy sie skonczyly.
-Sid-The-Rat=> jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.10.2005, 23:12   #21
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
kupiłem dzisiaj brykiety z trocin dębowych, zapaliłem byle czym i położyłem kostkę na tym.

zapaliła się powoli i paliła podobnie jak drewno.

ciężko jest dzisiaj testować, bo robi się za gorąco, ale brykiety z trocin robione zagranicznymi maszynami są naprawdę mocno sprasowane, co wróży (tak na dzisiaj mogę powiedzieć ) długi okres spalania.

Ostatnio zmieniany przez ed hunter : 11.03.2020 o godz. 18:21
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.10.2005, 09:15   #22
Ormianin
Komandor
 
Avatar użytkownika Ormianin
 
Data rejestracji: 29.07.2002
Lokalizacja: Oława
Posty: 6,348
Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
No tak brykiety moze i tanie, zapewne i inne rozwiazania opalowe tez korzystnie cenowo wychodza, ale ja mam tylko gaz albo elektryke... oszczednosci na tym nie bedzie, chyba ze nie bede grzal, owszem moglbym kupic jeszcze jakis grzejniczek naftowy - ale nie wiem czy to jest korzystne cenowo, pozstaje mi tylko poczekac na dotkliwe mrozy i puscic w obieg c.o. a teraz dres i polar wystarcza
__________________
----------
pozdrawiam
Ormianin jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.10.2005, 09:26   #23
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Ormianin
No tak brykiety moze i tanie, zapewne i inne rozwiazania opalowe tez korzystnie cenowo wychodza, ale ja mam tylko gaz albo elektryke... oszczednosci na tym nie bedzie, chyba ze nie bede grzal, owszem moglbym kupic jeszcze jakis grzejniczek naftowy - ale nie wiem czy to jest korzystne cenowo, pozstaje mi tylko poczekac na dotkliwe mrozy i puscic w obieg c.o. a teraz dres i polar wystarcza
o wszystkich naftowych wynalazkach można zapomnieć.

kupując oryginalną naftę, grzanie wychodzi w cenie elektryczności, na nieoryginalnej śmierdzi.

druga sprawa, że się człowiek tym truje, bo spaliny nie są nigdzie odprowadzane.
______________
spaliłem w nocy jeszcze 2 kostki i naprawdę są ok
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.10.2005, 11:40   #24
Mr.Manson
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika Mr.Manson
 
Data rejestracji: 27.12.2002
Lokalizacja: Jelenia Góra
Posty: 192
Mr.Manson zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
W ciagu dnia temperatura w moim pokoju nie spada ponizej 18*C. Chyba dzieki komputerowi, ktorego nie chce mi sie czyscic i troszke sie grzeje Rano jest najgorzej, bo temperatura spada do 14-15*C. Mam taki sposob, ze wyskakuje szybko z lozka do czujnika centralnego ogrzewania (mam gazowe), wlaczam je i klade sie z powrotem do lozka. Po 15 minutach moge juz wstac i bez zgrzytania zebami pojsc sie umyc i ubrac
Mr.Manson jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.10.2005, 12:55   #25
bgn
`
 
Avatar użytkownika bgn
 
Data rejestracji: 10.08.2001
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Posty: 1,770
bgn niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez -Sid-The-Rat=>
a ja lubie chlodek, kaloryferow nie odkrecalem od dawna, wystarcza mocny komputer, ktory swoje kilkaset watow ma i grzeje - monitory, wzmacniacz no i sam komp - spokojnie zastepuje to zima grzejnik
Sid - podnajmij powierzchnię jakiemus handlowcowi na wstawienie agregatów chlodniczych. Jak założysz słuchawki to nie będziesz ich słyszał, ciepło ogrzeje pokój , pieniądzę za wynajem zasilą konto, a dodatka korzyść - zawsze można sięgnąć po chlodne piwko
bgn jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.10.2005, 14:56   #26
epol
przeciętny zjadacz...piwa
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika epol
 
Data rejestracji: 12.04.2002
Lokalizacja: śląsk
Posty: 4,869
epol niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez Ormianin
W ciagu dnia owszem... ale noca temp. opada do 8 stopni i robi sie zimno, mieszkanie sie wychladza, to juz nie lato...
W nocy to ja spie pod ciepla kolderka Rano mnie w domciu nie ma, a jak przychodze to slonko wystarczajaco juz nagrzelo go i da sie wytrzymac
__________________
epol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.10.2005, 15:34   #27
Smartek
HDmaniak
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Smartek
 
Data rejestracji: 20.10.2002
Lokalizacja: Łódź
Posty: 8,859
Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Cytat:
Napisany przez epol
W nocy to ja spie pod ciepla kolderka Rano mnie w domciu nie ma, a jak przychodze to slonko wystarczajaco juz nagrzelo go i da sie wytrzymac
omG, rano jest okropnie.. tak samo w nocy - przypadkowo wystawisz stope poza koldre i chce odpasc
pozdro
Smartek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.10.2005, 18:45   #28
malaczarna
Guru
 
Avatar użytkownika malaczarna
 
Data rejestracji: 05.06.2005
Posty: 2,054
malaczarna wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>malaczarna wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>malaczarna wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>malaczarna wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>malaczarna wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
moja wypowiedz nie bedzie dluga:
mieszkam w bloku, nie grzeja wiec ZIMNO
__________________
wsciekła baba
malaczarna jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.10.2005, 19:03   #29
Matievoo
Prison break
 
Avatar użytkownika Matievoo
 
Data rejestracji: 27.11.2004
Lokalizacja: Małopolska
Posty: 1,298
Matievoo zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez ed hunter
kupiłem dzisiaj brykiety z trocin dębowych, zapaliłem byle czym i położyłem kostkę na tym.

zapaliła się powoli i paliła podobnie jak drewno.

ciężko jest dzisiaj testować, bo robi się za gorąco, ale brykiety z trocin robione zagranicznymi maszynami są naprawdę mocno sprasowane, co wróży (tak na dzisiaj mogę powiedzieć ) długi okres spalania.
Ile kosztują tak mniej więcej brykiety Ed ?
Matievoo jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.10.2005, 19:39   #30
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez M@tti
Ile kosztują tak mniej więcej brykiety Ed ?
440zł/tona dąb
390zł/tona sosna

to jest z tej aukcji, tylko cena błędna - letnia...

http://allegro.pl/show_item.php?item=65748573

fizycznie odbiera się w Warszawie na terenie ciepłowni Kawęczyn
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 09:37.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.