Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Nero > Audio

Audio Dział poświęcony programom związanych z audio: - Nero Express (tylko część o audio), Nero Burning ROM (tylko część o audio), Nero SoundTrax, Nero WaveEditor



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 20.06.2006, 21:24   #1
Martaa
Bywalec
 
Data rejestracji: 20.06.2006
Posty: 28
Martaa w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Red face Format ogg

CZy nero obsługuje możliwość nagrywaia płyt w formacie ogg.? Bo ja niestety niemoge nagrać muzy w tym formacie, pokazuje mi sie że mam zainstalować wtyczkę do nero ale skąd i jaką mam pobrać? (obecnie korzystam z nero 7 w wersji demo ale w wersji 6 też jest ten problem bynajmniej u mnie) HELP
Martaa jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 20.06.2006, 21:29   #2
- Deckard -
Odnowiony Cyfrowo
 
Avatar użytkownika - Deckard -
 
Data rejestracji: 23.05.2006
Lokalizacja: A.D 2019
Posty: 5,059
- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
http://www.google.pl/search?hl=pl&q=...tnG=Szukaj&lr=
- Deckard - jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.06.2006, 21:35   #3
Martaa
Bywalec
 
Data rejestracji: 20.06.2006
Posty: 28
Martaa w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
ok dzięki a czy ta wtyka działa też w nero 7 i gdzie ja ją mam wgrać lub podmnienić czy może nic z nią nierobić?
Martaa jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.06.2006, 21:40   #4
- Deckard -
Odnowiony Cyfrowo
 
Avatar użytkownika - Deckard -
 
Data rejestracji: 23.05.2006
Lokalizacja: A.D 2019
Posty: 5,059
- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
wi***281;kszo***347;***263; wtyczek dost***281;pna jest w wersji instalatora wi***281;c nie powinno by***263; problemu ale jakby co to w nero 6X wtyczki s***261; w :
X: \Program Files\Common Files\Ahead\AudioPlugins
- Deckard - jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.06.2006, 21:45   #5
Martaa
Bywalec
 
Data rejestracji: 20.06.2006
Posty: 28
Martaa w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
może mam i namieszane w kompie ale niestety jedyny folder z nero to mam taki E://Program Files/Ahead/(i do wyboru Nero,Nero Vision lub Nero Photo Shop) i w innym folderze niemoge odnaleść folderuAudioPlugins

Ok sorki znalazłam to na innym dysku a nie tam gdzie zainstalowałam nero
Martaa jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 06:30.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.