Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Nero > Dane

Dane Forum związane z nagrywaniem danych, za pomocą programów - Nero Burning ROM (tylko część o danych), Nero Express (tylko część o danych), Nero BackItUp, Nero InCD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 31.01.2008, 17:27   #1
NickySantoro
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 31.01.2008
Posty: 1
NickySantoro w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Nero zawiesza sie przy tworzeniu plyty startowej

Witam, mam dziwny problem - przy probie utworzenia dysku startowego zawiesza sie Nero (w momencie wybrania przy tworzeniu nowej kompilacji opcji CD/DVD startowe). Sprawdzalem to w Nero 6.6.1.4, 6.6.1.5 a nawet sciagnalem najnowsza 8.2.8.0 - za kazdym razem z identycznym rezultatem...
Problem pojawil sie po modernizacji komputera(nowy CPU, plyta i RAM). Nie pomogl format i instalacja ( WIN XP Professional SP2) wszystkiego od nowa. Wgralem najnowszy firmware nagrywarki NEC ND-3520A w wersji 3.07 (ze strony producenta). Zainstalowalem sterowniki ASPI (Adaptec 4.7.1a2). Poza tym jednym problememm wszystko inne dziala dobrze - naped odtwarza i nagrywa inne rzeczy bez problemu ...
Podaje konfig sprzetu jaki mam:

- Intel Core 2 Duo E4500 2.20GHz
- plyta ASUS P5K SE
- RAM 2 GB
- dysk Samsung 160 GB ( SATA 2)
- nagrywarka NEC ND-3520A
- Palit NVIDIA GF 8500 GT

Czy ktos moze wie w czym problem? Plytke startowa udalo mi sie zrobic w nLite ale troche mnie to irytuje jak nie dziala wszystko ...
Dzieki z gory za pomoc, pozdrawiam!
NickySantoro jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 13:18.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.