Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 20.05.2005, 20:00   #241
Patrix
Pingwin specjalista.
 
Avatar użytkownika Patrix
 
Data rejestracji: 22.06.2002
Lokalizacja: Central Park
Posty: 15,084
Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Cytat:
Napisany przez Banana Coctail
@Patrix lubisz może pana Nowaka spod 10? Nie? To jestes zerem
Nowaka u mnie w klatce ani w bloku nie ma, wiec nie wiem czy go lubie czy nie....za to sąsiada z Twoim myśleniem faktycznie nie chciałbym lubić.
Powiem tylko, że JPII to nie jakiś Nowak spod 10... tylko czlowiek nr 1.
Niestety nie odbiłeś piłeczki bo Twoja wypowiedz nie zawiera uzasadnionej odpowiedzi na moją myśl. Widać, że nie masz argumentów...
__________________
amiga500site
Patrix jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 20.05.2005, 20:24   #242
Matievoo
Prison break
 
Avatar użytkownika Matievoo
 
Data rejestracji: 27.11.2004
Lokalizacja: Małopolska
Posty: 1,298
Matievoo zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Patrix
Nowaka u mnie w klatce ani w bloku nie ma, wiec nie wiem czy go lubie czy nie....za to sąsiada z Twoim myśleniem faktycznie nie chciałbym lubić.
Powiem tylko, że JPII to nie jakiś Nowak spod 10... tylko czlowiek nr 1.
Niestety nie odbiłeś piłeczki bo Twoja wypowiedz nie zawiera uzasadnionej odpowiedzi na moją myśl. Widać, że nie masz argumentów...
Otuż to !!!
Prosze o zamkniecie tego topicu ,bo on sie przobraża w wielki chaos i kutnie !!!
Matievoo jest offline  
Stary 20.05.2005, 20:50   #243
t_e_l
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika t_e_l
 
Data rejestracji: 19.11.2003
Posty: 270
t_e_l zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Popieram !!! niech ktoś zamknie wreszcie ten topic. Niektóre wypowiedzi są dla mnie szokujące, nie chce mi sie nawet tego komentować bo uważam że to nie ma większego sensu.
__________________
LUDZIE NIE POWINNI SIE WYPOWIADAC NA TEMAT NA KTORY NIE MAJA POJECIA

Pomyśl dobrze, zanim ocenisz kogoś i wydasz wyrok.
I pamiętaj, amatorzy zbudowali Arkę Noego,
a profesjonaliści zbudowali Titanica
t_e_l jest offline  
Stary 20.05.2005, 20:58   #244
kraluk
Guru
 
Avatar użytkownika kraluk
 
Data rejestracji: 13.02.2003
Lokalizacja: Kraków
Posty: 4,500
kraluk jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>kraluk jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Ja naprawdę tego nie rozumiem - jak to możliwe, że muzłumanie potrafią uszanować takie smutne wydarzenie, a Polacy, rodacy JPII nie umieją tego?!
Na tym będzie koniec moich komentarzy.

Proponuję ZAMKNĄĆ topic, bo schodzi brzydko mówiąc na psy...
__________________
"Być zwyciężonym i nie ulec - to zwycięstwo!"
kraluk jest offline  
Stary 20.05.2005, 22:51   #245
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,456
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Przyłączam się do prośby przedmówców, chyba wszystko co mogło być powiedziane, zostalo powiedziane (niestety nawet więcej zostało powiedziane).
Kłódka na topic, a każdy następny otwarty w celu kontynuacji - wyrzucić z pominięciem śmietnika.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline  
Stary 21.05.2005, 00:31   #246
czero
-=| GodFather |=-
 
Avatar użytkownika czero
 
Data rejestracji: 30.04.2003
Lokalizacja: Olsztyn
Posty: 3,284
czero niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>czero niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
To zamkniecie w koncu ten topic??

A poza tym @Banana, mozesz byc niewiezacy, mnie to wali, bo nie jestes pierwszy i nie ostatni, ale zwazaj na to co mowisz, bo to jest nic innego jak obraza pogladow innych ludzi.
czero jest offline  
Stary 21.05.2005, 08:32   #247
raven66
dziobák [;
 
Avatar użytkownika raven66
 
Data rejestracji: 08.03.2002
Lokalizacja: KRáK/oFF
Posty: 273
raven66 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
czytam ten topic od początku ale teraz już po ostatnich wypowiedziach jestem zniesmaczony
czy w końcu któryś mod lub admin przychyli się do próśb (niejedna już była) i zamknie w końcu raz na zawsze ten topic? bo widzę że tylko prowokuje... LOCK IT, PLEASE!
__________________
:: powered by Black Folk Szanty Metal ::
:: powered by Irish Folk ::
:: powered by Stary Port ::
raven66 jest offline  
Stary 21.05.2005, 08:34   #248
Banana Coctail
Banned
 
Avatar użytkownika Banana Coctail
 
Data rejestracji: 27.08.2003
Lokalizacja: Nigdzie
Posty: 2,094
Banana Coctail jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Banana Coctail jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Dobra skoro tak to napiszę:
Przepraszam wszystkich tych, których uraziłem/zraziłem oraz tym którym ubliżyłem.
@Patrix dla mnie każdy może być zerem wg twojego myślenia, skoro nie lubi/szanuje kogośtam. Idiotyzm.
@kraluk ale oni nie są katowani tym co dnia.
Banana Coctail jest offline  
Stary 21.05.2005, 08:47   #249
VIZZARD
Kodex 3 - Wyrok Zapadł
 
Avatar użytkownika VIZZARD
 
Data rejestracji: 02.01.2004
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 11,779
VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez czero

A poza tym @Banana, mozesz byc niewiezacy, mnie to wali, bo nie jestes pierwszy i nie ostatni, ale zwazaj na to co mowisz, bo to jest nic innego jak obraza pogladow innych ludzi.
W końcu nie darmo promuje się hasła w stylu:

"Róbta co chceta"



I powiem szczerze, że wcale mnie nie dziwi ani nie szokuje wypowiedź @Banana jako taka

Nie takie rzeczy były, są i będą

Źle tylko, że mieni się przy tym katolikiem, wierzącym czy chrześcijaninem czy jak to zwał

Potem ktoś przypatrujący się z bliska powie:

"Zobaczcie co katolicy mówią, robią i jakie mają systemy wartości"


I przestańce w końcu *******ić o tym, że ktoś jest wierzący, ale niepraktykujący

Nie ma czegoś takiego

Wiara jest jedna

Nie wymyślił tego żaden kler, ani czarni, ani fioletowi

Wiara pochodzi od Boga

I albo ją przyjmujesz w całości, albo wcale


Jest gdzieś w PIŚMIE napisane:

~ Niech wasze odpowiedzi będą tak - tak, nie - nie ~

Nie ma miejsca na coś letniego, na coś pośredniego

Jestem chrześcijaninem, ale uznaję tylko to, to i to

A tamtego nie

Nie jest to zabronione

Ale niech wtedy ktoś taki nie mieni się chrześcijaninem

Bo tak naprawdę gdyby odcedzić tych prawdziwych katolików od tych mieniących się

To strzelam, ale okazałoby się, że proporcje są wprost odwrotne

I 90% wierzących to jest

Ale w wódę, kasiorę, wyzysk, przemoc, hedonizm, tumiwisizm i inne pokrewne ...

Piszę tu tylko do tych, którzy to rozumieją

Bo wiem, że są tacy, którzy nie pojmą tego nigdy

I dobrze

Nic nie jest obowiązkowe, ani nic na siłę

Każdy to rozumie

I nikt nie odbierze prawa do wypowiedzi @Banana

Może pisać co mu ślina na język przyniesie

Bo jest człowiekim wolnym i wolno mu to

Bo prawne sankcje z obrazy osób to fikcja

Bo sumienie - jeżeli je ma - pozwala mu na to


Bo Papież nie dla wszystkich musiał być autorytetem

Przekonujemy się o tym

Chociaż to dziwne

Bo w tym przypadku - niezależnie co robił, pisał, mówił

To powinien oddziaływać na ludzi jako emanacja DOBRA

A dobro zawsze jest słuszne

Ale wiadomo, że nie tylko DOBRO jest na świecie

I nie tylko ono emanuje


Także reasumując:

Nikt nikogo do niczego nie zmusza

To sprawa prywatna każdego

Źle tylko, że padają takie słowa ...
__________________
VIZZARD jest offline  
Stary 21.05.2005, 09:08   #250
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
róbta co chceta to szczytne chasło

ale róbta tak aby nie obrażać innych

a jak się trafi ktoś, kto nie lubi innych ras?

lub niepełnosprawnych?

niech sobie pisze co mu ślina na język przyniesie

może i tak, ale w społeczności trzeba się dostosować

i mam dość gnoi, którzy myśląc, że są w internecie anonimowi piszą to czego w oczy nigdy nie powiedzą.
ed hunter jest offline  
Stary 21.05.2005, 13:16   #251
Banana Coctail
Banned
 
Avatar użytkownika Banana Coctail
 
Data rejestracji: 27.08.2003
Lokalizacja: Nigdzie
Posty: 2,094
Banana Coctail jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Banana Coctail jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
@VIZZARD fakt, z tego co słyszałem Papa robił dobre rzeczy, lecz zapewne mało ktoś wiedział, że JPII ukrywał pedofili. TO chyba dobre nie jest, złe conajmniej i godne potępienia. Katolik nie musi być bezkrytyczny i ślepy względem tego co sie dzieje z jego wiarą i wierzącymi, to nie średniowiecze.
Za obraze mych uczuć, obrażam innych. Obrazą wg mnie byłoby postawienie obok Józefa Piłsudzkiego (antyklerykała), JPII. Pomieszanie z poplątaniem i ignorancją.
Co do przykazań, któreś z nich brzmi "Nie kradnij" , a zakładam że ok 90% forumowiczów ma coś nielegalnego na kompie i co nadal jestem taki zły?
Wiara pochodzi od ludzi, gdyż to oni ją przekazali, podobno od Boga; wszystkie ewangelie kanoniczne powstały długo po śmierci Chrystusa, np. ewangelia św. Marka jest aż zbyt idealizująca Jezusa. Tak naprawdę wiara katolicka tak się zmieniła od czasów Chrystusa, że wątpliwe jest czy wierzymy w to samo co on przekazywał.
@ed hunter ja się nie boje swych przekonań, w szkole owszem jestem cicho ale poza nią szerzę swą "herezję". Walka z czymś takim to jak walka z wiatrakami. Internet pozwala mi walczyć i przekazywać to co uważam za słuszne.
Nikt z was nie zabroni nie lubić JPII. Mnie cały kler g.. obchodzi, to jest ich piekło ja tam palcy swych maczał nie będe.
Nazywaliście i nazywacieJPII Ojcem Świętym, to nie byliście i nie jesteście katolikami oraz chrześcijanami, gdyż Biblia mówi, że Ojciec jest jeden - w niebie - Bóg Ojciec. Nazywanie kogoś Świętym za życia to bluźnierstwo.
Jeżeli ktoś czegoś tego nie lubi, niech się to zadeklaruje - sytuacja będzie jasna.
Czytam prase antyklerykalną lecz oceniam wszystko wg swoich kryteriów i umysłu. Z czasem mogę zmienić swe zdanie, nie wykluczam tego nigdy.
Konkluzja: róbcie co uważacie za słuszne, tak jak ja.
Banana Coctail jest offline  
Stary 21.05.2005, 14:04   #252
legion
XII
 
Avatar użytkownika legion
 
Data rejestracji: 01.06.2004
Lokalizacja: WroceK
Posty: 4,980
legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez Banana Coctail
Co do przykazań, któreś z nich brzmi "Nie kradnij" , a zakładam że ok 90% forumowiczów ma coś nielegalnego na kompie i co nadal jestem taki zły?
no trafiles kula w plot a niby te firmy ktore daja to legalne oprogramowanie to nas nie okradaj omijaca prawo i podatki poczytaj sobie historie microzgrozy czy wiekszych korporacji co one wyrabiaja nikt nie jest bez winy w dzisejszych czasach jest wolna amerykanka ale jeszcze sa jakies wartosci moralne ktore nie powiny byc przekraczane

Ostatnio zmieniany przez legion : 21.05.2005 o godz. 14:07
legion jest offline  
Stary 21.05.2005, 15:13   #253
Banana Coctail
Banned
 
Avatar użytkownika Banana Coctail
 
Data rejestracji: 27.08.2003
Lokalizacja: Nigdzie
Posty: 2,094
Banana Coctail jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Banana Coctail jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Fakt. Kogoś kto bardzo dokładnie przestrzega 10 przykazań ciężko znaleść. Lecz nic nie usprawiedliwia kradzieży.
Banana Coctail jest offline  
Stary 21.05.2005, 16:19   #254
pykson
Czepek - od czepiania sie
 
Avatar użytkownika pykson
 
Data rejestracji: 04.03.2004
Lokalizacja: Górny Śląsk
Posty: 1,472
pykson zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
@Banana Coctail, masz swoje przekonania, masz do tego prawo ale nie masz prawa obrazac uczuc innych

Cytat:
Napisany przez Banana Coctail
(...) zapewne mało ktoś wiedział, że JPII ukrywał pedofili. TO chyba dobre nie jest, złe conajmniej i godne potępienia. (...)
to tez wyczytales z prasy antyklerykalnej?

Cytat:
Napisany przez Banana Coctail
Katolik nie musi być bezkrytyczny i ślepy względem tego co sie dzieje z jego wiarą i wierzącymi, to nie średniowiecze.
konstruktywna krytyka zawsze jest pozadana

Cytat:
Napisany przez Banana Coctail
Za obraze mych uczuć, obrażam innych. Obrazą wg mnie byłoby postawienie obok Józefa Piłsudzkiego (antyklerykała), JPII. Pomieszanie z poplątaniem i ignorancją.
lewicowiec Pilsudzki byl jednak patriota, podobnie jak Karol Wojtyla
nie kocham tego kraju, nawet nie wiem czy go lubie, ale trudno nie docenic pracy tych obu wielkich Polakow na rzecz Narodu

Cytat:
Napisany przez Banana Coctail
Co do przykazań, któreś z nich brzmi "Nie kradnij" , a zakładam że ok 90% forumowiczów ma coś nielegalnego na kompie i co nadal jestem taki zły?
a Ty wolisz nie uznawac zadnych przykazan - wtedy jestes OK, bo zadnego z nich nie lamiesz

Cytat:
Napisany przez Banana Coctail
Wiara pochodzi od ludzi, gdyż to oni ją przekazali, podobno od Boga;
czyli od Boga - sam piszesz, ze ludzie ja przekazali!

Cytat:
Napisany przez Banana Coctail
Tak naprawdę wiara katolicka tak się zmieniła od czasów Chrystusa, że wątpliwe jest czy wierzymy w to samo co on przekazywał.
rozumiem, ze tak sobie tylko przypuszczasz, chyba ze masz podstawy, zeby udowodnic, ze to prawda?

Cytat:
Napisany przez Banana Coctail
@ed hunter ja się nie boje swych przekonań, w szkole owszem jestem cicho ale poza nią szerzę swą "herezję". Walka z czymś takim to jak walka z wiatrakami. Internet pozwala mi walczyć i przekazywać to co uważam za słuszne.
i to mnie wlasnie dziwi - przeciez wiesz, ze nie przysporzy Ci to popularnosci na forum.cdrinfo.pl a mimo to idziesz w zaparte. Bynajmniej nie wzbudza to mojego szacunku a jedynie niemale zdziwienie...

Cytat:
Napisany przez Banana Coctail
Nikt z was nie zabroni nie lubić JPII. Mnie cały kler g.. obchodzi, to jest ich piekło ja tam palcy swych maczał nie będe.
Twoje prawo, ale Papiez to Symbol wielu Polakow - niczego nie zyskasz obrazajac ich uczucia

Cytat:
Napisany przez Banana Coctail
Czytam prase antyklerykalną lecz oceniam wszystko wg swoich kryteriów i umysłu. Z czasem mogę zmienić swe zdanie, nie wykluczam tego nigdy.
oprocz NIE to co jeszcze masz w programie?

Cytat:
Napisany przez Banana Coctail
Konkluzja: róbcie co uważacie za słuszne, tak jak ja.
[/QUOTE]

czyli "robta co chceta"
__________________
UWAGA: nie mylic z MODeratorem!
.
pykson jest offline  
Stary 21.05.2005, 16:30   #255
Bartez
Team Member
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Bartez
 
Data rejestracji: 18.10.2002
Lokalizacja: malopolska
Posty: 4,175
Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Zamykam na prośbę i proszę nie zakładać nowego tematu, żeby coś do tego dodać. EOD
__________________
Pozdrawiam
Bartez

Ranking dysków twardych
Bartez jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 09:18.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.