Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Nero > Audio

Audio Dział poświęcony programom związanych z audio: - Nero Express (tylko część o audio), Nero Burning ROM (tylko część o audio), Nero SoundTrax, Nero WaveEditor



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 29.12.2005, 17:42   #1
malg77
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 29.12.2005
Posty: 3
malg77 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
sortowanie mp3 w Nero

Naszykowalam w oknie Nero kilkanascie plikow mp3 do wypalenia w trzech katalogach, Ale jak posortowac te pliki w ramach kazdego katalogu, tak by Nero wypalil je w takiej kolejnosci na plytce jaka ja sobie zycze, a i nie on. Jakies ustawienia zmienic? Bo metoda kliknij upusc plik po pliku tez zawodzi, on ustawia jakos wg swojej kolejnosci. Mam do odtwarzania maly odtwarzacz CD na baterie i to dla niego wazne, jak jest wypalone, dla mnie tez, bez ciaglego manipulowania przyciskami . Dzieki
malg77 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 29.12.2005, 18:36   #2
PIOTR34
..: DVD-VIDEO :..
 
Avatar użytkownika PIOTR34
 
Data rejestracji: 20.08.2003
Lokalizacja: Kraków
Posty: 2,069
PIOTR34 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Zanim wrzucisz je do nero, to je ponumeruj 01, 02....
__________________
Pozdrowionka
Regulamin forum:
DVD2SVCD - Poradnik

PIOTR34 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.12.2005, 18:53   #3
malg77
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 29.12.2005
Posty: 3
malg77 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Juz to zrobilam wczesniej, ale niestety... trzeba klikac plik po pliku? mam ich ok 60 Nie mozna po ludzku posrtowac?
malg77 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.12.2005, 21:04   #4
malg77
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 29.12.2005
Posty: 3
malg77 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
W wyszukiwarce jest owszem ten temat ale brak odpowiedzi.
A przemianowywanie ktore robilam, numerowanie albumow, tytulow itd we wlasciwiosciach plikow czy w Winampie, nic nie daje , bo Nero i tak sobie wypala wg swojej kolejnosci nawet jak juz niby w oknie ma OK. Moze ktos zna jednak jakis sposob ?
malg77 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.12.2005, 21:28   #5
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
bedziesz to palic jako audio czy jako mp3?
jesli jako mp3 to w tagach trzeba nadac odpowiednie numerki i w nazwach plikow (bo nie wiem z czego ten twoj odtwarzacz zczytuje info - czy z nazwy czy z taga)
jesli jako audio to po przeciagnieciu plikow w nero wystraczy recznie zmienic im kolejnosc (pozwalaja sie przeciagac) - nie trzeba nic wpisywac, zmineiac zadnych nazw - po prostu kolejnosc w oknie zapisu
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.01.2006, 21:24   #6
Spektro
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 02.01.2006
Posty: 2
Spektro w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Witam!
malg77, mam ten sam problem. Jeżeli już sobie z nim poradziłeś proszę o radę. W grę nie wchodzi numerowanie utworów. Nie mam na to czasu a przy ilości 150 plików mp3 i cierpliwości. Mój odtważacz nie obsługuje playlisty.
Spektro jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.01.2006, 21:35   #7
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
po pierwsze - jak te wasze wspaniale odtwarzacze sortuja pliki?
sa dwie mozliwosci:
- wg nazw plikow mp3
- wg infa z tagow plikow mp3 (i tu dalej czy wg nazwy utworu, czy wg nazwy artysty i nazwy utworu czy moze wg albumu albo numeru pliku - tez jest taka skaldowa tagu)
jak to bedziemy wiedziec to wam napiszemy co zrobic zeby byla wasza kolejnosc, taka, jaka chcecie
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.01.2006, 22:21   #8
Spektro
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 02.01.2006
Posty: 2
Spektro w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Jeżeli chodzi o mój sprzęt to wg nazw plików. Wydaje mi się jednak, że to nie wina odtwarzacza a sposobu nagrania płyty. Gdy ją odczytuję w kompie (z ustawieniem - nie sortuj) pliki i tak są poukładane alfabetycznie. Próbowałem nagrać płytę pod Musicmatch JUKEBOX, który ma opcję nie sortuj. Niestety płyta i tak "wyszła" posortowana. Wskazuje to na system, ale co z tego wynika i jak z tym walczyć?
Spektro jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 23:10.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.