Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Nero

Nero Oficjalne forum poświęcone aplikacjom ze stajni Nero AG



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 14.08.2005, 22:30   #1
RR67
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 13.08.2005
Posty: 8
RR67 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Nero Najgorszy ?

POSIADAM TRZY PROGRAMY DO NAGRYWANIA DANYCH NA CD DVD
SĄ TO:
-CDBurnerXP Pro 3
-DeepBurner i
-Nero Burning ROM
CDBurnerXP Pro 3 i DeepBurner NAGRYWAJĄ POPRAWNIE PŁYTY CD I DVD NATOMIAST NERO !!! PO PRZYGOTOWANIU DANYCH DO NAGRANIA I URUCHOMIENU FUNKCJI NAGRYWAJ PADA WYŻUCA KOMUNIKAT
"BŁĄD ZAPISU INFORMACJI O MULTISESJI" PÓŹNIEJ JESZCZE JEDEN CZERWONY KRZYŻYK.
CZY NERO TO TAKI BADZIEW CZY MOŻE JA COŚ ŹLE USTAWIAM.

POZDRAWIM
RR67 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 14.08.2005, 23:05   #2
yahol
Głupi Yasio
 
Avatar użytkownika yahol
 
Data rejestracji: 27.05.2003
Lokalizacja: **.#
Posty: 4,467
yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Ta druga opcja jest znacznie bardziej prawdopodobna

Moim zdaniem.

Skromnym.

Ps: gdybym byl wrozem - a nie jestem - napisalbym wiecej.
yahol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.08.2005, 01:29   #3
RR67
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 13.08.2005
Posty: 8
RR67 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Dzięki Za Reakcję.
Rozumię, że Twoja Wiedza Nie Odbiega Od Mojej.

Pozdrawiam.
RR67 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.08.2005, 07:08   #4
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez RR67
Dzięki Za Reakcję.
Rozumię, że Twoja Wiedza Nie Odbiega Od Mojej.

Pozdrawiam.
zapewniam Cię, że odbiega i to znacznie.

po prostu, aby wyciągać wnioski trzeba mieć z czego.

jeśli nie opisuje się problemu dokładnie, nikt nie będzie zgadywał co jest źle.

a na pewno źle jest napisany nie jeden wyraz, rozumiem, że są one przez przypadek wrzucone do posta.

pozdrawiam.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.08.2005, 07:58   #5
Atronic
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika Atronic
 
Data rejestracji: 02.10.2004
Lokalizacja: 3miasto
Posty: 124
Atronic zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez RR67
POSIADAM TRZY PROGRAMY DO NAGRYWANIA DANYCH NA CD DVD
SĄ TO:
-CDBurnerXP Pro 3
-DeepBurner i
-Nero Burning ROM
CDBurnerXP Pro 3 i DeepBurner NAGRYWAJĄ POPRAWNIE PŁYTY CD I DVD NATOMIAST NERO !!! PO PRZYGOTOWANIU DANYCH DO NAGRANIA I URUCHOMIENU FUNKCJI NAGRYWAJ PADA WYŻUCA KOMUNIKAT
"BŁĄD ZAPISU INFORMACJI O MULTISESJI" PÓŹNIEJ JESZCZE JEDEN CZERWONY KRZYŻYK.
CZY NERO TO TAKI BADZIEW CZY MOŻE JA COŚ ŹLE USTAWIAM.

POZDRAWIM

Napisz coś więcej . Jakie wersje programów , jaki system , jaka nagrywarka itp. z takiego opisu to można tyle zrozumieć co z opisu auta :" mam czerwone auto z pękniętą szybą i powiedzcie mi dlaczego pali 12 l/100km ".

Podaj konkrety odnośnie twojego kompa. Ja używam głównie Nero bo jest to zdecydowanie dobry program . Nie zdarzyło mi się aby Nero zawiódł mnie , jeśli to ja nie popełniłem błędu .
__________________
http://s10.bitefight.pl/c.php?uid=88876

http://atron.act4trees.com
Atronic jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.08.2005, 10:46   #6
RR67
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 13.08.2005
Posty: 8
RR67 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez ed hunter
zapewniam Cię, że odbiega i to znacznie.

po prostu, aby wyciągać wnioski trzeba mieć z czego.

jeśli nie opisuje się problemu dokładnie, nikt nie będzie zgadywał co jest źle.

a na pewno źle jest napisany nie jeden wyraz, rozumiem, że są one przez przypadek wrzucone do posta.

pozdrawiam.
Dla wroza nie powinno być problemów z rozpoznaniem przyczyny nawet z takiego opisu, jeżeli wogóle coś ciebie to interesuje.

pozdrawiam i nie oczekuję na dalszy dialog
RR67 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.08.2005, 10:57   #7
yahol
Głupi Yasio
 
Avatar użytkownika yahol
 
Data rejestracji: 27.05.2003
Lokalizacja: **.#
Posty: 4,467
yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Cytat:
Napisany przez yahol

gdybym byl wrozem - a nie jestem - napisalbym wiecej.
C.Z.N.*

* co zostalo napisane
yahol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.08.2005, 11:12   #8
RR67
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 13.08.2005
Posty: 8
RR67 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez Atronic
Napisz coś więcej . Jakie wersje programów , jaki system , jaka nagrywarka itp. z takiego opisu to można tyle zrozumieć co z opisu auta :" mam czerwone auto z pękniętą szybą i powiedzcie mi dlaczego pali 12 l/100km ".

Podaj konkrety odnośnie twojego kompa. Ja używam głównie Nero bo jest to zdecydowanie dobry program . Nie zdarzyło mi się aby Nero zawiódł mnie , jeśli to ja nie popełniłem błędu .
Dziękuję za odpowiedz " Nero NAJGORSZY" to sposób na rozpoczęcie rozmowy. Odpowiem na twoje pytania to może coś pomożesz.
-Mój system to w. xp sp1.
-nagrywarki które wyprubowałem to LG i LAITON

Podejżewam, że nie jest to wina ngrywarki tylko kolejności wpięcia dysków lub braku jakichś sterowników, tylko dlaczego akurat neto jest taki "delikatny".
Co Ciekawe po odinstalowaniu kontrolerów IDE i pozwolenu żeby system je ponownie wykrył NERO w 6.6.0.1 nagrał jedną CD myślałem, że mam kłopot z głowy ale nic z tego przy następnej CD znowu konunikat "błąd zapisu informacji o multisesji"
Podejżewam złą kolejnoś wpięci dysków, ale dlaczego za pomocą innych programów do nagrywania problem nie występuje.
Dodam jeszcze że doinstalowałem drugi taki sam system po odpaleniu w nim problem nie występuje. Dodm jeszce, że ten drugi system zainstalowałem na starym dysku a system przy którym występuje problem jest zainstalowany na nowym S-ATA.

Pozdrawiam.
RR67 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.08.2005, 13:29   #9
Atronic
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika Atronic
 
Data rejestracji: 02.10.2004
Lokalizacja: 3miasto
Posty: 124
Atronic zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez RR67

Dodam jeszcze że doinstalowałem drugi taki sam system po odpaleniu w nim problem nie występuje. Dodm jeszce, że ten drugi system zainstalowałem na starym dysku a system przy którym występuje problem jest zainstalowany na nowym S-ATA.

Pozdrawiam.
Wydaje mi się ( ale mogę się mylić) że to iż system idzie z SATA nie ma wpływu na twój problem . Bardziej stawiałbym na to , że jakieś sterowniki gryzą się w tym pierwszym systemie . Próbowałeś zainstalować ASPI?
__________________
http://s10.bitefight.pl/c.php?uid=88876

http://atron.act4trees.com
Atronic jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.08.2005, 13:45   #10
mgit
Guru
 
Avatar użytkownika mgit
 
Data rejestracji: 22.08.2004
Lokalizacja: Chojnów
Posty: 8,799
mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
szkoda że CDBurnerXP Pro 3 nie uznaje polskich liter typu śćńź....
__________________
mgit jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.08.2005, 21:07   #11
RR67
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 13.08.2005
Posty: 8
RR67 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez Atronic
Wydaje mi się ( ale mogę się mylić) że to iż system idzie z SATA nie ma wpływu na twój problem . Bardziej stawiałbym na to , że jakieś sterowniki gryzą się w tym pierwszym systemie . Próbowałeś zainstalować ASPI?
Tak instalowałem ASPI nic nie pomogło, w tej chwili nie posiadam kabli żeby przepiąć dysk z systemem tak by w biosie występował jako master 1, w tej chwili jest ako master nr 3, czyli po nagrywarce. System z którego nagrywa (żecz dzieje się w tym samym komputerze) jest na drugin dysku, który ustawiny jest na pozycji nr 2 przed nagrywarkami. Nie wiem czy to ma znaczenie ale spróbuje jak kupię przejściówki do dysku SATA.

pozdrawiam.
RR67 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 15:26.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.