Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 08.05.2005, 11:10   #211
ro29
Guru
 
Avatar użytkownika ro29
 
Data rejestracji: 26.01.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 2,210
ro29 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Witam !
Moje bardzo krótkie podsumowanie.

Uważam, że to bardzo dobrze, że na Forum po śmierci Papieża pojawiła się taka dyskusja i wspaniałe wypowiedzi - to bardzo ładnie, że w tym miejscu o tym tak bardzo ważnym wydarzeniu się wspominało.
Dziękuję wszystkim za bardzo miłe i z serca płynące słowa.

Ale prawdą jest, że zdjęcie Papieża w żałobie, powinno już zniknąć z głównej strony Forum - czas żałoby minął i mamy już też przecież nowego Papieża.
Pozdrawiam wszystkich
ro29
ro29 jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 08.05.2005, 11:14   #212
VIZZARD
Kodex 3 - Wyrok Zapadł
 
Avatar użytkownika VIZZARD
 
Data rejestracji: 02.01.2004
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 11,779
VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez ro29
Witam !
Moje bardzo krótkie podsumowanie.

Uważam, że to bardzo dobrze, że na Forum po śmierci Papieża pojawiła się taka dyskusja i wspaniałe wypowiedzi - to bardzo ładnie, że w tym miejscu o tym tak bardzo ważnym wydarzeniu się wspominało.
Dziękuję wszystkim za bardzo miłe i z serca płynące słowa.

Ale prawdą jest, że zdjęcie Papieża w żałobie, powinno już zniknąć z głównej strony Forum - czas żałoby minął i mamy już też przecież nowego Papieża.
Pozdrawiam wszystkich
ro29
Z całym szacunkiem

Ale także się z tym zgadzam
__________________
VIZZARD jest offline  
Stary 08.05.2005, 11:35   #213
Bartez
Team Member
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Bartez
 
Data rejestracji: 18.10.2002
Lokalizacja: malopolska
Posty: 4,175
Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Żeby się nie powtarzać: http://forum.cdrinfo.pl/showpost.php...9&postcount=11
__________________
Pozdrawiam
Bartez

Ranking dysków twardych
Bartez jest offline  
Stary 08.05.2005, 14:06   #214
legion
XII
 
Avatar użytkownika legion
 
Data rejestracji: 01.06.2004
Lokalizacja: WroceK
Posty: 4,980
legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez legion
a przeszkadza ci to ??
ja dostalem negatywa od @downloads bo sie nie zgadza z ta wypowiedzia chociasz jest neutralna zakonczona znakiem zapytanie moze zle widze to nie znak zapytania tylko wykrzyknik
legion jest offline  
Stary 08.05.2005, 14:22   #215
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,490
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez legion
ja dostalem negatywa [...]
To już dziecinada. Apeluję do wszystkich o rozsądek.
Wrogów sobie narobić łatwo.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline  
Stary 18.05.2005, 23:22   #216
legion
XII
 
Avatar użytkownika legion
 
Data rejestracji: 01.06.2004
Lokalizacja: WroceK
Posty: 4,980
legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
prosze jaki szacunek tu maja do naszego rodaka
http://www.lamermelculo.com/video.php?id=1208
legion jest offline  
Stary 18.05.2005, 23:53   #217
MariuszV
..:: NYC ::..
 
Avatar użytkownika MariuszV
 
Data rejestracji: 24.08.2003
Lokalizacja: New York
Posty: 225
MariuszV w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez legion
prosze jaki szacunek tu maja do naszego rodaka
http://www.lamermelculo.com/video.php?id=1208
:ignorowac

No ale coz mozemy zrobic zawsze znajda sie jakies poe***** skur*****, mnie tez sie zdarzylo w radiu slyszec nieprzyjemne rzeczy i mieli szczescie ze nie podali numeru bo napewno bym im powiedzial co ja o nich mysle
MariuszV jest offline  
Stary 19.05.2005, 01:00   #218
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,490
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Thumbs down

Cytat:
Napisany przez legion
prosze jaki szacunek tu maja do naszego rodaka
[...]
Obrzydlistwo i *****izm.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline  
Stary 19.05.2005, 07:52   #219
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez joujoujou
Obrzydlistwo i *****izm.
Rzeczywiście żałosne..

Ale nie ma się co wkurzać, Papieżowi ujmy to żadnej nie przynosi, bo i tak wszyscy wiedzą, co to był za Człowiek, natomiast co autorów strony...
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline  
Stary 19.05.2005, 16:16   #220
pykson
Czepek - od czepiania sie
 
Avatar użytkownika pykson
 
Data rejestracji: 04.03.2004
Lokalizacja: Górny Śląsk
Posty: 1,472
pykson zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez andrzejj9
Rzeczywiście żałosne..

Ale nie ma się co wkurzać, Papieżowi ujmy to żadnej nie przynosi, bo i tak wszyscy wiedzą, co to był za Człowiek, natomiast co autorów strony...
dokladnie, wizerunek JP2 nic na tym nie traci, widywalem juz tepakow glupszych anizeli ten niedorozwiniety tworca, wiec nijak nie wywolalo to mojego zdziwienia

nawet gdyby to byl oleksy, putin czy fidel castro byloby to tak samo zalosne i nawet fanatyk "Kiepskich" bylby chyba takim dzielem znudzony
__________________
UWAGA: nie mylic z MODeratorem!
.
pykson jest offline  
Stary 19.05.2005, 17:47   #221
Banana Coctail
Banned
 
Avatar użytkownika Banana Coctail
 
Data rejestracji: 27.08.2003
Lokalizacja: Nigdzie
Posty: 2,094
Banana Coctail jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Banana Coctail jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Dla mnie to co się w Polsce dzieje to idolatria. Nadawanie przydomka "Święty" za życia to czyste bluźnierstwo. Oddawnie czci niczym bogowie, toż to za dużo.
Zauważyliście jaką żyłą złota okazała się śmierć JPII? Książki, albumy, dodatki do gazet etc etc; aż niedobrze się robi, nawet jak kolejna część HP wychodziła takiego ruchu nie było.
Popadanie w skrajności to polska specjalność Już mam szeroko w d*pie wszystkie dzienniki i takie tam, gdyż zawsze jest jakieś nfo o Krk, a o innych kościołach nic nie ma. Jawna dyskryminacja.
Co do nabijania się z JPII, to tak samo jak żarty z każdego innego człowieka, jednym się podoba innym nie.
Banana Coctail jest offline  
Stary 19.05.2005, 17:53   #222
krEcik^
-=['MaStAh']=-
 
Avatar użytkownika krEcik^
 
Data rejestracji: 19.02.2005
Lokalizacja: Pabianice
Posty: 82
krEcik^ w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez legion
prosze jaki szacunek tu maja do naszego rodaka
http://www.lamermelculo.com/video.php?id=1208
zalosne co za idioci
Oby najmniej takich ludzi
__________________
krEcik^ jest offline  
Stary 19.05.2005, 18:43   #223
Predi
Niezarejestrowany
 
Avatar użytkownika Predi
 
Data rejestracji: 16.04.2002
Lokalizacja: Gliwice
Posty: 2,778
Predi niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez Banana Coctail
Dla mnie to co się w Polsce dzieje to idolatria. Nadawanie przydomka "Święty" za życia to czyste bluźnierstwo. Oddawnie czci niczym bogowie, toż to za dużo.
Zauważyliście jaką żyłą złota okazała się śmierć JPII? Książki, albumy, dodatki do gazet etc etc; aż niedobrze się robi, nawet jak kolejna część HP wychodziła takiego ruchu nie było.
Popadanie w skrajności to polska specjalność Już mam szeroko w d*pie wszystkie dzienniki i takie tam, gdyż zawsze jest jakieś nfo o Krk, a o innych kościołach nic nie ma. Jawna dyskryminacja.
Co do nabijania się z JPII, to tak samo jak żarty z każdego innego człowieka, jednym się podoba innym nie.
chyba sie mylisz.... o prawoslawiu jest calkiem duzo mowione.... poza tym w kraju gdzie jest deklarowanych 90% katolikow to o jakim kosciele wyznaniowym ma sie mowic...

zyla zlota - nic Ci do tego jak i nam.... nie podoba sie to nie kupuj ale tez nie podnosc lamentu jak to innym dobrze bo sobie na tym zarobia a ja nie

a co do zartow to owszem jednym sie podoba a innym nie..... tyle ze tych innych w tym przypadku powinna byc zdecydowana wiekszosc + jako katolicy mamy takie samo prawo bronic wizerunku swej wiary jak np. Żydzi bronia wlasnej.... napisz w jakies gazecie cos zlego o ich wyznaniu a zobaczysz jak bedziesz tego potem zalowal......
Predi jest offline  
Stary 19.05.2005, 19:25   #224
MariuszV
..:: NYC ::..
 
Avatar użytkownika MariuszV
 
Data rejestracji: 24.08.2003
Lokalizacja: New York
Posty: 225
MariuszV w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez Predi
chyba sie mylisz.... o prawoslawiu jest calkiem duzo mowione.... poza tym w kraju gdzie jest deklarowanych 90% katolikow to o jakim kosciele wyznaniowym ma sie mowic...

zyla zlota - nic Ci do tego jak i nam.... nie podoba sie to nie kupuj ale tez nie podnosc lamentu jak to innym dobrze bo sobie na tym zarobia a ja nie

a co do zartow to owszem jednym sie podoba a innym nie..... tyle ze tych innych w tym przypadku powinna byc zdecydowana wiekszosc + jako katolicy mamy takie samo prawo bronic wizerunku swej wiary jak np. Żydzi bronia wlasnej.... napisz w jakies gazecie cos zlego o ich wyznaniu a zobaczysz jak bedziesz tego potem zalowal......

Slusznie sproboj powiedziec cos na zyda muzulmanina to zaraz zostaniesz wyklety a ze papiez to "zwykly czlowiek" to mozna sie z niego nabijac i nikt ma na ten temat nic nie mowic
MariuszV jest offline  
Stary 20.05.2005, 17:05   #225
Banana Coctail
Banned
 
Avatar użytkownika Banana Coctail
 
Data rejestracji: 27.08.2003
Lokalizacja: Nigdzie
Posty: 2,094
Banana Coctail jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Banana Coctail jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
@Predi RP podobno jest laicka, dlatego w mediach publicznych powinno być cicho o religi. Co mnie obchodzi co Glemp czyta z kartki na nowy rok? Wolałbym film jakiś. Jak już on jest puszczony to przedstawiciel każdego wyznania, jakie są praktykowane w Polsce, powienien mieć swoje 5 min w tele.
Nie chodzi mi o to, że chcą zarobić lecz o to, że gdzie nie przejde - facjata JPII. Uraża to moje uczucia religijne (jestem katolikiem). Wkurza mnie to niemiłosiernie, w TV JPII, w radiu JPII, w gazetach JPII. Może w mojej dupie jest JPII?
Banana Coctail jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 14:19.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.