![]() |
to all > :glaszcze:
i nie wierzcie telepsiakom, gdy mowia, ze probem ip z serii 83 nie istnieje :blee: :boks: |
No... w calym wojewodztwie lodzkim juz chamy zmienili.. ja tez mam ;/
pozdro ;) |
No nie, mi też zmienili i to dosłownie przed chwilą, chamy :podbite: :blee:
|
witaj w klubie :ysz:
|
I co chwalisz się nam tym IP ? :chytry:
|
Zmienili mi IP z 80.xx na 83.xx :(
NEO+
Może to i głupi temat ale ****...ny jak dla mnie. Od tygodnia mułek poważnie zwolnił. To przeżuciłem się na torrenta. Ale ten też nie chce przekroczyć 20kB. Wcześniej ssał jak głupi. Pokazywał nawet 65kB Spoglądam w IP i mam 83.xx. ....moment...... moment ......zaraz z tego co wiem mam,to a już bynajmniej miałem 80.xx. To nie jest tragednia ale te 83 każdy na nie narzeka. Update każdy z znajmomych tu do okoła mnie ma już 83 :zeby: Obrazek z Yourspeed a jak się go czyta? :jezyk: I obrazka nie mogę dodać, złośliwość cyfry 83 |
| Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 19:41. |
Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.