Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Nero

Nero Oficjalne forum poświęcone aplikacjom ze stajni Nero AG



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 02.01.2006, 22:25   #1
Sempoo
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 02.01.2006
Posty: 3
Sempoo w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Exclamation Nero 6 @ WinXP 64bit

Witam serdecznie Szanowną Społeczność CDRinfo

To mój pierwszy post tutaj. Przed rejestracją próbowałem znaleźć interesujące mnie zagadnienie używając opcji 'szukaj', ale nie dało to pozytywnego rezultatu.

OS: Windows XP Pro 64bit 5.02.3790 SP1
aplikacja: Nero OEM 6.6.0.14
CD-ROM/DVD: Benq DVD DD DW1640

problem:
Nero odmawia wypalania płyt, pokazując, że nie mam uprawnień systemowych do tego (choć korzystam z konta administratora) - Nero zaleca mi skorzystać z narzędzia Nero BurningRights. Znalazłem też artykuł na cdrinfo.pl mówiący o tym narzędziu.

Nic z tego - ustawiając opcję możliwości wypalania płyt dla wszystkich użytkowników problem nadal występuje (jak gdyby nic nie zostało zmienione), ponadto próbowałem użyć opcji 'nero user group' wg Waszego artykułu. Dalej nic.

Proszę o pomoc.
Sempoo jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 02.01.2006, 22:38   #2
yahol
Głupi Yasio
 
Avatar użytkownika yahol
 
Data rejestracji: 27.05.2003
Lokalizacja: **.#
Posty: 4,467
yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
1. XP 64 bit - jest niedopracowany i niestabilny. Z aplikacjami 32 bitowymi wspolpracuje roznie.

2. Nero 6.6 nie musi dobrze dzialac na XP64. Lepiej sprobowac Nero7.0.

3. Taka kombinacja XP64 i aplikacje 32 bit, nie jest zdrowa, przekonalem sie o tym.
Zdecydowanie wole XP32 bit i aplikacje pod 32 bity.
yahol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.01.2006, 23:06   #3
Sempoo
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 02.01.2006
Posty: 3
Sempoo w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Hm, nie po to kupowałem drogi sprzęt (pentium D) 64-bitowy, aby np. odinstalowywać 32-bitowego Windowsa powiedzmy za rok-dwa (gdy sporo aplikacji będzie w wersjach 64-bitowych). Chciałbym, aby ten OS siedział mi na dysku ładnych kilka lat, reinstalacja to masakra przy dużej liczbie zainstalowanych aplikacji.
Czekam na dalsze posty.
Sempoo jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.01.2006, 23:21   #4
yahol
Głupi Yasio
 
Avatar użytkownika yahol
 
Data rejestracji: 27.05.2003
Lokalizacja: **.#
Posty: 4,467
yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Cytat:
Napisany przez Sempoo
Hm, nie po to kupowałem drogi sprzęt (pentium D) 64-bitowy, aby np. odinstalowywać 32-bitowego Windowsa powiedzmy za rok-dwa (gdy sporo aplikacji będzie w wersjach 64-bitowych). Chciałbym, aby ten OS siedział mi na dysku ładnych kilka lat, reinstalacja to masakra przy dużej liczbie zainstalowanych aplikacji.
Czekam na dalsze posty.
Optymizm mile widziany
Nie wierze, zeby najlepszy nawet windows 64 a moze nawet juz 128 bitowy, wytrzymal kilka lat Najdluzej dzialajacy poprawnie system jaki widzialem to 2 letni XP.
A wirusy?
A ilosc zainstalowanych aplikacji?

Jak napisalem, uzyj wersji 7.0 Nero. (podobno juz jest, a moze zaraz bedzie Nero 64 bitowe)

Powodzenia - optymisto.
yahol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.01.2006, 12:22   #5
Sempoo
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 02.01.2006
Posty: 3
Sempoo w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Wersja 7.0.0.0 Premium załatwiła sprawę. Teraz już mogę wypalać
Sempoo jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 10:06.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.