Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Nero > Dane

Dane Forum związane z nagrywaniem danych, za pomocą programów - Nero Burning ROM (tylko część o danych), Nero Express (tylko część o danych), Nero BackItUp, Nero InCD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 23.05.2009, 10:04   #1
mooner
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 04.05.2006
Posty: 16
mooner w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Problemy z nagraniem płyt DVD-RW TDK zakupionych niedawno

Mam problem z nagraniem niedawno kupionych płyt DVD-RW TDK.
http://img221.imageshack.us/img221/7676/dvdrwtdkjw4.jpg
Wyskakuje mi taki komunikat w programie Nero:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...eaf52f99c.html
Najśmieszniejesze jest to, że mam juz inne takie same płytki (zakupione w przeszłości ) i działaja do dzisiaj. ;/

PS Inne płytki sie nagrywają. Przed chwilą nagrałem CD TDK
Prosze o pomoc, z góry dzięki.
mooner jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 23.05.2009, 10:13   #2
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Nie możesz porównywać nagrywania dvd z cd...

I ustaw prędkość palenia na 4x...
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.05.2009, 11:48   #3
mooner
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 04.05.2006
Posty: 16
mooner w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Niestety nic z tych rzeczy, nadal nie działa.. ;/ ten sam problem.
mooner jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.05.2009, 16:53   #4
warmandi
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 18.05.2009
Posty: 14
warmandi w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
to jest wina producenta. Nie wiem czy wiesz jak sa produkowane plyty. Ale w jej sklad wchodzi pare warstw. I dazac do sedna tematu, jesna z tych warst, a chodzi tu o warstwe nagrywalna ma zly sklad chemiczny i jest albo za twarda albo za maiekka. Toleranca twardosci plyty nie moze przekroczyc 3% to wina kontroli jakosci albo lenictwo tłoczaza.
warmandi jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.05.2009, 11:43   #5
romanesco
Guru
 
Data rejestracji: 01.08.2007
Posty: 3,562
romanesco jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>romanesco jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>romanesco jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>romanesco jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Cytat:
Napisany przez warmandi Podgląd Wiadomości
to jest wina producenta. Nie wiem czy wiesz jak sa produkowane plyty. Ale w jej sklad wchodzi pare warstw. I dazac do sedna tematu, jesna z tych warst, a chodzi tu o warstwe nagrywalna ma zly sklad chemiczny i jest albo za twarda albo za maiekka. Toleranca twardosci plyty nie moze przekroczyc 3% to wina kontroli jakosci albo lenictwo tłoczaza.
Coraz to nowych rzeczy ja się na tym forum dowiaduję Muszę tylko sprawdzić moje Verbatimki, jaką mają warstwę, no i czy tłoczarz był napity czy tylko leniwy

Ostatnio zmieniany przez romanesco : 29.05.2009 o godz. 11:48
romanesco jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.05.2009, 11:53   #6
georg
Smakosz... Heinekena!
 
Avatar użytkownika georg
 
Data rejestracji: 03.01.2003
Lokalizacja: gdzieś nieopodal duuużego browaru... :)
Posty: 637
georg niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Kupiłem kiedyś te płytki, z 10 szt 7 siedem udało się uratować i działają do dzisiaj.
Odpal alcohola -> kreator kasowania i wybierz tryb pełnego kasowania.
- prędkość kasowania: x1
- ignoruj błędny toc - zaznacz!
- zresetuj booktype - zaznacz!
Nawet jeżeli płyty nie były wcześniej nagrywane zaznacz j/w.
georg jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Kopiowanie DVD - ciekawy problem Coppermine Napędy optyczne DVD 8 09.03.2009 19:32
LG GSA 4166B - problemy z nagrywaniem płyt DVD doomsayer Napędy optyczne DVD 6 01.11.2008 23:42
Problem z nagraniem płyt DVD na LG GSA-4163B berrrcik21 Napędy optyczne DVD 9 15.12.2007 11:39
TDK DVD RW 1,3 Gb - do kamer cyfrowych Pith Nośniki optyczne 0 13.05.2006 10:36


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 12:14.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.