Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 29.02.2004, 23:17   #1
Zetoxa
liniejący leming
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Zetoxa
 
Data rejestracji: 20.12.2001
Lokalizacja: N-H
Posty: 12,683
Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
... oj to wszystko nie tak ! szukacie spiskowej teorii dziejów, a rzecz ma się bardzo prosto; otóż jak pamiętacie Sid mocno namawiał do przechodzenia na Operę, no i paru przeszło, Wielki Brat M$ się vqórvił (no przecież nie po to tyle lat ciężko pracował nad IE, żeby mu tu Sid bruździł) i zadzwonił do Bartka i powiedział, że jak nie wywali Sida na zbity pysk to ..., Bartek aluzju paniał i Sida wywalił. I to by było tyle.
__________________
c'est la vie !!!
Zetoxa jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 04.03.2004, 08:59   #2
bgn
`
 
Avatar użytkownika bgn
 
Data rejestracji: 10.08.2001
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Posty: 1,770
bgn niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez Zetoxa
... oj to wszystko nie tak ! szukacie spiskowej teorii dziejów, a rzecz ma się bardzo prosto; otóż jak pamiętacie Sid mocno namawiał do przechodzenia na Operę, no i paru przeszło, Wielki Brat M$ się vqórvił (no przecież nie po to tyle lat ciężko pracował nad IE, żeby mu tu Sid bruździł) i zadzwonił do Bartka i powiedział, że jak nie wywali Sida na zbity pysk to ..., Bartek aluzju paniał i Sida wywalił. I to by było tyle.
*************************************
że też qurde na to nie wpadlem sam- starcza skleroza.To jasne.
Dablju Bush klepie Kwacha po plecach, a Biil Bartka ktory pocichutku uwłaszczył się na forum i posyla mu za free programy do opisywania.
A seri - to jest mi wszystko jedno kto bedzie modem. Jak przyszedlem na forum- to zadnego moda nie bylo, jak sie ktos bardzo rozdokazywal to Monter lub Misiek ( a b. czesto sami usesrzy) zwracali mu uwage i wszystko wracalo do normy. Z Yaholem sie zgadzem calkowicie
bgn jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 04:25.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2025, vBulletin Solutions Inc.