Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 10.10.2005, 17:34   #31
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez nimal
niestety tak bo inaczej go posadza
takie mamy po***utane prawo, ze bronic ani siebie ani swojej wlasnosci nie mozesz, bo to by oznaczalo napasc na zlodzieja, nawet jesli cala zecz ma miejsce na twoim terenie czy nawet w twoim domu
\.
Niestety wiem.. to było bardziej ironiczne zdanie niż pytanie..

Natomiast co do tego, co napisał Tribunal to mam nadzieję, że to już nie jest prawda, bo byłoby to przegięcie nawet jak na nasz kraj..
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 10.10.2005, 17:39   #32
epol
przeciętny zjadacz...piwa
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika epol
 
Data rejestracji: 12.04.2002
Lokalizacja: śląsk
Posty: 4,869
epol niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez andrzejj9
Natomiast co do tego, co napisał Tribunal to mam nadzieję, że to już nie jest prawda, bo byłoby to przegięcie nawet jak na nasz kraj..
Jest to prawda :/ Nawet bylo o tym na forum jakis czas temu. Nikt w to uwierzyc nie mogl.
__________________
epol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.10.2005, 18:37   #33
Tribunal
net został :)
 
Avatar użytkownika Tribunal
 
Data rejestracji: 29.07.2003
Lokalizacja: Cracow
Posty: 1,101
Tribunal zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
I jeszcze mam obowiązek poinformować napastnikw że trenuje sztuki walki... np.
Zaczepia mi dwoch gosci i chcą sie bić to ja im musze tak zagadać:
"Trenuje Muay Thai mam od was wieksze szanse więc oddalcie sie..." Notmalnie porażka...
Już lepiej taki nadruk na koszulce zrobić i chodzić...
__________________
Tribunal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.10.2005, 19:10   #34
Smartek
HDmaniak
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Smartek
 
Data rejestracji: 20.10.2002
Lokalizacja: Łódź
Posty: 8,859
Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Tribunal - zrob sobie tatuaz.. na czole
pozdro
Smartek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.10.2005, 19:45   #35
demek
ZnakJaworznickiegoBikera
 
Avatar użytkownika demek
 
Data rejestracji: 22.03.2005
Lokalizacja: znowu Jaworzno
Posty: 9,673
demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez Tribunal
I jeszcze mam obowiązek poinformować napastnikw że trenuje sztuki walki... np.
Zaczepia mi dwoch gosci i chcą sie bić to ja im musze tak zagadać:
"Trenuje Muay Thai mam od was wieksze szanse więc oddalcie sie..." Notmalnie porażka...
Już lepiej taki nadruk na koszulce zrobić i chodzić...
jasne a potem goscie sie przed sadem jakby co przyznaja ze ich ostrzegales
w tym kraju lepiej sie dac okrasc niz probowac ratowac swoj dobyte
lepiej dac sie pobic niz bronic

a zeby bylo smieszniej wyobrazcie sobie taka sytuacje
idziesz sobie przez miasto (jest monitoring) napada na ciebie dwoch gosci i spuszczasz im lomot - to nagranie jest dowodem na to ze ich pobiles a nie na to ze sie broniles - to jest dopiero paranoja
__________________
Tanie konta shell, www, php, sql - info priv
Moj kanal Youtube
/msg demek at freenode //
Intel Pentium 4 630 3,0@5,6 GHZ --100% O/C CLUB 3Ghz@6750Mhz
PISIOR - PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ I OJCIEC RYDZYK
MEMORANDO - UZYTKOWNIK, KTOREGO DLA DOBRA WLASNEGO, DOBRA WLASNYCH PIENIEDZY I DOBRA WLASNYCH NERWOW NALEZY OMIJAC SZEROKIM LUKIEM
demek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.10.2005, 21:59   #36
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
W dupie mam za przeproszeniem takie przepisy.. Gdyby sprawa rzeczywiście zakończyła się w sądzie, to odwołuję się do sądu międzynarodowego jednocześnie podając do sądu sąd o szkody itp. (coś bym sensownego wymyślił) i nie ma możliwości, żebym w normalnie funkcjonującym świecie, a taki jednak poza polską jeszcze jest, nie wygrał tej sprawy.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.10.2005, 22:19   #37
shuma02
Forumator
 
Avatar użytkownika shuma02
 
Data rejestracji: 06.12.2002
Lokalizacja: Miasto Aniolow
Posty: 729
shuma02 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
mnie na wakacjach w Polsce miesiac temu tez zdazyli okrasc.
siedzimy w klubie Daytona we Wroclawiu, podchodze do baru zamawiam drinki, place banknotem 100zl. jednak barman oddaje mi reszte z 50tki.
mowie mu ze przeciez dalem mu 100zl a on sie upiera ze napewno dalem mu 50zl. ide do kierownika, kierownik niby sprawdza tasme video, i niby jest tam 50tka. a dalem 100zl. dziwnym trafem po 20minuach czekania na kierownika znalezli sie nawet "swiadkowie" ktorzy widzieli ze napewno dalem 50zl. to sie nazywa organizacja, a barman sprytna bestia zamienil banknot jeszcze przed kasa.

powiedzialem barmanowi ze na niego poczekam i sam sobie moja setke odbiore i gosc z wygladu strasznie sie zalamal a moze nawet sam by mi ta stowe oddal (moze...) ale po chwili mialem rozmowe z panami z ochrony i dowiedzialem sie ze nie moge straszyc personelu klubu.

no nic. specjalnie sie tez nie dziwie, nikt w Polsce nie zostawia napiwkow, wiec odrabiaja sobie inaczej.
shuma02 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.10.2005, 22:55   #38
demek
ZnakJaworznickiegoBikera
 
Avatar użytkownika demek
 
Data rejestracji: 22.03.2005
Lokalizacja: znowu Jaworzno
Posty: 9,673
demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>demek jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez andrzejj9
W dupie mam za przeproszeniem takie przepisy.. Gdyby sprawa rzeczywiście zakończyła się w sądzie, to odwołuję się do sądu międzynarodowego jednocześnie podając do sądu sąd o szkody itp. (coś bym sensownego wymyślił) i nie ma możliwości, żebym w normalnie funkcjonującym świecie, a taki jednak poza polską jeszcze jest, nie wygrał tej sprawy.
chyba ze trafisz na dobrych policjantow ktorzy wyperswaduja napastnikom pojscie do sadu bo w ostatnim czasie to sie zdaza dosc czesto
__________________
Tanie konta shell, www, php, sql - info priv
Moj kanal Youtube
/msg demek at freenode //
Intel Pentium 4 630 3,0@5,6 GHZ --100% O/C CLUB 3Ghz@6750Mhz
PISIOR - PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ I OJCIEC RYDZYK
MEMORANDO - UZYTKOWNIK, KTOREGO DLA DOBRA WLASNEGO, DOBRA WLASNYCH PIENIEDZY I DOBRA WLASNYCH NERWOW NALEZY OMIJAC SZEROKIM LUKIEM
demek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.10.2005, 09:33   #39
memorando
Młody żonkoś
 
Data rejestracji: 02.02.2003
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 3,324
memorando zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
skatowałem faceta za to że mnie walną w rękę butelką, i mi złamał. Prokuratura nie doszukała się czynu zabronionego, bo siostra mi mówiła mi co mam gadać. Bez tej pomocy prawnej siedziałbym 5 lat i to bezwględnie. Gnój się rzucił bo niechciałem oddać mu komórki. Złamał mi śródręcze ręki nawet nieczułem tak straszne to nie jest, po za tym tylkotępy ból miałem, i traciłem czucie. Potem po 3 dniach jak się zrobiła zielona wiedziałem o tym. Facetowi wszystkie zęby wbiłem, złamałem ręce, i uszkodziłem czerep. Ręka kurewsko bolała
__________________
Dotyk idący daleko poza definicję słowa instynkt...Julio Cortazar
memorando jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.10.2005, 10:25   #40
Macio.Men
The Division Bell
 
Avatar użytkownika Macio.Men
 
Data rejestracji: 15.07.2002
Lokalizacja: Zamość
Posty: 873
Macio.Men zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez memorando
Facetowi wszystkie zęby wbiłem, złamałem ręce, i uszkodziłem czerep. Ręka kurewsko bolała
No to rzeczywiście masz się czym chwalić...

Ech...
__________________



Kazimieła mówi: Ten temat śmiełdzi!
Macio.Men jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.10.2005, 10:27   #41
memorando
Młody żonkoś
 
Data rejestracji: 02.02.2003
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 3,324
memorando zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Macio.Men
No to rzeczywiście masz się czym chwalić...

Ech...
niemam ale facet by zabił kiedy by mnie ****ica nie wzięła, dodatkowy element motywujący był taki że miałem przy sobie w marynarce, dwie nokie 6600, i 2000 wypłaty wtedy jeszcze narzeczonej. Jak by mnie sopał to wszystko by mi zabrał. Echh
__________________
Dotyk idący daleko poza definicję słowa instynkt...Julio Cortazar
memorando jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.10.2005, 08:21   #42
Oktawian89
Wiszę sobie ...
 
Avatar użytkownika Oktawian89
 
Data rejestracji: 16.10.2004
Lokalizacja: Zielona Góra
Posty: 3,402
Oktawian89 jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Oktawian89 jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Oktawian89 jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Jak juz wiekszosc napisala bo to polska jest.. ehhh

@Momerando nie zapomnialeś o czymś
__________________
DVD-RW SAMSUNG 182-M BLACK OEM
MEMORANDO - UZYTKOWNIK, KTOREGO DLA DOBRA WLASNEGO, DOBRA WLASNYCH PIENIEDZY I DOBRA WLASNYCH NERWOW NALEZY OMIJAC SZEROKIM LUKIEM

"One World, One Web, One Program" Microsoft slogan
"Ein Volk, Ein Reich, Ein Führer" Adolf Hitle
r
Oktawian89 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.10.2005, 20:13   #43
Tribunal
net został :)
 
Avatar użytkownika Tribunal
 
Data rejestracji: 29.07.2003
Lokalizacja: Cracow
Posty: 1,101
Tribunal zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
A tak wogule to sie was zapytam jakie radio kupić teraz do auta?
Bo starszy chc teraz takie coby odtwarzało mp3 ale bylo wyjmowane w całości...
Tylko ze jak szukałem na allegro to były tylko takie ze zejmowanym panelem...
Pomożecie drodzy forumowicze?
__________________
Tribunal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.10.2005, 20:46   #44
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Tribunal
A tak wogule to sie was zapytam jakie radio kupić teraz do auta?
Bo starszy chc teraz takie coby odtwarzało mp3 ale bylo wyjmowane w całości...
Tylko ze jak szukałem na allegro to były tylko takie ze zejmowanym panelem...
Pomożecie drodzy forumowicze?
Szukaj kieszeni do radia, są chyba do wszystkich panelowych.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.10.2005, 09:49   #45
bgn
`
 
Avatar użytkownika bgn
 
Data rejestracji: 10.08.2001
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Posty: 1,770
bgn niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez Tribunal
normalnie byłem taki wpieniony cały dzien ze jakbym dzisiaj dorwał tego s****iela to bym za***ał na miejscu
nie warto od tego dostaje się wrzodów. Szukaj pozytywów - nastepne radio będzie o klase lub dwie wyższe ( np. odtwarzanie mp3 ,itd). Wiem to z doświadczenia po utracie kolejnych modeli - kazdy moj nowy pioneer jest lepszy od poprzedniego. I kolejny wniosek - pod domem nie warto drzwi zamykac - lepiej tylko alarm właczyc. Zaoszczędzasz na szybie lub reperacji ( wstawianiu ) nowych zamków
bgn jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 01:20.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.