Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Nero > Audio

Audio Dział poświęcony programom związanych z audio: - Nero Express (tylko część o audio), Nero Burning ROM (tylko część o audio), Nero SoundTrax, Nero WaveEditor



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 14.03.2009, 13:34   #16
pixelplus
Banned
 
Data rejestracji: 28.11.2008
Lokalizacja: Polska
Posty: 51
pixelplus w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
spróbkować materiał również można Rejestratorem....
pixelplus jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 14.03.2009, 15:14   #17
kulmas
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 11.03.2009
Posty: 5
kulmas w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Sam nie wiem co o tym myśleć i nie pogniewam już się jeśli ktoś jednak nazwie moje odczucia odsłuchowe jako libido.
W odsłuchu z zamkniętymi oczyma 2 razy rozpoznałem płytkę cd-extra a raz nie trafiłem

Można na tym zamknąć ten temat to wszystko to były tylko moje odczucia,a każdy jednak czuje inaczej
Pozd.
kulmas jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.03.2009, 19:05   #18
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez pixelplus Podgląd Wiadomości
spróbkować materiał również można Rejestratorem....
Tak, pixel. Można windowsowym rejestratorem wypalić płytę cd-audio i cd-extra... Może napisz jakiś poradnik jak to zrobić? Po co wydawać pieniądze na Nero...
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.03.2009, 20:06   #19
pixelplus
Banned
 
Data rejestracji: 28.11.2008
Lokalizacja: Polska
Posty: 51
pixelplus w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
wypalić nie można, ale można 'pobrać' próbkę utworu i wtedy kombinować....
a wogóle to ja proponuje najpierw wejść w explorera i przekopiować plik który chcemy próbkować na HDD - będzie szybciej szło....
pixelplus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.03.2009, 20:13   #20
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez sobrus Podgląd Wiadomości
Chętnie bym sam sprawdził, czy słychać jakąś różnice (skoro sie tak upierasz), ale nie mam Nero.
Cytat:
Napisany przez pixelplus Podgląd Wiadomości
Nie potrzebujesz Nero - wystarczy zwykły Windowsowy korektor dźwięku
Cytat:
Napisany przez pixelplus Podgląd Wiadomości
wypalić nie można, ale można 'pobrać' próbkę utworu i wtedy kombinować....
Tylko skąd ma wziąć te próbki, skoro nie ma Nero?

Zresztą nie mnie prostować twój tok rozumowania, w końcu jesteś... tym... expertem. Ale po co wprowadzasz zamieszanie?
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Zwykła płytę widzi jako Audio CD Troopic Napędy optyczne DVD 1 12.10.2008 10:54
Szukam programu, który by zgrywał płyty Audio CD do jednego pliku mp3 lub wav. rafi4house Film i Muzyka 4 20.11.2005 10:03
NeroVision Express sie je... HELP lukmeen Napędy optyczne CD 1 17.07.2005 00:44
NeroVision Express sie je... HELP lukmeen Napędy optyczne DVD 0 17.07.2005 00:03
Nagranie płyty audio z cd textem? Pomocy. newuser Napędy optyczne CD 2 18.02.2001 23:07


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 14:44.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.