Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Nero

Nero Oficjalne forum poświęcone aplikacjom ze stajni Nero AG



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 31.03.2006, 23:06   #1
szeela
Swojak
 
Data rejestracji: 30.03.2006
Posty: 15
szeela w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
...nowe nie znaczy lepsze !!! ...

chciałem tylko powiadomić zgromadzonych forumowiczów (a szczególnie Oris'a i Nero7), że problem, o którym była dyskusja w temacie: "NERO blad .wypalanie dvd.video -niedziala na stacjonarym, data burn dziala" (zresztą zabrałem tam głos) u mnie się rozwiązał . A mianowicie odinstalowałem Nero7, a zainstalowałem Nero 6.6.0.14 (bo akurat taką wersje posiadałem) i problemy z DVD-video czy data zniknęły!!!! stacjonarki łykają jak łykały nagrane płytki a nie wypluwają z niesmakiem. Nawet CLONE, który przestał funkcjonować - normalnie przegrywa DVD-Video (chociaż nie do końca wiem jak sie ma jedno do drugiego)

W każdym bądź razie polecam Nero 6, a z tym entuzjazmem w temacie "siedem" proponuje się wstrzymać do momentu, aż ją dopracują....
szeela jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 31.03.2006, 23:55   #2
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,444
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez szeela
[...]

W każdym bądź razie polecam Nero 6, a z tym entuzjazmem w temacie "siedem" proponuje się wstrzymać do momentu, aż ją dopracują....
Trudno się nie zgodzić z powyższym wnioskiem, aczkolwiek to dzięki użytkownikom "męczącym" siódemkę takie błędy mogą być usuwane.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.04.2006, 08:55   #3
nero7
Bywalec
 
Avatar użytkownika nero7
 
Data rejestracji: 04.03.2006
Lokalizacja: D
Posty: 61
nero7 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
problem rozwiazany. W dodatku przy pomocy Nero. Czy to ma znaczenie, ktora wersja rozwiazala problem ?
__________________
***works for me***
ksiazka prawde Ci powie !
nero7 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.04.2006, 10:43   #4
szeela
Swojak
 
Data rejestracji: 30.03.2006
Posty: 15
szeela w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez nero7
problem rozwiazany. W dodatku przy pomocy Nero. Czy to ma znaczenie, ktora wersja rozwiazala problem ?
dla mnie nie ma znaczenia, tylko dziwi mnie fakt, że się doszukujecie problemu w nagrywarkach czy w nośnikach, skoro wiadomo że są problemy z NERO w wersji "siedem"....

A tak wogóle skoro jest coś, co działa poprawnie, to po co robić wersje następną - "przybajerzoną" .... skoro wiadomo, że im więcej bajerów tym więcej problemów z tymi bajerami ?? (taka refleksja mi sie nasunęła - wcale nie neguję poczynań twórców Nero)

pozdrawiam
szeela jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.04.2006, 10:48   #5
Maciej
.:Esin Member:.
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Maciej
 
Data rejestracji: 31.12.2002
Lokalizacja: PL
Posty: 7,665
Maciej niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>Maciej niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
poczekamy na Nero 8 ...problem powinien znikn***261;***263;
__________________
Jak mądrze zadawać pytania
Maciej jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.04.2006, 11:01   #6
michal1988lodz
Bywalec
 
Data rejestracji: 21.03.2006
Posty: 54
michal1988lodz zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
co do burning roma to sie zgadzam nie ma co wprowadzac nowej wersji skoro dziala dobrze poprzednia wersja (ja osobiscie niemam problemu z wersja 7.0.8.2) ale co do odtwarzacza ShowTime to powiem wam ze jestem zadowolony (z najnowszej wersji) poniewaz otwarza praktycznie wszystko nawet dzwiek 5.1 AAC z plik***243;w .mov zakodowanych H.264. I przy moim skromnym sprzecie (Athlon XP 2500+ podkrecony do 2342 Mhz i 512 MB RAM)
obraz o rozdzielczosci 1920x1056 odtwarza p***322;ynnie i to nie z dysku ale nawt z p***322;ytki CD czy DVD. Dzi***281;ki temu zlikwidowalem problem czestego przekodowywania trailera z .mov H.264 na postac .mpg.


A i ... Nero Recode tez sprawuje sie niezle ostatnio przekodowalem film dvd 1h 43m na postac .mp4 w rodzielczosci PAL (720 x 576) z dzwiekiem AAC 5.1
Plik wynikowy mial 1348 MB i wy***347;mienit***261; jako***347;***263;.
Kodowanie zaje***322;o mi tylko 39 min.

A wi***281;c polecam wszytkim te dwa programiki u***380;ywajcie ich a bedziecie naprawde zadowoloni.


Pzdr.
michal1988lodz jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 03:13.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.