Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 19.11.2023, 21:46   #1081
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,271
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Z tą kosmetyką pełna zgoda, koszt to ułamek ceny całego przedsięwzięcia, czas to też ułamek całej pracy - a poprawia końcowy efekt znacznie. Muszę tylko zamówić otuliny i maskownice można kończyć. Oczywiście za długo czekać nie wolno, bo każdy przecież wie, że jak się coś takiego zostawi na dłużej to już to tak zostanie na zawsze
__________________

Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 19.11.2023, 22:08   #1082
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,869
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Oj tak, wiem to aż za dobrze. Najpierw rzeźbimy coś, co działa. Cieszymy się zamierzonym efektem. Oczywiście takie błahostki zostawiamy na zaś. W głowie jest jeszcze plan usprawnienia/uproszczenia/uładnienia, ale to na spokojnie, jeszcze się przemyśli. Oczywiście w międzyczasie zajmujemy się innymi, nie cierpiącymi zwłoki, sprawami. No a po czasie odkrywamy Amerykę - po co kombinować z czymś, co działa, przecież jeść nie woła. Będzie potrzeba, to się zareaguje.
A ja lubię kabelki widzieć. Ukryte w maskownicach, peszelach czy innych kanałach stają się tajemną pajęczyną. Rozkminiać coś takiego po latach jest czymś samym w sobie. Dodatkowo, przynajmniej mi się tak trafia, przy takich udoskonaleniach wychodzi, że istniejące kable okazują się za krótkie i dylemat co robić - wymieniać, czy pierdzielić to i zostawić, jak jest
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.12.2023, 17:44   #1083
ArnoldBoczek
Kiełbasożerca
 
Avatar użytkownika ArnoldBoczek
 
Data rejestracji: 15.04.2014
Posty: 1,107
ArnoldBoczek jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>ArnoldBoczek jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>ArnoldBoczek jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Zapłaciłem dzisiaj za gaz 1260 złotych za dwa miesiące, prawie 200 metrów grzane, 21 - 22 stopnie, wqrwiony jestem nieźle, bo zużycie, to raptem 357 metrów, co to jest? Ale pompowicze mają to samo, albo gorzej, a wsadzili majątki w sprzęt.
ArnoldBoczek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.12.2023, 18:47   #1084
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,869
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Też dziś płaciłem i też mi się wydaje dużo (1008 zł/2 mce).
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.12.2023, 21:02   #1085
- Deckard -
Odnowiony Cyfrowo
 
Avatar użytkownika - Deckard -
 
Data rejestracji: 23.05.2006
Lokalizacja: A.D 2019
Posty: 5,059
- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Ja w tym okresie grzewczym na plus w porównaniu z latami wstecz, ale jestem po wymianie kotła z leciwej beretty na vaillanta.
Dołożyłem w dwóch pomieszczeniach po 5 żeberek, co daje grzejniki 15X140watt

60m2 do ogrzania, temp minimalna -19 ,temp komfortowa -21C
Zużycie 360,14 zł 1127 kWh
- Deckard - jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.12.2023, 21:22   #1086
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,869
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Jak na dwa miechy to spoko. Nie porównuj jednak mieszkania w bloku z wolno stojącą chałupą. Nie ten metraż, nie te ściany zewn/wewn, okna, dach itp.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.12.2023, 23:09   #1087
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,271
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
U mnie ostatnie dwa miesiące to koszt jakichś 400 zł za grzanie 160 m2, przy ok. 21,5-22 stopniach, ale tego nie ma sensu porównywać, bo palenie gazem to zupełnie inny komfort niż drewnem i to trzeba uwzględnić w porównywaniu co jest bardziej atrakcyjne.


Kupiłem za to dwie tony brykietu torfowego na największe mrozy - to jest naprawdę świetny wynalazek. Kosztuje połowę tego co węgiel, dymi bardziej niż drewno, ale również znacznie mniej niż węgiel, a daje porównywalną ilość ciepła i co najważniejsze - wymaga u mnie podkładania po 12 do nawet 16 godzin w zależności od potrzeb (ciepło w dużej ilości daje przez 8-10 h, potem kolejne ok. 4 kaloryfery są letnie, a żar utrzymuje się jeszcze kolejne kilka h). Zużycie u mnie w opcji "ultra-mrozy" i paleniu na okrągło może dojść do maks. 30 kg/d (ale to założenie dla -20, takie coś może trwać tydzień a nie miesiąc), co i tak daje hipotetyczne zużycie na poziomie niespełna tony i 750 zł na miesiąc. Bardziej realny wydaje się pełen kwartał palenia tylko tym i koszt ok. 1100 zł/2 m-ce w najzimniejszym okresie - i to jest dla mnie fajny konsensus pomiędzy całkowicie bezobsługowym gazem a tanim drewnem.
__________________

Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.12.2023, 02:08   #1088
- Deckard -
Odnowiony Cyfrowo
 
Avatar użytkownika - Deckard -
 
Data rejestracji: 23.05.2006
Lokalizacja: A.D 2019
Posty: 5,059
- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez grzeniu Podgląd Wiadomości
Jak na dwa miechy to spoko. Nie porównuj jednak mieszkania w bloku z wolno stojącą chałupą. Nie ten metraż, nie te ściany zewn/wewn, okna, dach itp.
U mnie okres rozliczeniowy to miesiąc . Ale i tak jestem zadowolony, ostatnimi laty przy starym piecu rachunki były 40% większe . Analogicznie w 2022 zużycie 140m3. Porównuje koszta z sąsiadem blok obok , podobne koszta z trzy letnim vaissmanem.
Bloki lata 60, słaba izolacja ,mieszkania rogowe.
- Deckard - jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.12.2023, 10:19   #1089
siwymariusz
Guru
 
Avatar użytkownika siwymariusz
 
Data rejestracji: 15.06.2002
Lokalizacja: na południu kraju
Posty: 1,419
siwymariusz wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>siwymariusz wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>siwymariusz wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>siwymariusz wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>siwymariusz wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>siwymariusz wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Też mam około 68 m2 i tak ze 350-400 / mc trzeba wydać podobny zakres temperatur , ale na parterze to ciągnie od piwnicy i od klatki . Drzwi wejściowe dość szczelne ale w klatce zimno.
__________________
Jestem oświecony : Solarforce L2P mod Greg , APEX GT01, Olight S10 Baton XM-L. SolarStorm SC02 ( po naprawie -thx Maciex93 ), Astrolux S41 4x Nichia 219B, Astrolux E01
siwymariusz jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.12.2023, 18:04   #1090
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,869
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Rzułty licznik bije ostatnio po 8 m3 na dobę, jak były mrozy to było 10 a sporadycznie i 11m3. Najbliższy rachunek mnie wqrvi (u mnie co 2 mce), a ten jest zawsze najwyższy w roku
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.12.2023, 21:32   #1091
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,271
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Zrobiłem przez nieuwagę w domu 23,4 stopnia (w salonie, w sypialniach jest po 21-22). Gdybym opalał rzułtym licznikiem kosztowałoby mnie to jakiś gazylion złotych, a tak jestem uboższy o pół taczki przesezonowanego grabu (kupiony w nadleśnictwie, metry liczone uczciwie z uwzględnieniem powietrza), koszt pół taczki jak na dzisiejsze czasu to jakieś półdarmo. No tak, plus cięcie, rąbanie, układanie - ileż to razu Starbuniu mi przepadł... (w zasadzie to zero, nie przepadam za Starbuniem, a wyjazd na snookera może jeden na rok )

I pomyśleć, że reaktory atomowe czwartej generacji, w wersjach o niewielkiej mocy, gdyby się za nie porządnie zabrać, mogłyby:
1. Zasilać ciepłem cale miasteczka/duże osiedla,
2. Wykorzystując odpady z dużych elektrowni, które:
a) są tanie, bo taka elektrownia jeszcze zapłaci za utylizację w inny sposób niż tradycyjny,
b) są bezpieczne, bo same są już tylko średnioaktywne, a w ich produktach rozpadu nie ma już niemal w ogóle wysoko i średnioaktywnych izotopów, a niskoaktywnych jest bardzo niewiele,
a zatem c) po ich użyciu nie ma już w zasadzie kolejnych problematycznych odpadów, bo uzyskujemy mieszankę izotopów stabilnych z domieszką niskoaktywnych,
a niektórzy - chyba zbytni optymiści - mówią, że d) nawet te niskoaktywne da się skłonić do rozpadu traktując je mieszanką fal 5G, miłości i syropu klonowego.

Tak się rozmarzyłem przy
__________________

Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.12.2023, 05:05   #1092
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,458
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Przy takiej temperaturze robiłbym przeciągi - oboje z panią jou jesteśmy przyzwyczajeni do niskich temperatur - w "przestrzeniach życiowych" typu pokój dzienny/jadalnia/lazienka około 18 stopni, w sypialni 15.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.12.2023, 09:17   #1093
siwymariusz
Guru
 
Avatar użytkownika siwymariusz
 
Data rejestracji: 15.06.2002
Lokalizacja: na południu kraju
Posty: 1,419
siwymariusz wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>siwymariusz wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>siwymariusz wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>siwymariusz wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>siwymariusz wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>siwymariusz wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
https://deccoria.pl/artykuly/artykul...placic-5-16622 no to się doczekamy po 15 stopni w mieszkaniach , chyba że sam sobie zrobie elektrownie atomową
__________________
Jestem oświecony : Solarforce L2P mod Greg , APEX GT01, Olight S10 Baton XM-L. SolarStorm SC02 ( po naprawie -thx Maciex93 ), Astrolux S41 4x Nichia 219B, Astrolux E01
siwymariusz jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.12.2023, 11:04   #1094
ArnoldBoczek
Kiełbasożerca
 
Avatar użytkownika ArnoldBoczek
 
Data rejestracji: 15.04.2014
Posty: 1,107
ArnoldBoczek jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>ArnoldBoczek jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>ArnoldBoczek jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez siwymariusz Podgląd Wiadomości
https://deccoria.pl/artykuly/artykul...placic-5-16622 no to się doczekamy po 15 stopni w mieszkaniach , chyba że sam sobie zrobie elektrownie atomową
Proponuję raz a dobrze spalić unijnych ekoeuropoyebów, emisja będzie duża jak się ich gumowe mózgi spalą, ale później będziemy mogli już spokojnie patrzeć w cieple, jak Chiny, Indie i USA produkują 90% gazów cieplarnianych.
ArnoldBoczek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.12.2023, 12:42   #1095
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,271
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez siwymariusz Podgląd Wiadomości
https://deccoria.pl/artykuly/artykul...placic-5-16622 no to się doczekamy po 15 stopni w mieszkaniach , chyba że sam sobie zrobie elektrownie atomową
Zawsze możesz próbować, masz w domu masę atomów Masz też... no, krótko mówiąc, może niech to będzie się nazywało elektrownia jądrowa?
__________________

Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 15:50.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.