Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Nero > Audio

Audio Dział poświęcony programom związanych z audio: - Nero Express (tylko część o audio), Nero Burning ROM (tylko część o audio), Nero SoundTrax, Nero WaveEditor



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 22.01.2008, 13:47   #1
WODZU1972
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika WODZU1972
 
Data rejestracji: 03.07.2006
Lokalizacja: Sosnowiec
Posty: 114
WODZU1972 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
problem z dźwiękiem w programie nero soundtrax

Witam wszystkich forumowiczów oraz modelatorów i pozdrawiam!!!!!Mam pewien problem i może ktoś z WAS będzie mi wstanie pomóc aby go rozwiązać.Już nieraz pisałem że zajmuję się montażem walk na płytach dvd.Teraz chciałbym spróbować trochę pomixować muzę i nawet jest to fajna zabawa chociaż też od dłuższego czasu się tym zajmuję ale do żeczy więc tak mixuję to wszystko w programie NERO wersja 8.2.8.0 gdzie jest podprogramik Nero SoundTrax i jest możliwość nagrania dźwięku 5:1 lub 7:1 tylko zabardzo niewiem czy taki dźwięk można nagrać na zwykłą płytę cd-rw.Kawałki najpierw do mixu wybieram z utworów które mi pasują w Nero WaveEditor wgrywam cały utwór a potem już odsłuchuję taki utwór i np.do mixu wybieram od 1 minuty 23 sekundy 345 tysięcznych do 2 minuty 45 sekundy 858 tysięcznych to jest wszystko na chybił trafił jak odsłuchuję utwór to mniej więcej patrzę na zegar gdzie ma być cięcię i potem metodą wyżej wymienioną to robię jak w końcu po odsłuchaniu stwierdzę że jest taki fragment OK wpisuję do pamięci programu jako np.cięcię 1 i znów ta sama procedura aż do powiedzmy 30 takich cięć gdzie po ułożeniu tych kawałków w całość według swojego pomysłu powstaje projekt powiedzmy 50 minutowy w systemie 2:0 czyli stereo po nagraniu na płytę CD jest OK jeśli chcę projekt zapisać w systemie 5:1 to po nagraniu i włożeniu na stacjonarny sprzęt z głośników wydobywa się tylko bełkot itd.ten sam scenariusz jest oczywiście po nagraniu również na dysk twardy myślałem że na płytę CD nieda się takiego dźwięku 5:1 SURROUND nagrać zwłaszcza jak te kawałki do mixu są tylko w zwykłym stereo próbowałem nagrać na płytę DVD ten sam efekt bo jest możliwość w funkcjach zaznaczyć że wyjściowy projekt ma być zapisany np.w AC3 po wejściu w opcje zaznaczeniu właśnie tegoż to formatu niestety również kiszka.Można dodawać tam jakieś efekty itd.próbowałem po wejściu w funkcję włóż cd u góry w pr.Nero SoundTrax gdzie jest info o efekcie (główny łańcuch efektów : edytor łańcucha efektów) dodać efekty np.rozwinięcie surround i zaznaczyłem funkcję kanały przednie , kanały surround również bez żadnych rezultatów.Może ktoś z WAS również ma taką pasję i mógłby mi napisać konkretną instrukcję co i jak mam książkę którą zakupiłem o pr.NERO ale tam nic niepisze na ten temat żadnych konkretnych instrukcji co i jak tylko opis co można w tym programie robić ale jak to robić niestety niema opisu!!!Liczę na WASZĄ pomoc i czekam z niecierpliwością na odpowiedzi od WAS noi logiczne jeszcze raz pozdrawiam wszystkich!!!!!
WODZU1972 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 10:32.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.