Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Nero > Dane

Dane Forum związane z nagrywaniem danych, za pomocą programów - Nero Burning ROM (tylko część o danych), Nero Express (tylko część o danych), Nero BackItUp, Nero InCD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 19.04.2006, 16:43   #1
geotech
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 19.04.2006
Posty: 2
geotech w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Płyta nagrana lecz pliki skopane potrzebna pomoc

Witam wszystkich mam nagrywarke cd i dvd problem polega na tym że jak nagrywam płytke cd w nagrywarce cd-rom LG z byle jakimi danymi np filmy to po nagraniu gdy wkładamja spowrotem do cd-romu i chce z niej odpalic jakiś filmiki to wyskakuje mi błąd nieznany format ale nie wszystkie filmiki takie są niektóre są dobre to samo dzieje się z plikami np programy.Natomiast jak nagram to samo na dvd też firmy LG to wszystko jest ok.Zastanawia mnie jedna sytuacja taka że mam tą nagrywarke dvd od tygodnia i jak ją zainstalowałem na początku to zarówno jedna jak i drug działały dobrze nagrywam na nero 7pl i wszystko ładnie poprawnie nagrane.Ze 2 dni temu zmieniałem system i nie mogłem znaleźc swojej płytki z nero 7 więc zainstalowałem sobie nero 6 wtedy system dał mi monit ze ta wersja nie działa poprawnie z systemem xp Prof więc pogrzebałem w pudełku i odnalazłem tą 7 zainstalowałem wszystko ładni tylko że wewłsnie zaczeło mi te płyty w zwykłej nagrywarce tak dziwnie nagrywać czy wiecie co jest tego powodem jak to rozwiązac pomocy.
geotech jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 19.04.2006, 16:55   #2
Yarozelsky
Gość
 
Posty: n/a
Zr***243;b tak: odinstaluj nero ,wyczy***347;***263; system z ***347;mieci,zainstaluj nero kt***243;re dobrze ci nagrywa***322;o.Sprawdz te***380; czy wszysko w systemie ok ->aspii,dma i czy tasma dobra.Je***347;li nagrywarka cd jest stara to mo***380;liwe ***380;e opytka do czyszczenia, bios do zaktualizowania lub poprostu pada.

edit: wed***322;ug mnie Nero 6 jest o wiele lepszy od 7
  Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.04.2006, 19:24   #3
geotech
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 19.04.2006
Posty: 2
geotech w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
wielkie dzięki zajołem sie kwestia aspii i nawet nie wiedziałem że są az tak brdzo potrzebne zazwyczaj nic nie instalowałem teraz sprawdziłem jak przeczytałem na forum to sie dowiedziłem że win XP prof nie posiada zdnych sterowników aspii i nagrywałe bez a dawniej robiłen na milenium a on jakieś miał mimo ze stare ale miał i moze dlatego nie miałem problemu z tym ale dosłownie przed chwilą przypomniałem sobie tez że jak instalowałem nero7 na poprzednim systrmie XP to zaznaczyłem sterowniki aspii programu .Teraz jak zainstalowłem nowe ver 4.71 nagrałem kolejną płytke z filmikami i wszystko chula jak narazie ale jak co to wyjdzie przy dalszych nagraniach czy faktycznie to było przyczyna złych nagrań.Za pomoc dzięki a juz miałem spisac na straty moją stara nagrywareczke cd. thx
geotech jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 15:40.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.