Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Nero > Audio

Audio Dział poświęcony programom związanych z audio: - Nero Express (tylko część o audio), Nero Burning ROM (tylko część o audio), Nero SoundTrax, Nero WaveEditor



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 23.10.2005, 10:51   #16
Chińczyk
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 24.01.2004
Posty: 159
Chińczyk zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez ed hunter
jak te audio są z mp3 to zassać darmowego Burrrna i po problemie - działa lepiej niż Nero, nie robi przerw ani trzasków pomiędzy utworami (koncerty)
Nie są z mp3, tylko z normalych płyt, a przerwy nie są pomiędzy utworami lecz wszędzie, tak jakby płyta była porysowana i przeskakiwała. Dla pewności odłączyłem drugi dysk i napęd, myślałem że może jakies konflikty, przeinstalowałem XP, próbowałem z SP1, potem z SP2 i dalej to samo. Poza tym zauważyłem, że nero 7 bardziej zamula kompa. Nie polecam instalować (przynajmniej do wyjaśnienia sprawy).
Chińczyk jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 23.10.2005, 11:44   #17
neoeinz
Bywalec
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Posty: 33
neoeinz zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
a jeszcze jedno pytanko, w jakich wersjach wam ten blad wystepuje ja mam nero 7 premium....
neoeinz jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.10.2005, 15:24   #18
tief
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 13.10.2005
Posty: 13
tief w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
To samo jest w Nero 7 Ultra Edition (wersja 2 płytowa)
tief jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.10.2005, 17:56   #19
zorg
Caliente
 
Avatar użytkownika zorg
 
Data rejestracji: 30.09.2002
Lokalizacja: Zorgberg
Posty: 3,402
zorg jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>zorg jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>zorg jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
do dupy to nero
__________________
zorg jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.10.2005, 19:17   #20
adbok
Guru
 
Avatar użytkownika adbok
 
Data rejestracji: 11.05.2003
Lokalizacja: N 51°27' E 20°28' - woj. łódzkie
Posty: 1,283
adbok zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
kurde ta mam podobnie instalowalem nawet wersje 6 ale tam to samo myslalem ze mam tasme walnieta zainstalowalem sobie ASPI i juz jest lepiej ale nie tak jak w nero6
adbok jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.10.2005, 22:02   #21
Brambus
Rezerwista
 
Data rejestracji: 13.12.2004
Lokalizacja: Jelenia Góra - Cieplice
Posty: 12
Brambus w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
O cholera... no więc nie kupię sobie Nero 7 - dzięki za uwagi, a swoją drogą miałem rację pisząc, że Nero AG kosztem dobrego wypalacza poszła w media... no i po co :-(
Brambus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.10.2005, 22:07   #22
Piterniel
Cichy mod
 
Avatar użytkownika Piterniel
 
Data rejestracji: 16.03.2003
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 4,485
Piterniel jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Piterniel jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
My mówimy tutaj o wersji nieoficjalniej
Więc kupić będziesz mógł sobie bez problemu
Piterniel jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.10.2005, 22:41   #23
BD
Team Member
CDRinfo VIP
 
Data rejestracji: 15.07.2002
Posty: 2,210
BD zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Od jakiegos czasu uzywam Nero 7 Premium (oczywiscie legalnego) i nagralem kilka plyt audio i jak do tej pory nie slyszalem jakis przerw o ktorych tutaj piszecie.

Moze ktos uscisli przy jakich plytach pojawiaja sie doklanie te problemy. Interesuja mnie nastepujace rzeczy:

- w jakim trybie realizowany jest zapis; DAO, TAO,
- czy uzywacie jakis filtrow np. normalizacji,
- z jakimi szybkosciami ralizowany jest zapis,

PS
Czy ktos moze mi wyjasnic czym rozni sie wersja Nero 7 Premium od Nero 7 Ultra Edition. Z tego co udalo mi sie wyszperac to jedyna widoczna roznica dotyczy tego, ze wersja Ultra ma dodatkowo program Nero PhotoShow Express. Tak na marginesie program mozna bezplatnie pobrac ze strony Nero.

Ciekawostka jest rowniez to, ze na stronie www.nero.com nie ma slowa o tej drugiej wersji. Natomiast mozna ja znalezc za pomoca googla.
BD jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.10.2005, 23:00   #24
PIOTR34
..: DVD-VIDEO :..
 
Avatar użytkownika PIOTR34
 
Data rejestracji: 20.08.2003
Lokalizacja: Kraków
Posty: 2,069
PIOTR34 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
@Bartez napisał --> TU jaka jest różnica odnośnie wersji 6( między Ultra a Enterprise), być może z Nero 7 jest podobnie.
__________________
Pozdrowionka
Regulamin forum:
DVD2SVCD - Poradnik

PIOTR34 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.10.2005, 14:54   #25
Brambus
Rezerwista
 
Data rejestracji: 13.12.2004
Lokalizacja: Jelenia Góra - Cieplice
Posty: 12
Brambus w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Skorzystałem z nowego Nero 7 Premium (Burning Express) i przy nagrywaniu płytki CD Audio z plików ape nie odnotowałem jakichkolwiek trzasków, czy też innych akustycznych "sensacji" - płytka wypaliła się dobrze i właśnie śmiga w wieży audio przyjemna muzyczka (Astrud Gilberto), tak więc Chińczyku szukaj przyczyny gdzie indziej, a o efektach swych poszukiwań nie zapomnij nas powiadomić ;-) Aha, skorzystałem póki co z pirata Nero i idę teraz do kąta poklęczeć za karę na grochu.
Brambus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.10.2005, 17:17   #26
neoeinz
Bywalec
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Posty: 33
neoeinz zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
moze tu tkwi jakis problem w mp3, moze nero zabezpiecza jakos nagranie poprawnie mp3
neoeinz jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.10.2005, 13:42   #27
Franek.D
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 09.09.2005
Posty: 7
Franek.D w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Nie tylko chrzani audio,u mnie tak spowalniał nagrywanie że prędkości były 1 lub 2 przy nagrywaniu 1GB na TDK DVD+R i trwało to 16min. wróciłem do nero 6 iwszystko wróciło do normy ,ta sama płyta 2GB i czas nicałe 5min.Nie wspomnę że o robieniu czegokolwiek na kompie nie było mowy.Ludziska nie instalujcie NERO 7 przynajmniej narazie.Narka
Franek.D jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.10.2005, 14:00   #28
BD
Team Member
CDRinfo VIP
 
Data rejestracji: 15.07.2002
Posty: 2,210
BD zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Franek.D
Ludziska nie instalujcie NERO 7 przynajmniej narazie.Narka
A chyba troche przesadzasz. To, ze u Ciebie cos nie dziala nie znaczy, ze inni maja nie instalowac. Ja uzywam programu od wielu dni (dostalem paczke od Nero AG na wiele dni przed oficjalna premiera) i nie mam najmniejszych problemow. Program dziala na 2 komputerach i od chwili instalacji siedze po kilka godzin dziennie nad pakietem (zrobilem juz jedna ksiazka i koncze druga) i w zwiazku z tym nagralem kilkanscie roznych plyt w roznych wydaniach i nie mialem najmniejszych problemow z pakietem - nic sie nie spowalnia.
BD jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.10.2005, 18:50   #29
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,458
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Kolejny przykład, by nie "kupować" w sklepie emule itp.

Kto wie, czy Ahead specjalnie nie wypuścił "bugowatej" wersji by zachęcić jednak do kupna gdzie indziej.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.10.2005, 22:12   #30
mc5
Bywalec
 
Avatar użytkownika mc5
 
Data rejestracji: 11.01.2005
Lokalizacja: Hindenburg
Posty: 36
mc5 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
U mnie to samo, Lite-on 1673 7nero mam legalne i trzska mi na płytkach (próbowałem już róznych nosników) a na wersji 6.6.x.x nagrywa idealnie.
mc5 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 16:51.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.