Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Nero > Dane

Dane Forum związane z nagrywaniem danych, za pomocą programów - Nero Burning ROM (tylko część o danych), Nero Express (tylko część o danych), Nero BackItUp, Nero InCD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 16.04.2007, 13:20   #1
cassim
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 16.04.2007
Posty: 2
cassim w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
nero - niewiem jak sie ta opcja nazywa

witajcie
mam takie pytanko chodzi mi o program nero a dokładniej o coś takiego :
załóżmy że mam na dysku D katalog przykladowo DATA i jakieś pliki z danymi i chce coś takiego zrobić żeby na pulpicie byla ikonka od nero (skrót) po kliknięciu na nią zaczoł by się zapis na cd zawartości tego katalogu DATA z dysku D jest to możliwe tylko niewiem jak to zrobić proszę uprzejmie po podpowiedzi pozdrawiam
cassim jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 16.04.2007, 13:22   #2
icemac
RESTECPA ~ SZACUKEN
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika icemac
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: śmietnik
Posty: 13,764
icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
***380;e o co Ci biega
__________________
Blog o perypetiach z miniakiem
icemac jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.04.2007, 14:16   #3
Grześiu748
Spamerzyna
 
Avatar użytkownika Grześiu748
 
Data rejestracji: 24.09.2006
Posty: 1,380
Grześiu748 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez icemac Podgląd Wiadomości
że o co Ci biega
Mi się wydaje że ten user chce zrobić coś takiego że jak kliknie na pulpicie ikonke nero to automatycznie zapiszą mu się dane z katalogu DATA. Chyba tak to zrozumiałem. Chyba się nie da. Bo nic innego mi nie przychodzi do głowy.
Grześiu748 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.04.2007, 14:24   #4
ksviper
samotność
 
Avatar użytkownika ksviper
 
Data rejestracji: 08.08.2004
Lokalizacja: Klimontów
Posty: 2,940
ksviper po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>ksviper po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>ksviper po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>ksviper po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>ksviper po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
chyba si***281; da i trzeba wszystko wpisa***263; w linii komend, ale niestety nie znam sk***322;adni
__________________
ksviper jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.04.2007, 15:10   #5
yahol
Głupi Yasio
 
Avatar użytkownika yahol
 
Data rejestracji: 27.05.2003
Lokalizacja: **.#
Posty: 4,467
yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Metoda zapisz projekt?
Ma te niedogodnosc, ze po modyfikacji zawartosci foldera, nalezy wykonac nowy projekt.
__________________
Powyższa wypowiedz, wyraża jedynie moja opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie ani w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn.
******************************************
Monarchista, podstępnie knujący przeciwko Republice i demokracji!
yahol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.04.2007, 15:43   #6
Bartez
Team Member
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Bartez
 
Data rejestracji: 18.10.2002
Lokalizacja: malopolska
Posty: 4,175
Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
W katalogu z instalką Nero powinien być plik nerocmd.exe

Spróbuj:
Kod:
nerocmd.exe /?
Powinno Ci wyświetlić dostępne opcje i parametry. Nie mam jak tego teraz sprawdzić, bo nie mam tutaj Nero. Ale sam problem, który poruszyłeś jest dość ciekawy. Możnaby sobie napisać skrypt, który automatycznie robi kopię jakiegoś folderu, bez potrzeby tworzenia kompilacji. O ile tak się da
__________________
Pozdrawiam
Bartez

Ranking dysków twardych
Bartez jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.04.2007, 07:19   #7
cassim
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 16.04.2007
Posty: 2
cassim w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez Bartez Podgląd Wiadomości
W katalogu z instalką Nero powinien być plik nerocmd.exe

Spróbuj:
Kod:
nerocmd.exe /?
Powinno Ci wyświetlić dostępne opcje i parametry. Nie mam jak tego teraz sprawdzić, bo nie mam tutaj Nero. Ale sam problem, który poruszyłeś jest dość ciekawy. Możnaby sobie napisać skrypt, który automatycznie robi kopię jakiegoś folderu, bez potrzeby tworzenia kompilacji. O ile tak się da


witajcie napewno sie tak da bo widziałem to wczoraj u kolesia ale ani on ani ja niemamy pojęcia jak to zrobić i faktycznie chodzi o przykladowy zapis folderu DATA może to zle wytłumaczyłem ale starałem się zrobić to łopatologicznie pozdrawiam
cassim jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.04.2007, 07:33   #8
ksviper
samotność
 
Avatar użytkownika ksviper
 
Data rejestracji: 08.08.2004
Lokalizacja: Klimontów
Posty: 2,940
ksviper po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>ksviper po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>ksviper po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>ksviper po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>ksviper po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
1: nerocmd --listdrives
literki w pierwszej kolumnie okre***347;laj***261; nazw***281;

2: nerocmd z opcjami
--write --drivename <name> [--real] [--tao]
[--artist <artist>] [--title <title>] [--speed <speed>]
[--cdextra] [--iso <volumename>]
[--freestyle_mode1 <filename>]
[--freestyle_mode2 <filename>]
[--freestyle_audio <filename>]
[--iso-no-joliet] [--iso-mode2] [--speedtest]
[--enable_abort] [--close_session] [--detect_non_empty_disc]
[--cd_text] [--underrun_prot]
[--import_udf] [--import_vms_session]
[--use_rockridge] [--create_iso_fs] [--create_udf_fs]
[--disable_eject] [--verify] [--use_allspace] <disk file>...
[--force_erase_disc] [--nero_log_timestamp]
[--output_image <filename>]

wybierz odpowiednie opcje, zamiast <name> wpisz literk***281; odpowiadaj***261;c***261; twojej nagrywarce, zamiast <disk file> wpisz katalog, powinno chyba wystarczy***263; i enter

najpierw potestuj z p***322;ytk***261; RW jakby co***347; okaza***322;o si***281; nie tak

powodzenia
__________________
ksviper jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 05:49.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.