Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Nero

Nero Oficjalne forum poświęcone aplikacjom ze stajni Nero AG



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 25.10.2010, 12:08   #1
radace
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 25.10.2010
Posty: 2
radace w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Problem w płytkami DVD

Witam mam taki problem nagrywam filmy .avi na pustą płytę DVD wkładam do odtwarzacza dvd i niestety odtwarzacz pokazuje że nie rozpoznaje płyty. Do nagrywania używałem systemowej nagrywarki windows 7 oraz sciągnąłem Nero BurnLite 10 z obu przypadkach kino domowe nie rozpoznaje płytki dodatkowo do nagranych plików nie mogę już nic więcej dograć.

Na starym sprzęcie nie miałem tego programu zawsze nagrywałem na Nero 6 (full wersja) plus windows XP. Odtwarzacz dvd nie miał problemów z odtwarzaniem filmów, dodatkowo bez problemu mogłem dogrywać inne pliki i filmy na taką płytkę póki było na niej miejsce. Zaznacze jeszcze że używam tych samych płyt dvd.

stary Nero 6 niestety nie działa na windows 7 64bit :/

help
radace jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 25.10.2010, 13:06   #2
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,763
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Żeby dogrywać kolejne filmy do płytki musisz otworzyć w kompilacji płytę multisesyjną. Nie wiem, czy w nagrywarce systemowej win7 jest taka możliwość, ale w nero powinieneś znaleźć.
Odtwarzacz DVD masz ten sam?
Na innych odtwarzaczach te płytki też nie chodzą?
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.10.2010, 18:29   #3
radace
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 25.10.2010
Posty: 2
radace w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Problem w tym że nie widze takiej opcjii w Nero BurningLite 10 wogóle mało tam opcjii.

Stary Nero 6 ktorego uzywałem nie stwarzał problemów niestaty na nowym kompie z win 7 nero6 nie działa :/

Odtwarzacz DVD jest ten sam co przedtem - zmieniłem komputer na nowy i stąd ten problem. Bo stary nero6 jest niekompatybilny :/
radace jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.10.2010, 23:43   #4
zorg
Caliente
 
Avatar użytkownika zorg
 
Data rejestracji: 30.09.2002
Lokalizacja: Zorgberg
Posty: 3,402
zorg jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>zorg jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>zorg jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
zaznacz funkcje book type na dvd-rom. i sprawdz.
__________________
zorg jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
problem z nagrywarką dvd marmur Napędy optyczne CD 1 10.02.2006 10:13
problem z przegrywaniem dvd pietrul DVD-Video 1 19.01.2006 18:55


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 22:41.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.