Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 13.10.2004, 07:55   #1
Pagerus
.: Zapracowany :.
 
Avatar użytkownika Pagerus
 
Data rejestracji: 23.01.2003
Lokalizacja: Somewhere
Posty: 3,588
Pagerus niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>Pagerus niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Zmiany, zmiany, zmiany ;-) czyli nieco o Neo :D

Nie wiem czy to już było, ale taką informację znalazłem na necie (chociaż biorąc pod uwagę, że te zmiany niby już obowiązują) - więc jeśli to już było to w razie czego proszę odpowiednie służby o usunięcie topicu

Neostrada tp - większe możliwości transferu danych
Od 8 października bieżącego roku użytkownicy wszystkich opcji neostrady tp ściągną z internetu więcej danych w ramach abonamentu. Ponadto w miarę swoich potrzeb będą mogli dokupić dodatkowy transfer. Dostawa neostrady tp do domu klientów, którzy zamówią ją telefonicznie będzie bezpłatna. W ten sposób Telekomunikacja Polska odpowiada na potrzeby internautów i rynku.

Nowe wielkości transferu danych z Internetu w neostradzie tp wynoszą odpowiednio 7 GB dla opcji 128, 15 GB dla opcji 512 i 25 GB dla wersji 1024. W przypadku najszybszej opcji pozwoli to na przykład słuchać radia przez Internet przez 600 godzin miesięcznie czyli ok. 20 godzin dziennie, wysłać lub odebrać 500 000 e-maili lub ściągnąć 35 filmów o wielkości ok. 700 MB każdy. Odpowiednio w najtańszej opcji 128 za 59 zł internauta może słuchać przez 168 godzin radia, wysłać lub odebrać 140 000 e-maili lub ściągnąć 10 filmów. Możliwość większego transferu danych dotyczy też klientów wcześniej oferowanej opcji neostrady 320, którzy od 8 października będą mogli ściągać 7 GB.

"Zmiany w ofercie są wyjściem naprzeciw oczekiwaniom internautów. Wielkość transferów i możliwość ich dowolnego zwiększenia pozwoli każdemu klientowi na indywidualne dostosowanie usługi do swoich potrzeb, a nam umożliwi utrzymanie jej wysokiej jakości" - powiedział Mariusz Gaca, dyrektor Pionu Multimediów TP.

Dla internautów, którzy potrzebują najwięcej danych z sieci Telekomunikacja Polska wprowadzi od 15 października możliwość dokupienia 2 GB za 9,90 zł brutto. Do końca roku w ramach promocji za tę samą cenę będzie to pakiet 4 GB. Doładowania konta będzie można dokonać za pośrednictwem numeru o podwyższonej opłacie 0-300 900 300 lub dostępnej w Telepunktach karty-zdrapki.

Kolejną nowością odpowiadającą na potrzeby internautów jest wprowadzenie od 8 października możliwości telefonicznego zamówienia neostrady tp wraz z bezpłatną dostawą zestawu instalacyjnego i umowy do domu użytkownika. Koszty przesyłki kurierskiej opłaci TP.

Według firmy Point Topic Polska była w pierwszym półroczu 2004 roku najdynamiczniej rozwijającym się na świecie rynkiem szerokopasmowego dostępu do Internetu. Wzrost wynoszący 80 proc. był możliwy głównie dzięki sukcesowi neostrady tp. Od grudnia 2003 roku do końca sierpnia 2004 roku liczba użytkowników wzrosła ze 133 tys. do 374 tys. Do końca tego roku TP zamierza pozyskać 500 tys. klientów neostrady.


Moje skromne zdanie jest takie, że to chyba krok w dobrym kierunku Ale za bardzo się szczycą tym dynamicznym rozwojem - niektórzy ludzie poprostu nie mają alternatywy - albo nie chce im się takowej szukać - i dlatego decydują się na Neo
__________________
"Codziennie dowiaduje się czegoś nowego" - Pagerus
Pagerus jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 13.10.2004, 07:59   #2
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
krok w dobrym kierunku? limity ciagle sa - wiec nie mozna ich oferty nazwac dostepem stalym!
wyrazy wspolczucia dla ludzi nie majacych innej alternatywy od telepsow
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.10.2004, 08:01   #3
Pagerus
.: Zapracowany :.
 
Avatar użytkownika Pagerus
 
Data rejestracji: 23.01.2003
Lokalizacja: Somewhere
Posty: 3,588
Pagerus niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>Pagerus niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez nimal
krok w dobrym kierunku? limity ciagle sa - wiec nie mozna ich oferty nazwac dostepem stalym!
wyrazy wspolczucia dla ludzi nie majacych innej alternatywy od telepsow
Skoro limity mają być czymś nieuniknionym to mimo wszystko chyba krok w dobrym kierunku - nie sądzę aby TPsiaki zdecydowały się na ich zniesienie w najbliższym czasie - widać ludzie aż tak bardzo się nie buntują jakby się mogło wydawać. A co do stałego dostępu - to przecież po wyczerpaniu limitu nadal masz stały dostęp - tylko ze skandaliczną prędkością
__________________
"Codziennie dowiaduje się czegoś nowego" - Pagerus
Pagerus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.10.2004, 08:03   #4
Air
.:Obey Your Master:.
 
Avatar użytkownika Air
 
Data rejestracji: 18.12.2003
Lokalizacja: Zabrze
Posty: 2,930
Air zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Bylo już w zeszłym tygodniu, ale widzę że pojawili się użytkownicy którzy ostatnio coś zaniedbali forum więc mogli nie czytać
Tutaj

Swoją drogą to te limity dalej są za niskie, ciekawe czy byłyby zwiększone gdyby nie ruchy Chello, która zrobiła to chyba tydzień wcześniej.

Ostatnio zmieniany przez Air : 13.10.2004 o godz. 08:07
Air jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.10.2004, 08:06   #5
Pagerus
.: Zapracowany :.
 
Avatar użytkownika Pagerus
 
Data rejestracji: 23.01.2003
Lokalizacja: Somewhere
Posty: 3,588
Pagerus niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>Pagerus niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez Air
Bylo już w zeszłym tygodniu, ale widzę że pojawili się użytkownicy którzy ostatnio coś zaniedbali forum więc mogli nie czytać
No - przyznaję się bez bicia - choroba mnie zmogła i to dlatego No ale jak temat był - to tak jak pisałem - można skasować jeśli komuś przeszkadza
__________________
"Codziennie dowiaduje się czegoś nowego" - Pagerus
Pagerus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.10.2004, 08:10   #6
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
bez przesady - moja komorka szybciej sie z netem laczy niz neo... ta ktora uzywalem kilka lat temu tez byla szybsz niz obecna oferta telepsow po przekroczeniu limitu
w wiekszych miastach telepsy nie maja juz za duzo do gadania, niestety w przekonaniu sporej czesci ludzi "telefon stacjonarny byc musi" (nikt nie wie po co, ale byc musi i nie przetlumaczysz ze komorka wychodzi taniej... choc mi i bratu udalo sie do tego przekonac w koncu rodzicow) i ci sami ludzi kupujac net kupuja monopoliste myslac ze tak byc musi...
limity sa nieuniknione? tylko w przekonaniu telepsowjakos w kablowkach czy radiowkach sa do unikniecia... przez wiele lat w telepsach tez byly do unikniecia... a od tego czasu infrastruktora sie poprawila a nie pogorszyla!

coz temet rzeka i walkowany nie raz - ja tam z telepsami nie mam do czynienia i miec nie mam zamiaru (i nigdy nie mialem) wiec ich
EOT
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.10.2004, 08:52   #7
Pagerus
.: Zapracowany :.
 
Avatar użytkownika Pagerus
 
Data rejestracji: 23.01.2003
Lokalizacja: Somewhere
Posty: 3,588
Pagerus niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>Pagerus niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez nimal
limity sa nieuniknione? tylko w przekonaniu telepsowjakos w kablowkach czy radiowkach sa do unikniecia... przez wiele lat w telepsach tez byly do unikniecia... a od tego czasu infrastruktora sie poprawila a nie pogorszyla!
Nie tyle nieuniknione co nieuniknione w TPsie Co do Twojej wypowiedzi to nietrudno się z nią niezgodzić - dla mnie jednakże na razie bardziej opłaca się korzystać jeszcze z telefonu stacjonarnego... ale zobaczymy - czas pokaże - może nadejdą jakieś zmiany
No ale jak EOT - to EOT
__________________
"Codziennie dowiaduje się czegoś nowego" - Pagerus
Pagerus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.10.2004, 08:55   #8
woitas
αρχή
 
Avatar użytkownika woitas
 
Data rejestracji: 16.06.2001
Lokalizacja: Θεσσαλονίκη, Ελλάδα
Posty: 4,907
woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
tak czy siak, tepsie udało się osiągnąć sukces.
zrobili to po swojemu, wiedząc, że większość z nas nie ma innej alternatywy.
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
pozdrawiam

woitas jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.10.2004, 09:19   #9
Stef
Guru
 
Data rejestracji: 26.04.2002
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Posty: 1,557
Stef zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez nimal
w wiekszych miastach telepsy nie maja juz za duzo do gadania, niestety w przekonaniu sporej czesci ludzi "telefon stacjonarny byc musi" (nikt nie wie po co, ale byc musi i nie przetlumaczysz ze komorka wychodzi taniej... choc mi i bratu udalo sie do tego przekonac w koncu rodzicow) i ci sami ludzi kupujac net kupuja monopoliste myslac ze tak byc musi...
lEOT
komortka wcale nie wychodzi taniej niz stacjonarny.mozesz sie tu z emna nie zgodzic,ale jest jedno ale...
to ze komorka jest tansza dla ciebie wcale nie znaczy ze jest tansza dla innych, ktorzy dzwonia do ciebie
tzn jak ty mas zpowiedzmy POPa i dzwonisz do kogos-placisz 80 groszy/min
jak ktos dzwoni do ciebie .... to dzwoni na komorke.a jakbys mial stacjoinarny-to rozmawialby z toba za 35 groszy za 3 minuty.
to o czym ty mowisz ma racje jesli dzwonisz malo z domowego i nie oplaca sie brac strasznie drogiego (standardowego) abonamentu.
Stef jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.10.2004, 09:32   #10
Pagerus
.: Zapracowany :.
 
Avatar użytkownika Pagerus
 
Data rejestracji: 23.01.2003
Lokalizacja: Somewhere
Posty: 3,588
Pagerus niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>Pagerus niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez Stef
komortka wcale nie wychodzi taniej niz stacjonarny.mozesz sie tu z emna nie zgodzic,ale jest jedno ale...
to ze komorka jest tansza dla ciebie wcale nie znaczy ze jest tansza dla innych, ktorzy dzwonia do ciebie
tzn jak ty mas zpowiedzmy POPa i dzwonisz do kogos-placisz 80 groszy/min
jak ktos dzwoni do ciebie .... to dzwoni na komorke.a jakbys mial stacjoinarny-to rozmawialby z toba za 35 groszy za 3 minuty.
to o czym ty mowisz ma racje jesli dzwonisz malo z domowego i nie oplaca sie brac strasznie drogiego (standardowego) abonamentu.
No dokładnie - jak ja przykładowo wykonuję dużo rozmów telefonicznych - to absolutnie nie opłaca mi się tego robić z komórki... a jak się wykonuje także sporo rozmów międzymiastowych to wychodzi na to, że opłaca się skorzystać z opcji - darmowe wieczory i weekendy
__________________
"Codziennie dowiaduje się czegoś nowego" - Pagerus
Pagerus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.10.2004, 10:05   #11
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
kazdy dzwoni inaczej... ale proponuje porownac koszty rozmow prepaidow i koszty rozmow telepsow (uwzgledniajac abonament!)
ja i sporo moich znajomych placimy mniej za rozmowy z komorek niz wynosi sam abonament! a ile sie w tym czasie mozna nagadac
no - ale to kazdy musi sam przeliczyc znam takich co gadaja po kilka godzin dziennie...
pozatym jak mam wybor dzwonienia na stacjonarny i na koma to wale na koma - wiem ze odbierze i ze bedize to ta osoba do ktorej dzwonie a nie np przyglucha babcia
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.10.2004, 10:08   #12
Pagerus
.: Zapracowany :.
 
Avatar użytkownika Pagerus
 
Data rejestracji: 23.01.2003
Lokalizacja: Somewhere
Posty: 3,588
Pagerus niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>Pagerus niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez nimal
pozatym jak mam wybor dzwonienia na stacjonarny i na koma to wale na koma - wiem ze odbierze i ze bedize to ta osoba do ktorej dzwonie a nie np przyglucha babcia
No fakt - to z pewnością jest zaleta
__________________
"Codziennie dowiaduje się czegoś nowego" - Pagerus
Pagerus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.10.2004, 14:58   #13
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Temat był i to nawet dwa razy, ale ostatnio się zastanawiałem, czy te nowe limity już obowiązują? Niby od 8 października, ale na przykład, żeby zwiększyli mi prędkość z 320 na 512 muszę podpisać aneks do umowy i zaczyna to obowiązywać dopiero od następnego okresu rozliczeniowego.

Mam nadzieję, że z limitami jest inaczej (może to ktoś potwierdzić?) bo jak przeczytałem o ich podwyższego, to od razu zacząłem ściągać ile wlezie i mam teraz 4,6GB na liczniku. Jeśli na razie są stare limity to będzie kiepsko...
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.10.2004, 07:26   #14
Pagerus
.: Zapracowany :.
 
Avatar użytkownika Pagerus
 
Data rejestracji: 23.01.2003
Lokalizacja: Somewhere
Posty: 3,588
Pagerus niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>Pagerus niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez andrzejj9
Temat był i to nawet dwa razy, ale ostatnio się zastanawiałem, czy te nowe limity już obowiązują? Niby od 8 października, ale na przykład, żeby zwiększyli mi prędkość z 320 na 512 muszę podpisać aneks do umowy i zaczyna to obowiązywać dopiero od następnego okresu rozliczeniowego.

Mam nadzieję, że z limitami jest inaczej (może to ktoś potwierdzić?) bo jak przeczytałem o ich podwyższego, to od razu zacząłem ściągać ile wlezie i mam teraz 4,6GB na liczniku. Jeśli na razie są stare limity to będzie kiepsko...
No co Ty - nie przeżyjesz pół miecha z super ultra tp-sa speed?
__________________
"Codziennie dowiaduje się czegoś nowego" - Pagerus
Pagerus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.10.2004, 07:37   #15
Air
.:Obey Your Master:.
 
Avatar użytkownika Air
 
Data rejestracji: 18.12.2003
Lokalizacja: Zabrze
Posty: 2,930
Air zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez nimal
pozatym jak mam wybor dzwonienia na stacjonarny i na koma to wale na koma - wiem ze odbierze i ze bedize to ta osoba do ktorej dzwonie a nie np przyglucha babcia
O ile ta osoba będzie dostępna i nie włączy się jej ta piprzona poczta głosowa. Nienawidzę tego ciulstwa co zjada minuty

Na resztę spraw mam podobny pogląd ja Ty.
Air jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 11:24.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.