Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Nero > Dane

Dane Forum związane z nagrywaniem danych, za pomocą programów - Nero Burning ROM (tylko część o danych), Nero Express (tylko część o danych), Nero BackItUp, Nero InCD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 01.02.2007, 02:59   #1
Tadeusz Grab
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 26.01.2004
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Posty: 18
Tadeusz Grab w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Nero 7 i instalacja InCD

Zainstalowałem standardowo Nero 7.7.5.1. Po tej instalacji próbowałem przy pomocy instalatora doinstalować Progs InCd 5.5.1.9 który rzekomo wchodzi w skład pakietu (tak pisze na oficjalnej stronie Nero ). Na liście aplikacji był on jako jedyny zaiksowany, myślałem że dlatego że nie jest zainstalowany (oj naiwny), zaznaczyłem go. Uruchomiłem instalację, wszytkie procedury przebiegały normalnie, ale po zakończonej zabawie programu nie ma. Instalka była ściągnięta z serwera Nero pl. Na polskiej stronie nie ma możliwości pobrania tego programu (InCD) natomiast na angielskiej jest, tylko że odpłatnie. Nic z tego nie rozumiem. Więc czy InCD wchodzi w skład pakietu czy nie? Chcę nadmienić że przed instalacją Nero Były odinstalowane poprzednie wersje Nero 6 i Incd4, usunięte wszystkie pliki i foldery, Ahead i Nero, wyczyszczone rejestry z tych śmieci. Czyktoś wie jak to zainstalować?
Tadeusz Grab jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 02.02.2007, 01:11   #2
REv
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika REv
 
Data rejestracji: 19.09.2006
Lokalizacja: 37°42'08.95"S ,144°46'14.29E
Posty: 95
REv zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Latwo,musisz instalowac wszystko razem.
Na poczatku instalacji musisz zmienic instalacje ze standartowej na "Zmodyfikowana" .
Jak masz juz zainstalowane Nero (ale NIE jako DEMO -z demo zacznij nowa instalacje) to najszybsza droga doinstalowania InCd bedzie jak ,otworzysz "Setup" czy "instalacje" i tam klikniesz "Zmodyfikuj" czy "modify".Wtedy otworzysz nowe okno ,w ktorym mozesz wybrac wszystkie programy z Nera jakie chcesz zainstalowac.
*! -InCd nie instaluje sie automatycznie samo wraz z Nerem,dlatego koniecznie musisz w tym nowo otwartym oknie "zmodyfikowanej instalacji" je odznaczyc.(tz.InCd jest na dole tego okna z czerwonym "X".Musisz ten 'X' odklikac masz na to 3 opcje,zeby InCD sie zainstalowalo).
Jeszcze jedno.Zeby InCD ci dzialalo juz po zainstalowaniu,musisz zmienic w ustawieniach ''Nero Burning Rights" na wszystkich uzytkownikow kompa-Ale to nie zawsze jest konieczne. Powodzenia
REv jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.02.2007, 01:34   #3
Tadeusz Grab
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 26.01.2004
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Posty: 18
Tadeusz Grab w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Dzi***281;ki bardzo @REv. Rzeczywi***347;cie po standardowej instalacji nero 7.7.5.1 nie da si***281; p***243;***378;niej doinstalowa***263; InCD. Za ka***380;dym razem wywala***322;o podczas doinstalowywania tego programu komunikat: "Nie znaleziono pliku ***378;r***243;d***322;owego C:\Docum~1\Nazwa kompa\Ustaw~1\Temp\NeroDemo12135\8678CC77.cab. Zweryfikuj czy plik istnieje i czy masz do niego dost***281;p." Rzeczywi***347;cie tego pliku we wskazanym folderze nie by***322;o i instalacja za ka***380;dym razem by***322;a przerywana. Trzeba by***322;o wszystko odinstalowa***263; i ponownie instalowa***263; ale ju***380; nie standardowo, tylko jako zmodyfikiwan***261; oczywi***347;cie odznaczaj***261;c InCD wg twojego opisu. Jeszcze raz dzi***281;ki wielkie.
Tadeusz Grab jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.02.2007, 05:55   #4
REv
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika REv
 
Data rejestracji: 19.09.2006
Lokalizacja: 37°42'08.95"S ,144°46'14.29E
Posty: 95
REv zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Nie ma za co.
REv jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 17:49.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.