Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Nero

Nero Oficjalne forum poświęcone aplikacjom ze stajni Nero AG



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 03.01.2005, 10:46   #1
..::[nIcRaM]::.
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 03.01.2005
Posty: 3
..::[nIcRaM]::. w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Weryfikacja kompilacji - NERO

Mam problem z weryfikacją kompilacji w nero tzn. ostatnio często kończy się niepowodzeniem i to w zasadzie bez różnicy ile danych nagrywam na płytkę i jakiej firmy jest płytka, najdziwniejsze jest to iż mimo to że weryfikacja kończy się niepowodzeniem to dane są zapisane poprawnie, np. ostatnio nagrywałem 620MB plików rar na płytkę CD-R Benq 700MB weryfikacja zakończyła się niepowodzeniem, pliki z tej płytki zgrałem spowrotem na dysk i sprawdziłem ich poprawność plikiem PAR2 wygenerowanym dla oryginalnych rarów, okazało się iż pliki są poprawne.
Czym to może być spowodowane? Czy to wina nagrywarki czy nero nieradzi sobie z kompilacją?

Nagrywarka LTR-48246S SS0B
Nero 6.6.0.1 Reloaded
Nagrywarka jest jako Primary Master (i jest jedynym użądzeniem na IDE w moim kompie)
..::[nIcRaM]::. jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 03.01.2005, 11:29   #2
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
"normalne" przy nadpalaniu...
ktos kiedys stwierdzil ze nero jest w stanie wiecznej bety ale imho to i tak najlepszy program do spawania
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.01.2005, 11:37   #3
..::[nIcRaM]::.
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 03.01.2005
Posty: 3
..::[nIcRaM]::. w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
ale ja nienadpalałem
..::[nIcRaM]::. jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.01.2005, 13:24   #4
Zetoxa
liniejący leming
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Zetoxa
 
Data rejestracji: 20.12.2001
Lokalizacja: N-H
Posty: 12,623
Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
nigdy nie robiłem weryfikacji, bo zawsze Neronek nagrywał dobrze, zrobiłem pierwszy raz dla testu i poszło OK, może wersja 6603 pomoże.
Dołączone obrazki
File Type: png Snap1.png (3.7 KB, 687 oglądane)
__________________
c'est la vie !!!
Zetoxa jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.01.2005, 18:23   #5
esem
OldBoy
 
Avatar użytkownika esem
 
Data rejestracji: 18.05.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 3,863
esem jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>esem jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
A u mnie, po dołożeniu do systemu NEC 3500AG, Teac w540e notorycznie pokazuje błędy w weryfikacji kompilacji.
Zwątpiłem, straciłem zaufanie i nagrywam wyłącznie NECem - tu weryfikacja jest zawsze O.K. 8 )
__________________
ASUS DRW-24B3LT
esem jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.01.2005, 18:38   #6
Lukasz84
Banned
 
Data rejestracji: 02.01.2005
Lokalizacja: N 50°18' E 18°57'
Posty: 5
Lukasz84 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
U mnie przy paleniu wypalarą TEAC CD-W540E również nie raz pokazuje się błąd podczas sprawdzania kompilacji a mimo tego dane są wypalone poprawnie.Nie przejmuj się tym - takie już jest niestety to Nero.Nie przepadam za tym programem ale używam go bo jestem do niego przyzwyczajony i wiem gdzie się uruchamia funkcje których potrzebuje.
Lukasz84 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.01.2005, 18:54   #7
esem
OldBoy
 
Avatar użytkownika esem
 
Data rejestracji: 18.05.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 3,863
esem jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>esem jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez Lukasz84
U mnie przy paleniu wypalarą TEAC CD-W540E również nie raz pokazuje się błąd podczas sprawdzania kompilacji a mimo tego dane są wypalone poprawnie.Nie przejmuj się tym - takie już jest niestety to Nero.Nie przepadam za tym programem ale używam go bo jestem do niego przyzwyczajony i wiem gdzie się uruchamia funkcje których potrzebuje.

Tak też robię. Ale już kilkanście płytek teac mi zwalił i mam wrażenie że za słabo przypala je: niektóre nośniki po pewnym czasie są nie do odczytania...
Czyli jednak coś w tej weryfikacji kompilacji jednak jest. 8 )
__________________
ASUS DRW-24B3LT
esem jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.02.2006, 19:01   #8
helmut
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 04.03.2005
Posty: 1
helmut w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Wypalone na DVD-R filmy w TOSHIBIE CD/DVDW SD-R5372 wykazały błedy, które zawarte w logu, a wklejone do worda mają 96 stron. Zapis skończył się powodzeniem, ale weryfikacja kompilacji - niepowodzeniem. Do niedawna nie robiłem weryfikacji i nie przejmowałem się tym, ale gdy płyty zaczęły mi zawieszać komputer, włączełem tę opcję. Bywa tak, że nagrana DVDRW nie chce się później wykasować, ale z kolei tego rodzaju nośniki nie wykazywały mi błędów kompilacji. Najgorsze jest to, że nie wiem czyja to jest wina. Nagrywarkę kupiłem w Komputroniku, a ci straszą, że w razie reklamacji, poddadzą urządzenie fachowej ocenie eksperta, a w przypadku nieuzasadnionych roszczeń obciążą mnie wszystkimi kosztami. Znalazłem się między młotem, a kowadłem.
helmut jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.02.2006, 19:19   #9
esem
OldBoy
 
Avatar użytkownika esem
 
Data rejestracji: 18.05.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 3,863
esem jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>esem jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Negatywana weryfikacja nagrania dyskfalifikuje nagrywarkę...
Możesz sprawdzić stan nagrania innymi programi > nero > cd-dvd speed > scandisk
Do reklamacji dołącz płytki wadliwie wypalone...
O ile nie jest to totalny szajs...
Więc sprawdź na markowych płytach...
__________________
ASUS DRW-24B3LT
esem jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 18:51.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.