Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 02.12.2005, 16:40   #61
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Talking

Cytat:
Napisany przez czechoj
u mnie też liczniczek gazowy oszalał
za to ja trzeźwieję jak przychodzi rachunek
no tak po zapłaceniu rachunku nie ma za co pić
a może zamiast grzać cały dom, grzać siebie od środka?
tylko co z wątrobą, trzustką i resztą podrobów? mogą nie wytrzymać zimy.
o delirce nie wspomnę
i takim oto sposobem z każdego tematu robi się imprezkę
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 02.12.2005, 16:46   #62
dariusz46
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika dariusz46
 
Data rejestracji: 29.10.2004
Posty: 165
dariusz46 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
hehe umnie w pokoju jak sie nie pali jest okolo 6 , 7 stopni jak wlaczak kompa to dysk ma od 4 do 6 stopni ciekawe czy mi kiedys zamarznie
__________________
Mrok Ciemność Ogarnia Me Ciało Przygotuwuje Się Na Nadejście Anioła Śmierci
dariusz46 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.12.2005, 16:51   #63
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez dariusz46
hehe umnie w pokoju jak sie nie pali jest okolo 6 , 7 stopni jak wlaczak kompa to dysk ma od 4 do 6 stopni ciekawe czy mi kiedys zamarznie
sądząc po avatarku nie Jesteś Eskimosem?

pękłem i napaliłem w kominku 8 )
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.12.2005, 18:21   #64
Stef
Guru
 
Data rejestracji: 26.04.2002
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Posty: 1,557
Stef zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
u mnie w domu to zdecydowanie weglem + wszytskie mozliwe smieci(oiprocz butelek plastikowych, bo to do osobnego kubla i raz na tydzien do kontenera). sporadycznie,czyli raz na 2-3 tygodnie lub w swieta leci gaz.
pali sie od rana, bo mam w domu schorowanego dziadka,wiec lepiej zeby w zimnym nie siedzial, bo w jego przypadku pzreziebienie moze byc grozne.
ale w domu zawsze ejst ok 20 stopni.
a co do kosztow....
4 tony wegla na cala zime + troche gazu.... jak na 3 kondygnacyjny( nieocieplony) dom, to nie ejst wcale duzo.
Stef jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.09.2006, 21:52   #65
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
temat już pomału wraca, chociaż dzisiaj ciepło.

po powrocie z działki w zeszłą sobotę, po 5 dniach (deszcze i zimne noce były wcześniej) zastaliśmy w domy 17 stopni i wilgoć taką, że miałem kłopoty z zapaleniem gazet w kominkach - zawilgocone i zero ciągu w kominie.
gdy nie mieszka się w domu to się w dzień nie wietrzy, a nocą się tylko schłodzi i wilgoci naciągnie przez otwarte okienko w piwnicy...

po przepaleniu w kominkach zrobiła się ciepła wilgoć, więc odpaliłem na maxa piec C.O. - 19 m3 gazu poszło

potem jeszcze 2 dni lekkiego przepalania w kominkach i sucho nareszcie.
mieszkam w dębowym lesie a to wilgoć murowana.

mam zapas drewna, gaz w rurze i czekam na najgorsze.

pozdrawiam wszystkich oczekujących....
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.09.2006, 22:43   #66
Sunna
lołn łulf
 
Avatar użytkownika Sunna
 
Data rejestracji: 15.07.2005
Lokalizacja: Festung Breslau
Posty: 3,178
Sunna jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Sunna jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Sunna jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Zeby ci tylko gazu jakis rski desydent nie odcial.
Sunna jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.09.2006, 00:13   #67
aeiouy
Berserk
 
Avatar użytkownika aeiouy
 
Data rejestracji: 02.11.2003
Lokalizacja: Bydgoszcz
Posty: 191
aeiouy zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Ja niedawno kupiłem 3/8 119/900 udziałów w kamienicy przypisanych do 3/8 100m2 mieszkania. Teraz robie remoncik i przedzieliłem mieszkanie na 1/2 zrobiłem 2-gą kuchnię i łazienkę (chcę wynajmować 1/2 studentom - tylko wejście wspólne). Zostawiłem piece kaflowe czy ktoś może miał kontakt z takim czymś? jak się w takim czymś pali... zapaliłem gazetę zamknąłem drzwiczki i spłonęła czyli piec działa... tylko na ogrzewaniu gazetami daleko nie zajadę. @ED pokazywał fajne wynalazki (trociny). Jestem ciekaw czy w Bydgoszczy można coś takiego kupić i czy paliło by się coś takiego w piecu kaflowym. Mam jeszcze ogrzewanie gazowe w mieszkaniu, ale okna mam nie wymienione i boję się, że zapłacę w sezonie około 1400zł (wyliczenia teoretyczne w gazowni). Czy jest jeszcze coś czym można palić, a nie brudzi w mieszkaniu?

(meble już spalił poprzedni właściciel

Dzieki pozdrawiam
__________________
Wyidealizowałem się z rozentuzjazmowanego tłumu
http://www.bielskastruga.pl

Ostatnio zmieniany przez aeiouy : 07.09.2006 o godz. 00:15
aeiouy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.09.2006, 00:32   #68
rosol
Guru
 
Avatar użytkownika rosol
 
Data rejestracji: 28.12.2002
Posty: 1,563
rosol niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
W piecu kaflowym praktycznie mozesz palic wszystkim drewno, wegiel [oprocz mialu i trocin], byleby nie zapchac komina Pali sie w nim z otwartymi drzwiczkami, zeby przeplyw powietrza byl [zamyka sie jedynie te pierwsze], piec sie nagrzewa i jak juz jest goracy to wypalasz co w nim jest i zamykasz;] Do rana masz cieplo Od czasu do czasu trzeba go oczyscic... powinienes miec jakis otwor zeby usunac sadze z pieca... A wiem to, gdyz jeszcze kilka lat temu palilem w takim piecu w domu A do tego moj dziadek byl zdunem

Aha... raczej wywal te piece i zrob C.O.

Ostatnio zmieniany przez rosol : 07.09.2006 o godz. 00:35
rosol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.09.2006, 00:45   #69
aeiouy
Berserk
 
Avatar użytkownika aeiouy
 
Data rejestracji: 02.11.2003
Lokalizacja: Bydgoszcz
Posty: 191
aeiouy zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez rosol
W piecu kaflowym praktycznie mozesz palic wszystkim drewno, wegiel [oprocz mialu i trocin], byleby nie zapchac komina Pali sie w nim z otwartymi drzwiczkami, zeby przeplyw powietrza byl [zamyka sie jedynie te pierwsze], piec sie nagrzewa i jak juz jest goracy to wypalasz co w nim jest i zamykasz;] Do rana masz cieplo Od czasu do czasu trzeba go oczyscic... powinienes miec jakis otwor zeby usunac sadze z pieca... A wiem to, gdyz jeszcze kilka lat temu palilem w takim piecu w domu A do tego moj dziadek byl zdunem

Aha... raczej wywal te piece i zrob C.O.
Właśnie w tym problem, że mam już CO, ale jak będę za nie płacił tyle co mi pani "Kasia z gazowni" powiedziała (1400zł + woda na gaz) to ja byłem wniebowzięty, że mam te piece. Czyli mam węglem palić? węgiel brudzi. Mniejwięcej wiem jak się pali (teoretycznie). Powiedz czym ty paliłeś w piecach jak je jeszcze miałeś?? Drewno czy węgiel? ile powinienem kupić drewna węgla czy czegoś co polecisz, żeby tylko dogrzewać się CO na gaz wczoraj właśnie wyjmowałem sadzę z komina... niepolecam!! zrobie sobie te drzwiczki do wyjmowania sadzy z komina, ale tylko mogę do jednego... Czyli tym czymś co ed dał na zdjęciu (te kostki) tym nie mogę??;(

P.s. Czy wiesz może czym wypełnić przestrzenie między kafelkami? Zwykłą fugą Atlas do Płytek Czy może Twój dziadek ma jakieś fajne drzwiczki do pieca kaflowego, bo w jednym piecu nie mam ;(

Ps2 Dlaczego nie polecasz pieców? czyżby nie były one tańsze od gazu o 1/2??
__________________
Wyidealizowałem się z rozentuzjazmowanego tłumu
http://www.bielskastruga.pl

Ostatnio zmieniany przez aeiouy : 07.09.2006 o godz. 01:02
aeiouy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.09.2006, 01:01   #70
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
do pieca kaflowego to węgiel najlepszej jakości - taki co nie ma kamieni i innego syfu a popiołek zostaje jak po drewnie (@jou takim polskim w irlandzkim kominku pali ) cała sztuka polega na tym aby kaflaka nagrzać mocno, potem zakręca się drzwiczki, jak się jeszcze żarzy a jak się wypali to zakręca się w nich wlot powietrza, jak jest dobrze zrobiony to nawet 2 dni jest ciepły.

drewno i brykiety z trocin nie są dobre do takiego pieca - musi być straszny żar a nie ogień co wyciągnie ciepło kominem.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.09.2006, 01:06   #71
aeiouy
Berserk
 
Avatar użytkownika aeiouy
 
Data rejestracji: 02.11.2003
Lokalizacja: Bydgoszcz
Posty: 191
aeiouy zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez ed hunter
do pieca kaflowego to węgiel najlepszej jakości - taki co nie ma kamieni i innego syfu a popiołek zostaje jak po drewnie (@jou takim polskim w irlandzkim kominku pali ) cała sztuka polega na tym aby kaflaka nagrzać mocno, potem zakręca się drzwiczki, jak się jeszcze żarzy a jak się wypali to zakręca się w nich wlot powietrza, jak jest dobrze zrobiony to nawet 2 dni jest ciepły.

drewno i brykiety z trocin nie są dobre do takiego pieca - musi być straszny żar a nie ogień co wyciągnie ciepło kominem.
Czyli oczywiście decydując się palić w takim piecu węglem będę poprostu miał za***iscie brudno w mieszkaniu :/ a ile mam kupić węgla? mówie o 1 piec powiedzmy jak będzie mi się chciało to zapale... lub jak przyjdzie rachuneczek z gazowni

P.s. Nie mam zamknięcia wlotu powietrza (zatkania komina - czy dobrze zrozumiałem??) ;( Mam tylko na dole małe drzwiczki wyżej większe, ale też nie za duże no i u góry dość duże (chyba na odgrzanie obiadu:/) ale nie ma innych pokręteł.
__________________
Wyidealizowałem się z rozentuzjazmowanego tłumu
http://www.bielskastruga.pl

Ostatnio zmieniany przez aeiouy : 07.09.2006 o godz. 01:13
aeiouy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.09.2006, 01:13   #72
rosol
Guru
 
Avatar użytkownika rosol
 
Data rejestracji: 28.12.2002
Posty: 1,563
rosol niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez aeiouy
Właśnie w tym problem, że mam już CO, ale jak będę za nie płacił tyle co mi pani "Kasia z gazowni" powiedziała (1400zł + woda na gaz) to ja byłem wniebowzięty, że mam te piece. Czyli mam węglem palić? węgiel brudzi. Mniejwięcej wiem jak się pali (teoretycznie). Powiedz czym ty paliłeś w piecach jak je jeszcze miałeś?? Drewno czy węgiel? ile powinienem kupić drewna węgla czy czegoś co polecisz, żeby tylko dogrzewać się CO na gaz wczoraj właśnie wyjmowałem sadzę z komina... niepolecam!! zrobie sobie te drzwiczki do wyjmowania sadzy z komina, ale tylko mogę do jednego... Czyli tym czymś co ed dał na zdjęciu (te kostki) tym nie mogę??;(

P.s. Czy wiesz może czym wypełnić przestrzenie między kafelkami? Zwykłą fugą Atlas do Płytek Czy może Twój dziadek ma jakieś fajne drzwiczki do pieca kaflowego, bo w jednym piecu nie mam ;(

Ps2 Dlaczego nie polecasz pieców? czyżby nie były one tańsze od gazu o 1/2??

Najlepiej palic drewnem i weglem wlasnie. Drewno do rozpalenia a potem wegiel do uzyskania wysokiej temperatury i nagrzania pieca. Co do brykietu to hmmm jesli to sie pali tak jak drewno to tak, a jesli to sie żarzy tak jak miał to raczej sie to nie nadaje, bo tylko sobie uwedzisz mieszkanie a i tak bedziesz mial zimno. Generalnie to palisz 3 godzinki i potem zamykasz piec i masz cieplutko przez iles tam godzin. Ile powinienes kupic opalu tego nie wiem... Spytalbym sie dziadka ale nie mam zdolnosci kontaktowania sie z osobami zmarlymi Drzwiczek tez raczej nie dam rady Ci zalatwic
Co do przestrzeni miedzy kafelkami to chyba zwykla fuga wystarczy. Nie pamietam czym dziadek to robil niestety;/ Dla pewnosci zapytaj w sklepie
Co do palenia wogole w piecach, to mile to nie jest... ja mialem w chalupie 4 piece kaflowe + 2 kuchnie kaflowe i w kazdym piecu i kuchni trzeba bylo palic masakra
Piece kaflowe moze i sa tansze od gazu, choc duzo klopotu z nimi, ale ja teraz mam centralne ogrzewanie na wegiel, mial i wole palic i brudzic sie w piwnicy niz w kazdym pomieszczeniu po kolei...
rosol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.09.2006, 01:17   #73
rosol
Guru
 
Avatar użytkownika rosol
 
Data rejestracji: 28.12.2002
Posty: 1,563
rosol niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez ed hunter
do pieca kaflowego to w***281;giel najlepszej jako***347;ci - taki co nie ma kamieni i innego syfu a popio***322;ek zostaje jak po drewnie (@jou takim polskim w irlandzkim kominku pali ) ca***322;a sztuka polega na tym aby kaflaka nagrza***263; mocno, potem zakr***281;ca si***281; drzwiczki, jak si***281; jeszcze ***380;arzy a jak si***281; wypali to zakr***281;ca si***281; w nich wlot powietrza, jak jest dobrze zrobiony to nawet 2 dni jest ciep***322;y.

drewno i brykiety z trocin nie s***261; dobre do takiego pieca - musi by***263; straszny ***380;ar a nie ogie***324; co wyci***261;gnie ciep***322;o kominem.
ed... 2 dni to raczej Ci nie wytrzyma piec kaflowy max 24 godziny. z reszta sie zgodze a ***380;ar musi byc, najwiekszy zar jest z wegla, drewienko tylko do rozpalenia, bo inaczej komin wyciagnie cieplo.
Wogole to strata ciepla w takim piecu wynosi powyzej 60%
Sorry za PPP
rosol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.09.2006, 01:18   #74
aeiouy
Berserk
 
Avatar użytkownika aeiouy
 
Data rejestracji: 02.11.2003
Lokalizacja: Bydgoszcz
Posty: 191
aeiouy zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez rosol
Najlepiej palic drewnem i weglem wlasnie. Drewno do rozpalenia a potem wegiel do uzyskania wysokiej temperatury i nagrzania pieca. Co do brykietu to hmmm jesli to sie pali tak jak drewno to tak, a jesli to sie żarzy tak jak miał to raczej sie to nie nadaje, bo tylko sobie uwedzisz mieszkanie a i tak bedziesz mial zimno. Generalnie to palisz 3 godzinki i potem zamykasz piec i masz cieplutko przez iles tam godzin. Ile powinienes kupic opalu tego nie wiem... Spytalbym sie dziadka ale nie mam zdolnosci kontaktowania sie z osobami zmarlymi Drzwiczek tez raczej nie dam rady Ci zalatwic
Co do przestrzeni miedzy kafelkami to chyba zwykla fuga wystarczy. Nie pamietam czym dziadek to robil niestety;/ Dla pewnosci zapytaj w sklepie
Co do palenia wogole w piecach, to mile to nie jest... ja mialem w chalupie 4 piece kaflowe + 2 kuchnie kaflowe i w kazdym piecu i kuchni trzeba bylo palic masakra
Piece kaflowe moze i sa tansze od gazu, choc duzo klopotu z nimi, ale ja teraz mam centralne ogrzewanie na wegiel, mial i wole palic i brudzic sie w piwnicy niz w kazdym pomieszczeniu po kolei...


Chłopaki Bardzo dziękuje za informacje. Nawet nie śmiałem pytać o takie rzeczy na forum o nagrywarkach pewnie kupie sobie 50 kg węgla, a drewna trochę mam, bo zerwałem 20 m2 podłogi drewnianej jak przyjdzie mi z gazowni więcej niż 300 zł to dokupie węgla:-)

Pozdrawaim
__________________
Wyidealizowałem się z rozentuzjazmowanego tłumu
http://www.bielskastruga.pl
aeiouy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.09.2006, 01:23   #75
rosol
Guru
 
Avatar użytkownika rosol
 
Data rejestracji: 28.12.2002
Posty: 1,563
rosol niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez aeiouy
Ch***322;opaki Bardzo dzi***281;kuje za informacje. Nawet nie ***347;mia***322;em pyta***263; o takie rzeczy na forum o nagrywarkach pewnie kupie sobie 50 kg w***281;gla, a drewna troch***281; mam, bo zerwa***322;em 20 m2 pod***322;ogi drewnianej jak przyjdzie mi z gazowni wi***281;cej ni***380; 300 z***322; to dokupie w***281;gla:-)

Pozdrawaim

Z tego co probuje sobie przypomniec jak palilem w takim piecu, to tak ze 2-3 szufelki wchodzily spokojnie do takiego pieca na dzien tak aby mozna bylo nazajutrz o tej samej porze palic znowu no a oprocz tego tez troche drewna bo tansze takze 50kg wydaje mi sie ze troche malo
No ale powodzenia Ci zycze z tym piecem
rosol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 19:22.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.