Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Nero > Dane

Dane Forum związane z nagrywaniem danych, za pomocą programów - Nero Burning ROM (tylko część o danych), Nero Express (tylko część o danych), Nero BackItUp, Nero InCD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 26.07.2007, 14:49   #1
Masztalski
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 26.07.2007
Posty: 2
Masztalski w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Samsung SH-182M SB05+Nero+Multisesja=Problem

Otóż od jakiegoś czasu używam wymienionej w temacie nagrywarki Samsunga SH-182M oraz Nero 6. Wypalam płytki TDK DVD-R, a teraz testowałem innych firm(Verbatim i Hawk) DVD+R dla przetestowania w czym leży problem. Otóż próbuję utworzyć płytę multisesyjną DVD, jednak Nero 6 twierdzi, że ta płyta się nie nadaje(DVD-R i DVD+R) i żebym włożył nośnik DVD-RW/DVD+RW.

Samsung SH-182M SB05+Nero+Multisesja=Problem-nero.jpg
Wiem, że zaraz jakiś moderator obsunie mnie, że był już taki problem i wskaże mi miejsca, ale od razu zaznaczam, że nie pijam silnych alkoholi , ale używam Daemon Tools. Jednakże po przeczytaniu poprzednich uwag testowałem nagrywanie przy wyłączonych wszystkich opcjach emulacji i to samo. Mój problem opisuje idealnie zamieszczony komunikat. Nie mogę odczytać pozostałych sesji. Owszem- w nagrywarce są one widoczne, ale w innych napędach już nie. Dzieje się to przy nagrywaniu DVD z danymi. Niestety, nie wiem dlaczego nie mogę nagrywać w trybie Track-At-Once. Nero blokuje mi w przypadku DVD(ISO)(testowałem na Nero 7 tą samą zabawę) decyzję o trybie nagrywania. Pozwala jedynie na Disc-At-Once. Podczas rozpoczynania płytki jestem również pozbawiony decyzji o zakończeniu dysku. Opcja ta odhacza się jedynie w przypadku dysku multisesyjnego. Przy kontynuowaniu multisesyjności pozwala mi już na decyzję o zakończeniu dysku. Błagam, pomóżcie, gdyż nagrywam duże ilości danych i nie jest mi na rękę marnowanie miejsca na płycie bądź zbieranie 4,7GB na dysku, żeby móc nagrać. Na podorędziu do testów mam przygotowane jeszcze płytki DVD+R(z symbolem RW na opakowaniu) Think Xtra i TDK. Z góry dziękuję za wszelkie rady
Masztalski jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 09.08.2007, 06:57   #2
REv
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika REv
 
Data rejestracji: 19.09.2006
Lokalizacja: 37°42'08.95"S ,144°46'14.29E
Posty: 95
REv zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
juz ci czytam co ci twoj obrazek pisze:tylko nie wiem czy dobrze wytlumacze.

"Jestes tuz przed utworzeniem jednorazowej multisesji wpisanej na DVD dysk.
Sesja nr 2 i powyzsze NIE beda odczytywalne w niektorych DVD Rom-ach i systemach operacyjnych poprzednich jak Wind XP.
Jak chcesz kontynuowac?
Obojetnie Palic multisesje -kratka z niebieskim
Palic BEZ multisesji
Kasuj "
A teraz sam sobie przetlumacz na polski -polski.
REv jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 07:37.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.