Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Nero > Dane

Dane Forum związane z nagrywaniem danych, za pomocą programów - Nero Burning ROM (tylko część o danych), Nero Express (tylko część o danych), Nero BackItUp, Nero InCD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 18.01.2006, 19:24   #1
kaza114
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 12.01.2006
Posty: 13
kaza114 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Nagrywanie płyt CDR przez nero 7 demo

Witam

Mam problem z nagrywaniem płyt CDR przez nero 7.0.1.4,gdy chcę dodać plik z filmem i napisami to pisze mi że nie można wstawić pliku z filmem bo pokazuje mi że film ten nie zmieści się na płycie bo ma 900MB a ja wiem że film ten ma tylko 697MB prosiłbym o wyjaśnienie o co tu chodzi,i jeszcze mam problem z koncowym nagrywaniem ponieaż,gdy zacznie mi nagrywać to najpierw mi startuje tworzenie menu strumienia kodowania które trwa 1godz i 30 minut a następnie jest symulacja zapisu i dopiero na samym koncu jest zapisywanie projektu na dysk,czy mógłby mi ktoś doradzić jak ominąć te wszystkie opcie i nagrać film z napisami w krótkim czaśie,bo gdy bym tak chciał nagrać jeden film to musiałbym czekać ze dwie godziny.

pozdrawiam i proszę o pomoc.
kaza114 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 18.01.2006, 20:00   #2
**mondeo**
*Dziadziuś*
 
Avatar użytkownika **mondeo**
 
Data rejestracji: 27.10.2005
Lokalizacja: podlasie
Posty: 641
**mondeo** zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
po co zakładasz 2 takie same tematy

Ad1. Avi nagrywasz jak normalne dane , nagrywaj zwykłą kompilacje ISO
AD2. Poczytaj o owerburningu, chocby w przyklejonych topicach

zobacz to
http://www.cdrinfo.pl/cdr/porady/how...ex.php?sm=nero
i masz szukajkę
http://forum.cdrinfo.pl/search.php
__________________
Stajesz się odpowiedzialny za to,co oswoiłeś....

Ostatnio zmieniany przez **mondeo** : 18.01.2006 o godz. 20:02
**mondeo** jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.01.2006, 20:55   #3
kaza114
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 12.01.2006
Posty: 13
kaza114 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cześć,próbowałem nagrywać z tej strony co mi podałeś ale coś jest nie tak bo dalej pokazuje że film ma ponad 900MB,a posty wysłałem dwa bo mi się pomyliło.Pokaże ci co mi wychodzi z tego nagrywania.

Plik 'C:\Filmy\huligani\screener-gsh.txt' jest nieprawidłowy. Wymagany plik MPEG-1 kodowany dla Video CD:
audio: 44,1 kHz; stereo; 224 kbit/s
wideo: 352 x 240/29,97 Hz lub 352 x 240/23,976 Hz lub 352 x 288/25 Hz
Znaleziono następujące problemy:
- nieprawidłowe kodowanie strumienia dla [Super] Video CD
- brak wideo
- brak audio
kaza114 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.01.2006, 21:18   #4
kaza114
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 12.01.2006
Posty: 13
kaza114 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cześć,jest jeszcze jeden problem,bo jak dojdzie już do nagrywania to nie nagrywa tylko koduje przez około dwie godziny,co zrobić żeby się nagrywało razem z napisami.

pozdrawiam
kaza114 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.01.2006, 21:34   #5
radosio
vel Shah
 
Avatar użytkownika radosio
 
Data rejestracji: 01.11.2005
Lokalizacja: Sandomierz
Posty: 948
radosio niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez kaza114
Cześć,jest jeszcze jeden problem,bo jak dojdzie już do nagrywania to nie nagrywa tylko koduje przez około dwie godziny,co zrobić żeby się nagrywało razem z napisami.

pozdrawiam
czy ten film jest w formacie .avi??
te napisy chcesz zeby były zintegrowane z filmem?? bo jesli masz .avi i napisy w .txt to odpalasz nero wybierasz Utwórz Dysk CD/DVD z danymi, dodajesz film + napisy i palisz
mysle, ze dobrze zrozumiałem Twój problem
radosio jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.01.2006, 21:47   #6
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,871
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
No wlasnie, o ile zrozumialem to usilujesz nagrac do w kompilacji vcd/svcd. Robisz to swiadomie bo tak wlasnie chcesz czy z niewiedzy?
Ogolnie mowiac w tym standardzie film musi miec tyle minut ile maja plyty, tzn 80 minut dla plyt 700MB i jesli ma wiecej to zwyczajnie sie nie zmiesci.
Jesli to jest *avi, to jak koledzy wyzej juz pisali - nagrywaj jako zwykle dane, w kompilacji iso i mozesz dorzucic do tego napisy.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.01.2006, 22:02   #7
kaza114
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 12.01.2006
Posty: 13
kaza114 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Film ma 697MB i jest *avi,płyte mam 700MB ale tak jak pisałem wyżej nie chce mi się nagrać razem z napisami bo pisze że plik jest nie prawidłowy i zamiast się nagrywać to się koduje ze dwie godziny.

pozdrawiam jeżeli ktoś by chciał ze mną pogadać przez gg.to jest mój nr8118604
kaza114 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.01.2006, 22:06   #8
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,871
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Ty chyba nie czytasz co sie do ciebie pisze.
Nagraj to jako zwykle dane! Kompilacja cdrom/iso i wszystko bedzie OK. Nie bedzie zadnych 2 godzin kodowania itp itd
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.01.2006, 22:06   #9
**mondeo**
*Dziadziuś*
 
Avatar użytkownika **mondeo**
 
Data rejestracji: 27.10.2005
Lokalizacja: podlasie
Posty: 641
**mondeo** zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez kaza114
Film ma 697MB i jest *avi,płyte mam 700MB ale tak jak pisałem wyżej nie chce mi się nagrać razem z napisami bo pisze że plik jest nie prawidłowy i zamiast się nagrywać to się koduje ze dwie godziny.
Nagraj wedle tej receptury
http://www.cdrinfo.pl/cdr/porady/how...hp?sm=nero/iso
film i mapisy daj do jednego katalogu i nagraj jako dane
__________________
Stajesz się odpowiedzialny za to,co oswoiłeś....
**mondeo** jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.01.2006, 22:06   #10
radosio
vel Shah
 
Avatar użytkownika radosio
 
Data rejestracji: 01.11.2005
Lokalizacja: Sandomierz
Posty: 948
radosio niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez kaza114
Film ma 697MB i jest *avi,płyte mam 700MB ale tak jak pisałem wyżej nie chce mi się nagrać razem z napisami bo pisze że plik jest nie prawidłowy i zamiast się nagrywać to się koduje ze dwie godziny.

pozdrawiam jeżeli ktoś by chciał ze mną pogadać przez gg.to jest mój nr8118604
ale czy nagrywasz to jako Dane?? czy wybierasz VCD??

edit: chłopaki byliście szybsi o sekundy
radosio jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.01.2006, 17:56   #11
kaza114
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 12.01.2006
Posty: 13
kaza114 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Chciałbym wszystkim podziękować,nagrywałem tak jak rzeście napisali i wszystko jest OK.

pozdrawiam wszystkich i jeszcze raz dziękuje.ps.jakby ktoś chciał nr. seryjny do nero 7 demo to jestem pod nr.gg8118604
kaza114 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 01:17.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.