Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Nero

Nero Oficjalne forum poświęcone aplikacjom ze stajni Nero AG



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 05.11.2005, 18:39   #1
superfly86
Bywalec
 
Data rejestracji: 16.12.2004
Posty: 33
superfly86 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Nero 7.0.1.2 opinie komentarze

Jako ze nie ma takiego topicu postanowilem stworzyc, prosze o wypowiadanie sie na temat nowej wersji nero trial...

Czy nadal bledy z Audio CD wystepuja ?
Czy gdzies jest wypisany changelog w porownianiu z 6.6.0.16 czy jak tot am bylo wersja
superfly86 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 05.11.2005, 19:13   #2
radosio
vel Shah
 
Avatar użytkownika radosio
 
Data rejestracji: 01.11.2005
Lokalizacja: Sandomierz
Posty: 948
radosio niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Witam!
Ja Nero 7.0.1.2 odinstalowałem po jednym dniu uzywania, poprostu mi nie podeszło i przesiadłem sie na wersje 6.6.0.16. Dziwiło mnie ze nie mozna było w Nero Express ustawić predkości wypalania(wypalało z max.prędkością)W Nero Burning Rom na szczęście była opcja ustawiania prędkości.
Druga sprawa to, to ze nie chcial mi skasowac ani nagrać plyty CD-RW - fakt że płytka jest juz nieźle wyeksploatowana (w 6.6.0.16 nie mam tego problemu) i jeszcze jedno: wypalałem nim płytke doszło do 98 % i ku mojemu zdziwnieniu nowiutkie Nero zaczęło ją nagrywac od początku
To chyba tyle moich spostrzeżeń, na wiecej nie mialem czasu bo zrobiłem -uninstall-
radosio jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.11.2005, 19:16   #3
M@X
Get a Mac!
 
Avatar użytkownika M@X
 
Data rejestracji: 18.04.2003
Posty: 10,547
M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Cytat:
Napisany przez radosio
Dziwiło mnie ze nie mozna było w Nero Express ustawić predkości wypalania(wypalało z max.prędkością)
Hehehe... Nazwa "Express" jest tu zatem uzasadniona ;-D
__________________
"Android to syfiasty, zabugowany, irytujący, zaprojektowany przez idiotów,
lagujący, udający otwarty i wolny system." - sobrus

Hosting na świetnych warunkach z rewelacyjnym wsparciem:
M@X jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.11.2005, 19:25   #4
polsat
Bywalec
 
Data rejestracji: 01.01.2005
Posty: 57
polsat w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
ja nim nagrałem moze ze 3 plytki dvd najpierw tworzac obraz a potem nagrałem jak chcialem pozniej cos przegrac to wyskakiwal komunikat o braku miejsca na dysku a miejsca ci u mnie pod dostatek wiec zrobilem mu pa pa i powrot do wersji poprzedniej
polsat jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.11.2005, 19:39   #5
Bródka
Technik Informatyk
 
Avatar użytkownika Bródka
 
Data rejestracji: 22.01.2005
Lokalizacja: Katowice
Posty: 2,369
Bródka niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Ja go nie uzywam bo jak poprzednicy napisali ma on bledy z ktorymi sie spotkalem i jak dla mnie ma jeszcze jeden feler nie mozna wydrukowac na nim etykiet LightScribe mimo zainstalowanego sterownika, wiec wrocilem do Nero 6
Bródka jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.11.2005, 00:24   #6
zorg
Caliente
 
Avatar użytkownika zorg
 
Data rejestracji: 30.09.2002
Lokalizacja: Zorgberg
Posty: 3,402
zorg jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>zorg jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>zorg jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
brodka

polecam zainteresowac sie roxio 8 ( full 438mb ) dziala LS i mozna instalowac na x64
Dołączone obrazki
Nero 7.0.1.2 opinie komentarze-snap7.jpg 
__________________
zorg jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.11.2005, 07:34   #7
Zetoxa
liniejący leming
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Zetoxa
 
Data rejestracji: 20.12.2001
Lokalizacja: N-H
Posty: 12,623
Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
... ja na razie nie narzekam, ale zainstalowałem z tego całego kombajnu jedynie Nero Burning (bo tylko to jest mi potrzebne), nagrywa bez problemów i dane i muzę, w załączniku macie wpis do rejestru usuwający ikonę Nero Scout z Mój Komputer.
Dołączone pliki
File Type: zip Remove Nero Scout.zip (377 Bajtów, 137 oglądane)
__________________
c'est la vie !!!
Zetoxa jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.11.2005, 10:59   #8
Yeti
walidator
 
Data rejestracji: 23.06.2002
Posty: 96
Yeti zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
zorg

Hmm cos ten roxio 8 tez jakis nie-tego, jak wejde w DVD&Video > Create DVD
to odpala sie okno owej kompilacji, jesli chce je zamknac nastepuje obciazenie
procka na 100% (mam A64 3500) i zamulenie totalne systemu, prawie jak zwis , zamkniecie okna z menadzera zadan i odzyskanie kontroli trwa z 5 min, tez tak masz ? Inne projekty wydaja sie byc ok.
Yeti jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.11.2005, 13:47   #9
Yeti
walidator
 
Data rejestracji: 23.06.2002
Posty: 96
Yeti zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
wsio jasne,,,,

sprawa rozwiazala sie sama, instalka z orginalnej plytki pomogla na ta dolegliwosc 8 )
Yeti jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.11.2005, 16:29   #10
Yeti
walidator
 
Data rejestracji: 23.06.2002
Posty: 96
Yeti zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
nero tak , reksio nie

,,dobra mam juz zdanie o nowym roxio, postawiłem z ghosta na jednym z kompów funkiel nówkę windowsa, zainstalowałem pełny pakiet easy media creator 8 i ździebko potestowałem. Program jest kapryśny, potrafi się zwiesić, nie potrafi kontynuować płyt multisesyjnych choć nie do końca bowiem robi to na swój niepowtarzalny sposób.
1) kasujemy płytę cd-rw
2) wypalamy w emc8 za pomocą creator clasik jakieś dane, obojętnie byle miejsce na płycie zostało,zamykamy program
3) wyjmujemy i wkładamy ponownie tą samą płytkę sprawdzamy pod windą czy się nagrało i odpalamy emc8
4) jeśli teraz z głównego menu wybierzemy DATA>DATA DISK to odpali się coś na kształt neroExpresa i to coś potrafi zobaczyć
i radośnie poinformować że jest już jakaś sesja na płycie, słowem można dograć co się chce
5) nie stosujemy owego kreatora czyli nie idziemy na łatwiznę tylko odpalamy coś co powinno dać nam pełnie władzy na naszą
płytą, zwie się to CREATOR CLASIK, i to by było na tyle, creator ów nie potrafi zobaczyć rozpoczętej jeszcze chwile temu
multisesji.

Usterka z multisesją nie wnerwiała mnie tak bardzo bo można ją obejść w tym ichnim roxioExpresie, najbardziej wnerwiała mnie wieszakowatość owego pakietu, jak dla mnie to jest rzecz niedopracowana, z dwóch niedopracowanych (roxio-nero) wybieram nero, sesje roxio-wą zobaczył bez problemu.
Amen
Yeti jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.11.2005, 16:59   #11
Mlody_TM
Bywalec
 
Avatar użytkownika Mlody_TM
 
Data rejestracji: 19.10.2005
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 31
Mlody_TM w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Czytac sie naucz !!!!

Cytat:
Napisany przez Yeti
,,dobra mam juz zdanie o nowym roxio, postawiłem z ghosta na jednym z kompów funkiel nówkę windowsa, zainstalowałem pełny pakiet easy media creator 8 i ździebko potestowałem. Program jest kapryśny, potrafi się zwiesić, nie potrafi kontynuować płyt multisesyjnych choć nie do końca bowiem robi to na swój niepowtarzalny sposób.
1) kasujemy płytę cd-rw
2) wypalamy w emc8 za pomocą creator clasik jakieś dane, obojętnie byle miejsce na płycie zostało,zamykamy program
3) wyjmujemy i wkładamy ponownie tą samą płytkę sprawdzamy pod windą czy się nagrało i odpalamy emc8
4) jeśli teraz z głównego menu wybierzemy DATA>DATA DISK to odpali się coś na kształt neroExpresa i to coś potrafi zobaczyć
i radośnie poinformować że jest już jakaś sesja na płycie, słowem można dograć co się chce
5) nie stosujemy owego kreatora czyli nie idziemy na łatwiznę tylko odpalamy coś co powinno dać nam pełnie władzy na naszą
płytą, zwie się to CREATOR CLASIK, i to by było na tyle, creator ów nie potrafi zobaczyć rozpoczętej jeszcze chwile temu
multisesji.

Usterka z multisesją nie wnerwiała mnie tak bardzo bo można ją obejść w tym ichnim roxioExpresie, najbardziej wnerwiała mnie wieszakowatość owego pakietu, jak dla mnie to jest rzecz niedopracowana, z dwóch niedopracowanych (roxio-nero) wybieram nero, sesje roxio-wą zobaczył bez problemu.
Amen


To jest post na temat nowego NERO !!!!! wiec sie nie rozpisuj o jakims durnym programie ktory nie ma nic wspolnego z tematem !!!!!!!!!!!
Mlody_TM jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.11.2005, 17:12   #12
Hit-man
Bywalec
 
Data rejestracji: 28.02.2005
Posty: 56
Hit-man w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez radosio
Dziwiło mnie ze nie mozna było w Nero Express ustawić predkości wypalania(wypalało z max.prędkością)
Po prawej masz taką strzałkę. O prosze, wszystko jest
Hit-man jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.11.2005, 19:27   #13
radosio
vel Shah
 
Avatar użytkownika radosio
 
Data rejestracji: 01.11.2005
Lokalizacja: Sandomierz
Posty: 948
radosio niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez Hit-man
Po prawej masz taką strzałkę. O prosze, wszystko jest
Masz jak najbardziej rację Kolego . Az zainstalowałem ponownie Nero 7 i jest taka opcja z tym ze po lewej stronie trzeba rozwinąc zakładkę. Za pierwszym razem na to nie wpadłem (bo nawet czasu za bardzo nie miałem ). W poprzednich wersjach ta opcja była widoczna bez zaglądania gdziekolwiek. Mimo wyjaśnienia tej opcji powróciłem do Nero 6.6.0.16 ale thx za podpowiedź bede wiedział na przyszłość
radosio jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.11.2005, 20:22   #14
nie_realny
Bywalec
 
Data rejestracji: 04.10.2005
Posty: 26
nie_realny w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
witka
kilka dni temu wgrałem nowe nero i mam z nim same problemy !!!
nero nie chce mi sformatować żadnej płyty dvd+rw
wywala mi błąd na końcu formatowania:
NeroCBUI
Błąd w czasie kasowania dysku wielokrotnego zapisu!
wtf??
a jak np skasuje płytę za pomocą alckochola 120% i nagram na jakąś płytkę dvd+rw to nic się nie nagrywa (niby wszystko się wypala pęknie ale jak odpalam płytkę to na niej nic nie ma).
Mam tak tylko na nowej ver. Nero
nie_realny jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.11.2005, 02:09   #15
NeoFighter
try a run, try a hide...
 
Avatar użytkownika NeoFighter
 
Data rejestracji: 07.06.2005
Lokalizacja: z nienacka
Posty: 1,883
NeoFighter jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>NeoFighter jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
no to i ja dorzuce garsc narzekan, otoz pracuje na Fruity Loops Studio 5 (program do tworzenia muzyki), ow program mialem zainstalowany od dawna, pare dni temu zassalem od ahead triala Nero 7.0.12, ku mojemu zdziwieniu prubujac uruchomic Fruity Loops, windows wywalil blad, nic to jednak, postanowilem przeinstalowac Fruity L., ale byloby to zbyt proste, instalator nie chcial ruszyc, gdy zobaczylem taki sam blad uruchamiajac Nero Wave Editor, wywalilem nero 7 w jasna cholere, i coz sie stalo? Fruity L. zainstalowalem bez problemow
__________________
i'm not going to take back my words
that's my way of the ninja


Moje zdjęcia >> http://nawiesniak.pl
NeoFighter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 13:51.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.