Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 25.09.2006, 19:09   #121
Smartek
HDmaniak
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Smartek
 
Data rejestracji: 20.10.2002
Lokalizacja: Łódź
Posty: 8,859
Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Hm.. i zejscie z tematu to chyba akurat moja wina.. przepraszam ;-).
Moderatorze, dzialaj!
Smartek jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 25.09.2006, 22:58   #122
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
to ju***380; jak chcemy kontrowersyjny temat, to zapytajmy si***281; czemu wi***281;kszo***347;***263; ko***347;cio***322;***243;w nie jest ogrzewana?
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.09.2006, 23:02   #123
Prezesik
Człekokształtny
 
Avatar użytkownika Prezesik
 
Data rejestracji: 27.12.2004
Lokalizacja: Poznań
Posty: 9,082
Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Cytat:
Napisany przez ed hunter
to już jak chcemy kontrowersyjny temat, to zapytajmy się czemu większość kościołów nie jest ogrzewana?
to przynajmniej mieści się w temacie
__________________
Seny, pit i collons!
Prezesik jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.09.2006, 23:35   #124
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,869
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
No jasne, jeszcze zapytacie czemu w lecie nie w***322;***261;czaj***261; klimy

Dzwony i sama wiara ludzi rozgrzewaj***261;.

Za ma***322;o na tac***281; dajecie.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest online   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.09.2006, 06:59   #125
Ormianin
Komandor
 
Avatar użytkownika Ormianin
 
Data rejestracji: 29.07.2002
Lokalizacja: Oława
Posty: 6,348
Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Cytat:
Napisany przez andrzejj9
Nie zgadzam się z takim uzasadnieniem. To prawda, że katolików jest większość, ale to nie daje im prawa do uprzykrzania życia innym, a tak można bicie dzwonów odbierać.
Co Ty piszesz? Skad biora sie takie przemyslenia? Czy "wykrecona" demokracja jak woda sodowa uderzyla do glowy coniektorym? Ja mieszkam w samym centrum miasta, sa tu 3 koscioly i w niedziele wala jak glupie, ale mi to wogole nie przeszkadza, wrecz przeciwnie wprawia mnie w osobliwy niedzielny nastroj, kiedy spie mnie wcale nie budza, bo ich nie zauwazam, staly sie taka sama codziennoscia jak reszta produktow cywilizacji, podobnie jak uliczny halas, odglos nadlatujacego samolotu, smiglowca, glosny ryk silnika samochodowego, odlgos przejezdzajacego pociagu, kosiarki do trawy i tp. Czemu tutaj coniektorym akurat przeszkadzaja koscioly? a nie kosiarka od trawy ktora wydaje gorszy halas?

Co do ogrzewania w kosciolach, jaki bylby to koszt! a tak wierni nachuchaja
__________________
----------
pozdrawiam
Ormianin jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.09.2006, 07:41   #126
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Ormianin
Co Ty piszesz? Skad biora sie takie przemyslenia? Czy "wykrecona" demokracja jak woda sodowa uderzyla do glowy coniektorym? Ja mieszkam w samym centrum miasta, sa tu 3 koscioly i w niedziele wala jak glupie, ale mi to wogole nie przeszkadza, wrecz przeciwnie wprawia mnie w osobliwy niedzielny nastroj, kiedy spie mnie wcale nie budza, bo ich nie zauwazam, staly sie taka sama codziennoscia jak reszta produktow cywilizacji, podobnie jak uliczny halas, odglos nadlatujacego samolotu, smiglowca, glosny ryk silnika samochodowego, odlgos przejezdzajacego pociagu, kosiarki do trawy i tp. Czemu tutaj coniektorym akurat przeszkadzaja koscioly? a nie kosiarka od trawy ktora wydaje gorszy halas?

Co do ogrzewania w kosciolach, jaki bylby to koszt! a tak wierni nachuchaja
trafiają się tacy co im wszystko co katolickie przeszkadza. głównie czytelnicy pewnej gazety opiniotwórczej na których zadziałała socjotechnika prowadzona od 17 lat.

wracając do tematu to wiadomo, że ogrzanie kościoła to koszmar (wysokość)
ale też przesadą jest nie dogrzewać wcale. w Radziejowicach (niedaleko mojej działki) nie grzeją wcale i jak zawozłem tam matkę po fali mrozów to w kościele było dużo zimniej niż na zewnątrz, odebrałem ją tak zmarzniętą, że nie mogła dojść do siebie dłuższy czas. nawet chciała wcześniej wyjść, bo słońce trochę świeciło, ale była dużo wcześniej i wylądowała pod ołtarzem, kościół tak nabity, że na zewnątrz nawet stał tłum, więc się nie dało.

katolicyzm w naszym kraju ma się dobrze. są tacy co im to nie pasuje i próbują w innych zaszczepić wątpliwości. niech próbują
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.09.2006, 08:55   #127
prometeusz
Guru
 
Avatar użytkownika prometeusz
 
Data rejestracji: 07.01.2003
Posty: 8,319
prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
narzekacie - buty na grubej podeszfie i po problemie
A jak nie to spacerek wokol - jak podczas procesji
__________________



prometeusz jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.09.2006, 09:06   #128
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez Ormianin
Co Ty piszesz? Skad biora sie takie przemyslenia? Czy "wykrecona" demokracja jak woda sodowa uderzyla do glowy coniektorym? Ja mieszkam w samym centrum miasta, sa tu 3 koscioly i w niedziele wala jak glupie, ale mi to wogole nie przeszkadza, wrecz przeciwnie wprawia mnie w osobliwy niedzielny nastroj, kiedy spie mnie wcale nie budza, bo ich nie zauwazam, staly sie taka sama codziennoscia jak reszta produktow cywilizacji, podobnie jak uliczny halas, odglos nadlatujacego samolotu, smiglowca, glosny ryk silnika samochodowego, odlgos przejezdzajacego pociagu, kosiarki do trawy i tp. Czemu tutaj coniektorym akurat przeszkadzaja koscioly? a nie kosiarka od trawy ktora wydaje gorszy halas?
Skąd się biorą takie przemyślenia? - z myślenia. Natomiast u ciebie już widzę rzucanie się i atak. Ja stwierdzam spokojnie - Katolicy, nawet w większości - nie powinni innym narzucać swojej wiary, ani sposobów jej uprawiania.

A że tobie to nie przeszkadza? Fajnie, ale może innym tak. Dla mnie również nie jest to problemem, ale w przeciwieństwie do ciebie, potrafię wczuć się w sytuację osoby, dla której jest. I dostrzegam tu pewien problem.

Uliczny hałas, kosiarka itp. - wszystko to regulowane jest przez prawo i pewnego natężenia hałasu przekraczać nie można. Tylko Kościół pod żadne uregulowania jak zawsze nie podpada..
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.09.2006, 09:41   #129
Prezesik
Człekokształtny
 
Avatar użytkownika Prezesik
 
Data rejestracji: 27.12.2004
Lokalizacja: Poznań
Posty: 9,082
Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Cytat:
Napisany przez ed hunter
trafiają się tacy co im wszystko co katolickie przeszkadza. głównie czytelnicy pewnej gazety opiniotwórczej na których zadziałała socjotechnika prowadzona od 17 lat.

katolicyzm w naszym kraju ma się dobrze. są tacy co im to nie pasuje i próbują w innych zaszczepić wątpliwości. niech próbują
i tu się nie zgodzę

ja czytam "Gazetę Wyborczą", (bo to o nią zapewne Ci chodzi) i jestem wierzącym oraz praktykującym katolikiem. Nie mam nic przeciwko kościołom, religii itp. Znam bardzo dużo ludzi, którzy są w podobnej sytuacji.

Dodatkowo czytam "Rzeczpospolitą", czasami "Dziennik".

I w odróżnieniu od czytelników pewnego dziennika, wydawanego przez skromnego (a jakże!) kaznodzieję z Torunia szanuję także inne wyznania i nie sączę jadu wobec ludzi o innych poglądach.
__________________
Seny, pit i collons!
Prezesik jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.09.2006, 09:57   #130
Ormianin
Komandor
 
Avatar użytkownika Ormianin
 
Data rejestracji: 29.07.2002
Lokalizacja: Oława
Posty: 6,348
Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Cytat:
Napisany przez andrzejj9
Skąd się biorą takie przemyślenia? - z myślenia. Natomiast u ciebie już widzę rzucanie się i atak. Ja stwierdzam spokojnie - Katolicy, nawet w większości - nie powinni innym narzucać swojej wiary, ani sposobów jej uprawiania.

A że tobie to nie przeszkadza?
Nie przeszkadza mi, podobnie jak nie przeszkadzalo to moim przodkom czy tez mieszkancom mojego miasta i 800 lat temu, bo w tym czasie tez staly te koscioly i dzwonily rownie czesto co dzis, co wiecej dzwony zapewne wtedy byly najglosniejszym zrodlem dzwieku, bo w tym czasie oprocz okrzykow, bebnow, terkotu kol od wozow, galopu koni, czy tez piania koguta nie bylo nic glosniejszego (w pozniejszych czasach moze wystrzal armatni)
Jak to jest ze w tym czasie ludzie nie tyle tolerowali te koscioly, co je stawiali, remontowali.... dzis pojawiaja sie jednostki, ktorym to nie pasuje.
No kto mi to wytlumaczy czego ja nie rozumiem.
__________________
----------
pozdrawiam
Ormianin jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.09.2006, 10:34   #131
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Prezesik
i tu się nie zgodzę

ja czytam "Gazetę Wyborczą", (bo to o nią zapewne Ci chodzi) i jestem wierzącym oraz praktykującym katolikiem. Nie mam nic przeciwko kościołom, religii itp. Znam bardzo dużo ludzi, którzy są w podobnej sytuacji.

Dodatkowo czytam "Rzeczpospolitą", czasami "Dziennik".

I w odróżnieniu od czytelników pewnego dziennika, wydawanego przez skromnego (a jakże!) kaznodzieję z Torunia szanuję także inne wyznania i nie sączę jadu wobec ludzi o innych poglądach.
masz rację co do tego co kto czyta.
zupełnie inaczej wygląda sytuacja co kto po tym wysłuchaniu myśli.
a myśl jest utworzonz.
audycja zaczyna się od stwierdzenia faktu
potem są fachowcy, którzy mówią o temacie (kilka ra razy nawet)
a następnie temat staje się FAKTEM MEDIALNYM i część ludzi w to wierzy.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.09.2006, 10:52   #132
pops
Zdezorientowany
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika pops
 
Data rejestracji: 08.05.2005
Lokalizacja: Kraków
Posty: 3,698
pops jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>pops jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>pops jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>pops jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>pops jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>pops jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>pops jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez ed hunter
masz rację co do tego co kto czyta.
zupełnie inaczej wygląda sytuacja co kto po tym wysłuchaniu myśli.
a myśl jest utworzonz.
audycja zaczyna się od stwierdzenia faktu
potem są fachowcy, którzy mówią o temacie (kilka ra razy nawet)
a następnie temat staje się FAKTEM MEDIALNYM i część ludzi w to wierzy.
nie rozumiem czemu się tak wieszasz na tej wyborczej, pewnie, że jest stronnicza i manipuluje faktami, chcący czy nie chcący, nie wiem, ale tak robią wszystkie media w polsce, w mniejszym bądź większym stopniu, ale wszystkie i do nich już nie przedstawiasz takich pretensji.
pops jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.09.2006, 10:55   #133
Prezesik
Człekokształtny
 
Avatar użytkownika Prezesik
 
Data rejestracji: 27.12.2004
Lokalizacja: Poznań
Posty: 9,082
Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Cytat:
Napisany przez ed hunter
masz rację co do tego co kto czyta.
zupełnie inaczej wygląda sytuacja co kto po tym wysłuchaniu myśli.
a myśl jest utworzonz.
audycja zaczyna się od stwierdzenia faktu
potem są fachowcy, którzy mówią o temacie (kilka ra razy nawet)
a następnie temat staje się FAKTEM MEDIALNYM i część ludzi w to wierzy.
i tak funkcjonują każde media - wolne media nie istnieją.
Dla PiS'u wolne media, to te które popierają tą partie, podobnie dla SLD czy dla każdej innej partii. Zaś każde krytykujące są skorumpowane, złe itp. itd.
Przeciętny czytelnik, widz czy słuchacz musi sam rozróżniać, które fakty są dla niego wiarygodne, a które nie.

Każde media są od kogoś zależne i ważne by każde były zależne od kogoś innego. Dlatego nie można tworzyć sobie opinii na podstawie jednej gazety, trzeba szukać informacji w różnych źródłach i wyciągać wnioski, a wyczytane informacje poddawać własnej ocenie.
Nie można apriorycznie przyjmować tez zawartych w przekazywanych informacjach, należy poddać je własnej weryfikacji na podstawie logicznego rozumowania.
Moja ciotka na przykład jest <niestety > żarliwą słuchaczką RM, ale czyta właśnie głównie 'GW', ba nawet ją prenumeruje.

Na pewno zdarzają się skrajności - są ludzie, którzy kształtują swój obraz rzeczywistości na podstawie jednego tytułu np. "Gazeta Wyborcza" czy "Nasz Dziennik" - oczywiście szanujemy ich
__________________
Seny, pit i collons!
Prezesik jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.09.2006, 11:57   #134
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,456
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Tylko co to wszystko ma wsp***243;lnego z ogrzewaniem?

__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.09.2006, 12:03   #135
prometeusz
Guru
 
Avatar użytkownika prometeusz
 
Data rejestracji: 07.01.2003
Posty: 8,319
prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
wlasnie - chyba ze paluchy pomarzly i grzejesz je piszac post za postem
__________________



prometeusz jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 08:55.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.