Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Nero > Audio

Audio Dział poświęcony programom związanych z audio: - Nero Express (tylko część o audio), Nero Burning ROM (tylko część o audio), Nero SoundTrax, Nero WaveEditor



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 02.02.2006, 10:37   #61
Leszek00
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 13.02.2005
Lokalizacja: Chorzów
Posty: 6
Leszek00 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez neoeinz
probowales tym
Dzięki zaraz sprawdzę.
pozdr.
Leszek00 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 02.02.2006, 12:31   #62
Brambus
Rezerwista
 
Data rejestracji: 13.12.2004
Lokalizacja: Jelenia Góra - Cieplice
Posty: 12
Brambus w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Leszek00 - jv 16 Power Tools w najnowszym końcowym wydaniu (311) czyści znakomicie pozostałości po Nero 7 jak i innych programach, ale należy odpowiednio go użyć. Co do Nero wersji 6, to właśnie ukazała się najnowsza jego wersja, tj. Nero 6.6.1.4 oraz polskojęzyczna nakładka na niego
Brambus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.02.2006, 13:02   #63
loki7777
Guru
 
Avatar użytkownika loki7777
 
Data rejestracji: 05.11.2004
Lokalizacja: Sligo;)
Posty: 6,291
loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Blad lezy we wtyczce mp3pro.dll wystarczy miec ja ze starszej wersji nero i bedzie ok. Info za cdfreaks.com
loki7777 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.02.2006, 14:01   #64
Brambus
Rezerwista
 
Data rejestracji: 13.12.2004
Lokalizacja: Jelenia Góra - Cieplice
Posty: 12
Brambus w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Jeżeli chodzi o wtyczki, to polecam zestaw Nero Mega Plugin Pack 1.0

Ten pakiet pluginów da Ci więcej niż wersja Enterprise Nero Burning Rom.

Używaj Nero jako nielimitowanego dekodera dla następujących mediów:

- zaawansowane kodowanie audio AAC/MP4 AudioCoding.com
- zaawansowane kodowanie audio AAC/MP4 PsyTEL
- bezstratna kompresja APE Monkey's Audio
- bezstratna kompresja ASF/WMA Microsoft Windows Media Audio 9
- bezstratna kompresja FLA (FLAC)
- bezstratna kompresja PAC (LPAC)
- MP3 Lame MPEG-1 Layer-3
- MPC MusePack
- bezstratna kompresja OFR OptimFROG
- RM/RA RealNetworks RealMedia/RealAudio
- skrócona bezstratna kompresja SHN SoftSound
- otwarte źródło kompresji dla mowy SPX (Speex)
- WV WavPack Hybrid Lossless Compression
- koder/dekoder MP3pro
- SVCD MPEG-2
- DVD MPEG-2

Dla Nero 5 wypakuj plugin do "Program Files\Ahead\Shared\AudioPlugins"
Dla Nero 6 wypakuj plugin do "Program Files\Common Files\Ahead\AudioPlugins"

LICENCJA: Freeware
Brambus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.02.2006, 14:12   #65
loki7777
Guru
 
Avatar użytkownika loki7777
 
Data rejestracji: 05.11.2004
Lokalizacja: Sligo;)
Posty: 6,291
loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
ale tu chodzi tylko o ta jedna standardowa nero, a ty skad taki czerwony?
loki7777 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.02.2006, 07:38   #66
Leszek00
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 13.02.2005
Lokalizacja: Chorzów
Posty: 6
Leszek00 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Sprawdziłem ten Burrrn - działa super, zapisuje cd text itd..
Myślę, że zamiast tracić nerwy na kombinowanie z nero lepiej nim nagrywać audio cd i poczekać aż panowie z ahead poprawią błąd.
Co do jv16pt to mam najnowszą wersję i po automatycznym czyszczeniu wywaliłem ręcznie wszystkie wpisy "nero" i "ahead" - nie dość że było tego mnóstwo to i tak u mnie nie pomogło.
pozdr.
Leszek00 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.02.2006, 09:45   #67
Brambus
Rezerwista
 
Data rejestracji: 13.12.2004
Lokalizacja: Jelenia Góra - Cieplice
Posty: 12
Brambus w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Leszek00 - no to ja już głupi jestem - muszę przyznać. Ja w Nero bez problemów nagrywam CD Audio z CD Text, bo nie zawsze liczę na bazę z internetu. Swoją drogą szkoda, że na polskojęzycznej stronie Nero nie ma nadal możliwości wymianiania się doświadczeniami, a ja angielskiego nigdy się nie uczył (stare pokolenie). Mam nadzieję, że forum dyskusyjne powstanie w końcu, bo nie wszystko - niestety - można znaleźć w książkach B. Danowskiego o nagrywaniu. Poleceam Ci także zapoznanie się z programem Easy CD-DVD Extractor (wbrew nazwie program ten także świetnie wypala). Pozdrowionka ślę i zatapiam się w słuchanie 10cc - stare, dobre czasy...
Brambus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.02.2006, 10:44   #68
BD
Team Member
CDRinfo VIP
 
Data rejestracji: 15.07.2002
Posty: 2,210
BD zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Brambus
Mam nadzieję, że forum dyskusyjne powstanie w końcu, bo nie wszystko - niestety - można znaleźć w książkach B. Danowskiego o nagrywaniu.
Nie wiem dlaczego pijesz do mnie. W sklepach sa jeszcze ksiazki innych autorow na temat Nero. Nikt nie zmusza Cie do kupowania akurat mojej ksiazki...

Pamietaj, ze ja pisze poradniki uczace obslugi a nie dokumentacje problemów ktore moga sie pojawic ale nie musza... od tego jest producent a nie ja.
BD jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.02.2006, 11:09   #69
Brambus
Rezerwista
 
Data rejestracji: 13.12.2004
Lokalizacja: Jelenia Góra - Cieplice
Posty: 12
Brambus w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Bartku. Teraz Ty mnie zaskoczyłeś. Nigdy i nigdzie nie poddawałem krytyce Twojej osoby jak i tego co robisz, a wręcz przeciwnie - wznosiłem peany na Twoją cześć, bo jestem pełen uznania dla Twojej wręcz olbrzymiej wiedzy nie tylko w zakresie "wypalania". Byłeś i jesteś dla mnie w tej dziedzinie (informatyka) niekwestionowanym autorytetem, ale nie gniewaj się, że w jakiś sposób usiłuję Ciebie naprowadzić na pewne tory, gdyż to czytelnikiem ja jestem a Autorem Ty. Piszesz książki, Bartku, dla mnie i dla wielu, wielu innych i uważam, że wnikliwie powinieneś wsłuchiwać się we wszelkie nasze sugestie. Wyrażałem swój pogląd co do działań f-my Nero AG, a ostatnie dni dowodzą, iż miałem rację, co mnie w żadnym stopniu nie cieszy, bo chiałbym w końcu doczekać się od nich poszanowania i Ciebie, jak i niezliczonej rzeszy polskich użytkowników ich aplikacji - ze szczególnym uwzględnieniem BurningROM. Nie dość,że wesrsję 7 Nero otrzymałeś dopiero po tym gdy była ona już przez piratów wystawiona w sieci p2p, to na dodatek miała i ma ona w sobie wiele niedoróbek o czym świadczą choćby posty na tym serwerze. Będę nadal "naciskał" na Ciebie Bartku, abyś się dzielił z nami swoją wiedzą, opierając się także i na naszych uwagach, spostrzeżeniach - wszak to my jesteśmy odbiorcami i czytelnikami Twoich książek. Przyznałeś sam, że 7-mka nie jest najlepszym wytworem Nero AG i są aplikacje, które znacznie lepiej spełniają się w pewnych materiach. Uczyniłeś to także w książce dot. wersji 6, przeto nie mnie wiń za to, że producent (tu Nero AG) w dość cudaczny sposób postępuję. Na koniec - byłeś i będziesz dla mnie Guru, który jednak nazbyt cyzeluje swą wiedzę - czekał więc będę z cierpliwością na biblię Twego autorstwa, a jeżli moimi uwagami w jakiś sposób poczułeś się dotknięty (choć nie powinineś), to szczerze Cię przepraszam.
Brambus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.02.2006, 11:22   #70
Brambus
Rezerwista
 
Data rejestracji: 13.12.2004
Lokalizacja: Jelenia Góra - Cieplice
Posty: 12
Brambus w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Mam bardzo, ale to bardzo mieszane uczucia co do nowego pakietu aplikacji wchodzących w skład Nero 7. Z całą pewnością pochwalić muszę nowe InCD wersji 5.0.0.1, które wbrew opinii fatalnej firmy Platinet z Krakowa uratowało moje płyty DVD-RAM. W sposób szybki i bezbłędny przeformatowało je na nowo. Firma Nero AG idzie wyraźnie w stronę pakietu multimedialnego, chcąc w ten sposób rywalizować z nowym OS Microsoft, co uważam za bezsensowne. Bezsensem jest również narzucanie nam - użytkownikom konieczność zakupu w sprzedaży wiązanej czegoś, czego używać nie zamierzamy. Sam Bartek zauważa, iż będzie odinstalowywał niektóre aplikacje. Miałem nadzieję (Bartek sam to twierdził), iż wraz z nowym pakietem w zestawie znajdzie się bezpłatnie podręcznik jego autorstwa, a tu klapa... i nowe wydatki. Jestem przekonany, iż w ciągu kilku najbliższych miesięcy prym w aplikacji do "wypalania" przejmie inne narzędzie aniżeli Nero Burning ROM - a szkoda, ale skoro Nero AG samo sobie "krawat" wiąże, ja nie będę jej w tym przeszkadzał.

Aha. Słów kilka, co do zarzucanej Bartkowi autoreklamy. Uważam, że o czymś takim mowy być nie może, gdyż Bartek jako autor szeregu publikacji w dziedzinie informatyki, a także jako autor podręczników o nagrywaniu CD/DVD ma olbrzymią wiedzę i doświadczenie w tym przedmiocie i jego uwagi są wprost bezcenne, a przecież nie narzuca on chocby jednym słowem konieczności zakupu swoich podręczników, pozostawiając nam prawo swobodnego wyboru. Nieudaczników, którzy w życiu nic nie osiągnęli w tym kraju nie brakuje - szkoda jedynie, że i na to forum adres znaleźli, ale to chyba ich jedyne osiągnięcie, a Ty Bartku nie zachowuj się jak mały chłopczyk i uwag mizerot nie bierz do siebie. Facet - coś w życiu osiągnąłeś i to jest godne szacunku!!

Bartku. Podziękowałeś mi za miłe słowa, a ja poczułem się zażenowany, gdyż nie pisałem słów miłych, ale kilka słów, po prostu, prawdy. Chciałbym już ze swej strony zakończyć temat "autoreklamy", którą rzekomo uprawiasz. Czy osobom, które Ci to zarzucają nie przyszło na myśl, że jako autor podręczników do Nero mógłbyś napisać: "Wszystko znajdziecie w moich podręcznikach" i nie dzielić się z nami bezpłatnie (sic!) swoimi spostrzeżeniami, wiedzą, ale odesłać nas - nie, nie do diabła, ale do "sklepu". Jestem przekonany, że otwarta dyskusja nad pakietem Nero będzie owocowała w obu kierunkach, tj. my będziemy zgłaszali uwagi, swoje wątpliwości, zapytania, a Ty będziesz chcoćby częściowo je na forum rozwiązywał a resztę przenosił do swoich podręczników, które są przecież w stosunku do ceny, którą żąda Nero AG wprost znikome. Przeprosić Ciebie także chciałem Bartku za niesłuszny zarzut potawiony publicznie, iż nie dotrzymałeś słowa, że podręcznik będzie można zakupić wraz z samym programem. Szkoda, że Nero tak po macoszemu traktuje nasz rynek, a swoim zachowaniem zmusza nas poniekąd do szukania innych źródeł "nabywania" ich programów. Pamiętam, iż w rozmowie tel. i na gg solennie obiecałem Ci, iż w przypadku, kiedy wraz z pakietem Nero będę mógł nabyć Twój podręcznik, bez chwili namysłu wysupłam pieniądze na zakup tegoż programu, ale skoro Nero nie chce, to ja wcale nie mam zamiaru im się narzucać. Kolejna sprawa to fakt, że bardzo źle o Nero świadczy to, iż nie dostałeś do swych rąk wersji testowej ich produktu, a tak naprawdę dystrybutorem ich programu powinna być f-ma Cdrinfo.pl, a nie Alstor, gdyż taka współpraca pomiędzy producentem a krajowym dystrybutorem przynosiłaby dla wszystkich większe korzyści. Nie chcę się tutaj na ten temat rozpisywać, gdyż firma Nero AG nie zasługuje jednak na to, abym im podpowiadał jak mają przygotowywać i dystrybuować swoje programy, by osiągać większe korzyści materialne i w większym stopniu zwalczać piractwo, do którego swym zachowaniem wprost nas namawiają. 99% polskich użytkowników nie "kradnie " oprogramowania, bo jest złodziejami, ale czyni to tylko dlatego, iż systuacja ekonomiczna ich do tego zmusza. Rozgadałem (rozpisałem) się za co przepraszam, a Ciebie Bartku z osobna pozdrawiam ze słonecznej, aczkolwiek już mroźnej Jeleniej Góry.

Przekleiłem także swoje październikowe wypowiedzi - wybacz Bartku, ale naprawdę nie znajdziesz w nich nic, co by Ci miało ujmę przynosić i sądzę, że raczej Ty masz mi coś do zarzucenia a czynisz to w sposób niezwykle pokrętny wkładając w me pióro nigdy nienapisane słowa (parafraza powiedzenie innego, ale musisz przyznać, że ładna i z tego się cieszę, że potrafię słowem polskim co nieco operować, a jak będę miał coś Ci do zarzucenia, to z pewnością uczynię to w sposób jasny i przejrzysty i nie na forum cdrinfo). i już :-)
Brambus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.02.2006, 11:23   #71
BD
Team Member
CDRinfo VIP
 
Data rejestracji: 15.07.2002
Posty: 2,210
BD zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Brambus
Będę nadal "naciskał" na Ciebie Bartku, abyś się dzielił z nami swoją wiedzą, opierając się także i na naszych uwagach, spostrzeżeniach - wszak to my jesteśmy odbiorcami i czytelnikami Twoich książek.
Nie wiem czy nie widzisz, ze ja sie tutaj nie udzielam i udzielac nie bede. Zdania nie zmienie i jedynie sporadycznie zerkam jak sie nudze.

Cytat:
Napisany przez Brambus
Przyznałeś sam, że 7-mka nie jest najlepszym wytworem Nero AG i są aplikacje, które znacznie lepiej spełniają się w pewnych materiach.
Oczywiscie, ze sa inne i czesto lepsze. Jednak to nie powodu aby z gory zakladac, ze pakiet Nero 7 jest do bani. Tak samo masz na rynku OpenOffice i lepszy MS Office. Dzieki temu masz wybor i nikt nie zmusza Cie do kupowania akurat pakietu 7 skoro 6 Ci lepiej odpowiada.

Cytat:
Napisany przez Brambus
Na koniec - byłeś i będziesz dla mnie Guru, który jednak nazbyt cyzeluje swą wiedzę - czekał więc będę z cierpliwością na biblię Twego autorstwa, a jeżli moimi uwagami w jakiś sposób poczułeś się dotknięty (choć nie powinineś), to szczerze Cię przepraszam.
Odwiedz moja strone i zobacz co napisalem. Masz tam ksiazke pt ABC nagrywania plyt CD. Wydanie II. To ksiazka o jaka Ci chodzi. Co prawda nie ma 1000 stron a ok 300 ale zawiera wszystko co Cie interesuje. Bibli pisac nie bede bo sie to zwyczajnie nie oplaca. Dla wiekszosci ludzi liczy sie efekt koncowy i to by go uzyskac mozliwie szybko i bez zaglebiania sie w temat i szukania odpowiedzi na pytanie dlaczego tak a nie inaczej...
BD jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.02.2006, 11:29   #72
Brambus
Rezerwista
 
Data rejestracji: 13.12.2004
Lokalizacja: Jelenia Góra - Cieplice
Posty: 12
Brambus w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
No więc bez bicia przyznaję się, iż tę pozycję Twego autortswa po prostu przeoczyłem - ot, safanduła stary ze mnie, ale już spieszę na Twoją stronkę, by ją zamówić - z autografem oczywiście, bo jak nie... to kupię, nie przeczytam i marudził nadal będę - Your choice jak mówią starzy Mohikanie lub stare mokasyny :-)
Brambus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.04.2006, 19:57   #73
bycor
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 02.04.2006
Posty: 1
bycor w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Mam Nero 7.0.8.2 Premium i płyty audio źle mi się nagrywają.
Mianowicie kiedy dodam pliki *.MP3 do kompilacji to niektóre kawałki skaczą o 1 sekundę, przycinają się i czeszczą.
A po wyłączeniu nero pokazuje mi się taki błąd:

Nero.exe - błąd aplikacji.
Instrukcja spod "0x07521643" odwołuje się do pamięci pod adresem "0x07800DA0". Pamięć nie może być "Read".
Kliknij przycisk OK aby przerwać działanie aplikacji.

Co to za błąd i co mam zrobić aby wszystko było dobrze?
Niewiem już co robić POMOCY!!!

Liczę na sensowne odpowiedzi!
Pozdrawiam!!!
bycor jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.04.2006, 20:17   #74
**mondeo**
*Dziadziuś*
 
Avatar użytkownika **mondeo**
 
Data rejestracji: 27.10.2005
Lokalizacja: podlasie
Posty: 641
**mondeo** zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez bycor
Mam Nero 7.0.8.2 Premium i płyty audio źle mi się nagrywają.
a jakie to płyty jakiego producenta,może spróbuj na innych
a jaką szybkością wypalasz
__________________
Stajesz się odpowiedzialny za to,co oswoiłeś....
**mondeo** jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.05.2006, 23:28   #75
BladeS
Bywalec
 
Data rejestracji: 24.06.2005
Posty: 30
BladeS w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
No ja po zainstalowaniu NERo 7.1.4 to malo co mnie szlak nie trafil, a mianowicie jak przerzucilem mp3 do okna audio CD to po odtworzeniu w tym oknie pliki mp3 sie ciely, przeskoki byly i to w wiekszosci utworow, szybko wrocilem do NERo 6 i wszystko jest ok. Takze nie wiem co ci programisci tam robia z tym programem, jest jeszcze gorzej niz bylo A jak jest w wersji nowszej 7.2.0.3b?? ktos wie moze ??
BladeS jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 21:30.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.