Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 26.08.2004, 12:25   #1
Ricki
Guru
 
Avatar użytkownika Ricki
 
Data rejestracji: 14.06.2002
Lokalizacja: Rawicz
Posty: 1,270
Ricki zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Zmiany w Neostradzie TP

Oto co można przeczytać na http://www.neostrada.info

"Wielu z was zapewne po ostatnich wydarzeniach zaczynała mieć nadzieje na poprawę naszego ukochanego dostawcy łącz. Mowa tu oczywiście o podwojeniu prędkości usługi iDSL, która planowo będzie zakończona do końca września, oraz oczywiście plotki z naszego forum mówiące o obniżkach cen usług z rodziny Neostrada wraz z wprowadzeniem nowych szybszych wariantów (2Mbit).

Niestety dzisiaj już wiadomo, że nie będzie tak różowo. Otóż owszem dotychczasowy wariant 320Kbit/s zostanie przyśpieszony do 512Kbit/s, a 640Kbit do 1Mbit, jednak pare osób w ostatnich dniach zastanawiało się o co chodzi z testowym licznikiem danych dla wariantu 640... Tak tak, okazuje się, że WSZYSTKIE!!! warianty Neostrady będą posiadać ograniczenie ilości ściągnietych danych !!!

Nowa cena dla najszybszej opcji to 149zł netto (pewnie przy umowie na czas określony), zaś dla 512 wyniesie 99zł netto. Jedyna alternatywą dla osób ściągających wiecej niż 5GB danych miesięcznie wydaje się być jedynie iDSL w cenach od 249zł netto za 1mbit. Usługa 1Mbit DSL firmy Dialog za 99zł wygląda kusząco niestety jej zasięg jest ciągle mocno ograniczony.

Informacje są praktycznie pewne. Pierwsza pojedyńcza plotka o Neostradzie w opcji 1Mbit pojawila się na grupie alt.pl.neostada. Jednak jak to plotka przeszła raczej bez echa. Jednak użytkownicy Cyfry+ zauważyli w najnowszej ulotce (link - thx Paulus/b3d) oferte Neostrady w nowych wariantach prędkościowych. Następnie pewien pracownik telekomunikacji związany z grupą b3d potwierdził te dane, przy okazji podając nieoficjalnie ceny i limity (do końca roku prawdopodobnie będzie promocja 15GB). Zaraz po tym czytelnicy grup b3d i alt.pl.neostrada opublikowali dane otrzymane przez pracowników infolini i BOKów, które pokryły się ze wcześniejszymi
Jeżeli ktoś niewierzy może więc spróbować sam zadzwonić i zaczerpnąć informacji.

Dni sądu? Z pewnością posypią się skargi do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, ale czy są one w stanie coś zdziałać? Chyba nikt nie ma złudzeń. Jest tylko jedna pociecha - mniej sciągaczy = lepsze pingi

Pozostało czekać na oficjalną informację."
Ricki jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 26.08.2004, 12:26   #2
Kasprzak
...niepoprawny marzyciel.
 
Avatar użytkownika Kasprzak
 
Data rejestracji: 25.06.2002
Lokalizacja: Poznań
Posty: 4,752
Kasprzak zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
bylem szybszy -> http://forum.cdrinfo.pl/showthread.php?t=38830

mody - admini polaczcie ta dyskusje z moją
__________________
Pozdrawiam!
Kasprzak jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.08.2004, 12:32   #3
Ricki
Guru
 
Avatar użytkownika Ricki
 
Data rejestracji: 14.06.2002
Lokalizacja: Rawicz
Posty: 1,270
Ricki zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
No trochę sie pospieszyłem to fakt, wybacz ale jestem trochę tym zdenerwowany.
Ricki jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.08.2004, 12:38   #4
Kasprzak
...niepoprawny marzyciel.
 
Avatar użytkownika Kasprzak
 
Data rejestracji: 25.06.2002
Lokalizacja: Poznań
Posty: 4,752
Kasprzak zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
no jakby na to nie patrzec to ja tez - bo mam neo - wlasnie w/w :/
teraz sciagalem duzo iso z ftp`a linuxy - ale normalnie tez tak mam...zycie z sama swiadomoscia ze sie ma limit jest glupie. Po co to ?No niby bedzie 1Mbit - i w tydzein zapelnisz 15giga
Cytat:
Użytkownik: Bogdan Kasprzak
Rodzaj i opcja usługi:Neostrada TP w opcji 640 kb/s
Ilość pobranych danych: 17,59 GB do dn. 26.08.2004
Alerty:Transfer testowy liczony od 17 sierpnia.
Transfer dla Państwa usługi jest liczony testowo od 17 sierpnia lub od dnia udanej instalacji jeśli nastąpiła po 17 sierpnia.
__________________
Pozdrawiam!
Kasprzak jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.08.2004, 13:57   #5
woitas
αρχή
 
Avatar użytkownika woitas
 
Data rejestracji: 16.06.2001
Lokalizacja: Θεσσαλονίκη, Ελλάδα
Posty: 4,907
woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Cytat:
Napisany przez Kasprzak
No niby bedzie 1Mbit - i w tydzein zapelnisz 15giga
15 giga to ja na 512 ściągałem tygodniowo pół roku temu.
teraz to zapcham w 3 dni
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
pozdrawiam

woitas jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 01:47.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.