Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 03.12.2002, 02:40   #16
bas
MAJSTER zlotowy
 
Avatar użytkownika bas
 
Data rejestracji: 16.05.2002
Lokalizacja: Łódź
Posty: 1,097
bas niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Ćwikła napisa***322;(a)


Sork o jaki "BAS" chodzi?
Nie o jaki a o kogo.


Mapsajm Kupował p4 jak jeszcze nie było płyt pod ten procek do ddrów i ma tylko 128 Rimm a do tego xp, jak ostatnio wpadłem(ja BAS) to faktycznie chodzi koszmarnie u kumpla na duronie 650 z 128SDRAM z w98se chodziło dużo lepiej. Generalnie jak nie grasz to zamiast niewiadomo ile wydawać na procesor, który za 3(6)miesiące będzie wart połowe ceny lepiej dołożyć ram.
Jeśli chodzi o Łindowsa to mam 98se na athlonie 1,7xp i 256 DDR333 i chodzi miodzio, już nie pamiętam kiedy była jakaś zwiecha, kiedys miałem durona 850 i gdyby nie walnięta płyta to do dzisiaj bym go miał (tak się wściekłem, że z tamtego kompa została tylko obudowa, dvd,cdr,fdd,grafika, dźwięk-poprostu tak mnie wqr... że wymieniałem jak leci i teraz żałuje).
Wracając do Mapsajma to robienie u niego więcej niż jednej rzeczy naraz mija się z celem bo jakakolwiek operacja dodatkowa wygląda jak na 486 DX2 80MHz pod win 98se.

Mam nadzieję, że Mapsajm sprawi sobie na gwiazdkę ram i zobaczy jak powinien działać komputer.

ps. Tajemnica sukcesu: dobrać dobry sprzęt(nie musi być drogi), odpowiedni do zadań, które się wykonuje, dobrze złożyć(sb live lubi krzaczyć przerwania-pomaga przełożenie w inny slot), zainstalować właściwy system operacyjny(właściwy to taki jaki jest potrzebny i funkcjonalny a nie taki, który ładnie wygląda) dobrac odpowiednie sterowniki, uaktualnić pakiety(linux), zainstalować wszstkie potrzebne patche(Łindołs).

Pozdrawiam BAS
__________________
Mój mail
bas jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 03.12.2002, 11:27   #17
mapsajm
odeszły MAJSTER
 
Avatar użytkownika mapsajm
 
Data rejestracji: 24.02.2002
Lokalizacja: miasto Łódź
Posty: 1,183
mapsajm niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
bas napisa***322;(a)

Mam nadzieję, że Mapsajm sprawi sobie na gwiazdkę ram i zobaczy jak powinien działać komputer.
i tutaj zwracam się do dziadka mroz... do śniętego mikołaja:

drogi śnięty mikołaju,

proszę przynieś mi na gwiazdkę pod choinkę 2GB rambusów w dwóch kosteczkach.

dziękuję
mapsajm jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 16:31.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.