Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Nero > Dane

Dane Forum związane z nagrywaniem danych, za pomocą programów - Nero Burning ROM (tylko część o danych), Nero Express (tylko część o danych), Nero BackItUp, Nero InCD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 24.09.2006, 12:52   #1
racica
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 12.02.2004
Posty: 2
racica w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Laptopy nie czytają nagranych DVD

Witam !
Mam taki problem:
Nagrywarka stacjonarna LiteOn SHM-165P6S po nagraniu płyty DVD z danymi widzi to co nagrała ale po włożeniu płyty do laptopa (dokładnie 3 różne laptopy) nie widza płyty tylko chwilę popierdzą i pupa
Próbowałem wielu różnych płyt (tanie, drogie itd.) nagrywałem w różnych prędkościach od 2x do 16x, zamknięta sesja i otwarta sesja.
Za każdym razem jest to samo - laptopy nie czytają. Czy to może być wina nagrywarki, czy ja może powinienem stosować jakieś specjalne ustawienia w Nero
Z góry dzięki za pomoc
Pozdrawiam
racica jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 10.10.2006, 18:47   #2
REv
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika REv
 
Data rejestracji: 19.09.2006
Lokalizacja: 37°42'08.95"S ,144°46'14.29E
Posty: 95
REv zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez racica
Witam !
Mam taki problem:
Nagrywarka stacjonarna LiteOn SHM-165P6S po nagraniu płyty DVD z danymi widzi to co nagrała ale po włożeniu płyty do laptopa (dokładnie 3 różne laptopy) nie widza płyty tylko chwilę popierdzą i pupa
Próbowałem wielu różnych płyt (tanie, drogie itd.) nagrywałem w różnych prędkościach od 2x do 16x, zamknięta sesja i otwarta sesja.
Za każdym razem jest to samo - laptopy nie czytają. Czy to może być wina nagrywarki, czy ja może powinienem stosować jakieś specjalne ustawienia w Nero
Z góry dzięki za pomoc
Pozdrawiam
Na jakich plytach paliles? DVD-R czy DVD-RW,Jak na RW to nie wszystkie ROMy je czytaja,dlatego mozesz miec klopoty.
REv jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.10.2006, 18:51   #3
REv
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika REv
 
Data rejestracji: 19.09.2006
Lokalizacja: 37°42'08.95"S ,144°46'14.29E
Posty: 95
REv zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Pozatym moze w laptopach sa DVD ktore czytaja tylko + dyski a film jest wypalony na -(minus) lub odwrotnie ,film jest na + a laptop czyta tylko minus dyski?
REv jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.11.2006, 11:04   #4
corne
Bywalec
 
Avatar użytkownika corne
 
Data rejestracji: 09.11.2006
Posty: 32
corne zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Spr***243;buj wgra***263; ponownie biosa niezale***380;nie czy masz ju***380; najnowsz***261; wersje czy nie. Jak to nie pomo***380;e nagraj sobie na takiej samej p***322;ycie tylko na innej nagrywarce i ponowanie sprawd***378; w laptopie. Jak laptop przeczyta to twoja nagrywarka jest walni***281;ta.
corne jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.11.2006, 14:12   #5
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
czy te lapki widza plyty agrywane na innych nagrywarkach?
czy plyty nagrane przez tego liteona sa widziane na innych napedach?
dosc prawdopodobne, ze masz problem z nagrywarka - liteon juz dawno pozadnej spawarki nie wypuscil
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 05:56.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.