Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Nero > Dane

Dane Forum związane z nagrywaniem danych, za pomocą programów - Nero Burning ROM (tylko część o danych), Nero Express (tylko część o danych), Nero BackItUp, Nero InCD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 11.01.2008, 20:33   #1
javit
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 10.01.2008
Posty: 17
javit w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Angry zainstalowalem Nero8 i przeklinam ten moment

kupilem oficjalna licencje i zainstalowalem Nero8 zgodnie z procedura na Windows XP Professional, zresetowlem komputer zgodnie z wymogiem i...... wpisuje swoje haslo logowania - wyskakuje mi komunikat , ze Windows nie moze zaladowac mojego profilu uzytkownika!!! i loguje mnie z "default" profilu dla systemu, wyswietla sie tez informacja Detail/Szczegoly: system nie moze znalezc wlasciwego pliku . Potem otwiera sie pulpit uzytkownika gdzie nie moge wejsc do wielu programow, odcielo mi polaczenie wireless z Internetem, nic nie moge zrobic! ,(wyswiela mi komunikaty , ze nie mam uprawnien). Probowalem uzyc punkt przywracania systemu i nic nie pomoglo. O Pomoc prosze!, Czy odinstalowanie Nero , przywroci mi kompa do poprzedniego stanu?, narazie mozna powiedziec , ze nie mam dostepu do wszystkich swoich danych. Fatalne to uczucie!.Pomocy!!!!
javit jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 11.01.2008, 21:15   #2
yahol
Głupi Yasio
 
Avatar użytkownika yahol
 
Data rejestracji: 27.05.2003
Lokalizacja: **.#
Posty: 4,467
yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Zaloguj sie jako:
L:Administrator
Ppusty)
I wejdz w hasla.
__________________
Powyższa wypowiedz, wyraża jedynie moja opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie ani w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn.
******************************************
Monarchista, podstępnie knujący przeciwko Republice i demokracji!
yahol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.01.2008, 12:35   #3
javit
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 10.01.2008
Posty: 17
javit w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez yahol Podgląd Wiadomości
Zaloguj sie jako:
L:Administrator
Ppusty)
I wejdz w hasla.
yahol , Dzieki za porade,
ale... w XP na poczatku wyswietlaja mi sie przeciez Konta Uzytkownikow i musze wpisac haslo , bo jak nie wpisze to mam zapytanie czy nie zapomnialem hasla. Prosze wiec o instrukcje Krok po Kroku. Z gory dziekuje i Pozdrawiam
javit jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.01.2008, 12:38   #4
gallus
gÓru
 
Avatar użytkownika gallus
 
Data rejestracji: 20.12.2003
Lokalizacja: Zbąszynek
Posty: 5,983
gallus jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>gallus jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>gallus jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Je***380;eli chcesz wej***347;***263; na Administratora to musisz na tym ekranie dwa razy waln***261;***263; ctrl+alt+del
__________________

gallus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.01.2008, 13:07   #5
javit
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 10.01.2008
Posty: 17
javit w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez gallus Podgląd Wiadomości
Jeżeli chcesz wejść na Administratora to musisz na tym ekranie dwa razy walnąć ctrl+alt+del
Dzieki, to dziala tylko ze: za kazdym razem loguje mnie jako Domyslnego Uzytkownika. Utworzylem tez Nowe Konto (z uprawnieniami tez Administratora, wylogowalem sie i znowu zalogowalem). Probowalem tez skopiowac Swoj Profil (ktory istnieje na Dysku i ....niestety wyswietla mi komunikat ze mam Ograniczony Dostep do operacji tej operacji. Nic z tego nie rozumiem
javit jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.01.2008, 13:13   #6
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
@javit mo***380;e jaki***347; screen ?
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.01.2008, 13:25   #7
yahol
Głupi Yasio
 
Avatar użytkownika yahol
 
Data rejestracji: 27.05.2003
Lokalizacja: **.#
Posty: 4,467
yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
MS twierdzi, ze tak nalezy postepowac

Bede zgadywal, instalowales pelne NERO8? I on zalozyl wlasny odrebny profil dla konta?
Jezeli - to potrzebujemy specjalisty od wlasciwosci Nero i ja tu nie pomoge.
__________________
Powyższa wypowiedz, wyraża jedynie moja opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie ani w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn.
******************************************
Monarchista, podstępnie knujący przeciwko Republice i demokracji!
yahol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.01.2008, 14:05   #8
javit
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 10.01.2008
Posty: 17
javit w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez yahol Podgląd Wiadomości
MS twierdzi, ze tak nalezy postepowac

Bede zgadywal, instalowales pelne NERO8? I on zalozyl wlasny odrebny profil dla konta?
Jezeli - to potrzebujemy specjalisty od wlasciwosci Nero i ja tu nie pomoge.
Tak, isnstalowalem pelne/oficjalne Nero8- (i jeszcze zaplacilem za to cholerstwo) . i po zrestartowaniu systemu moj Profil Uzytkownika stal sie Domyslnym profilem, tymsamym zostalem odciety od wielu programow i poustawianych funkcji ! nawet nie moge ustanowic polaczenia z Netem! (teraz korzystam z cudzego komputera).Wczoraj rano zaalarmowalem Nero Technical Support i opisalem im moj przypadek- ale do tej pory milcza jak zakleci. Dlatego szukam pomocy. zastanawiam sie czy nie odinstalowac tego Nero8 i czy system powroci do poprzedniego stanu, ale chyba nawet przy tych ustawieniach nie bede miec prawa do tego. Dziekuje wszystkim za dotychczasowa pomoc. Pozdrawiam
javit jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.01.2008, 16:39   #9
mgit
Guru
 
Avatar użytkownika mgit
 
Data rejestracji: 22.08.2004
Lokalizacja: Chojnów
Posty: 8,799
mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Usu***324; profil kt***243;ry stworzy***322; NERO

Menu start -> uruchom -> control userpasswords2

I ustaw stary profil jako domy***347;lny ....
__________________
mgit jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.01.2008, 18:53   #10
javit
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 10.01.2008
Posty: 17
javit w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez mgit Podgląd Wiadomości
Usuń profil który stworzył NERO

Menu start -> uruchom -> control userpasswords2

I ustaw stary profil jako domyślny ....
Trudna sprawa, kombinuje i nic. Problem w tym , ze Nero nie stworzyl swojego profilu. Loguje sie na swoje konto (uzywam tego samego hasla) i otwiera mi na moim koncie niestety Domyslne(okrojone) ustawienia.
javit jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.01.2008, 20:48   #11
yahol
Głupi Yasio
 
Avatar użytkownika yahol
 
Data rejestracji: 27.05.2003
Lokalizacja: **.#
Posty: 4,467
yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Cytat:
Napisany przez mgit Podgląd Wiadomości
Usuń profil który stworzył NERO

Menu start -> uruchom -> control userpasswords2

I ustaw stary profil jako domyślny ....
Cytat:
Trudna sprawa, kombinuje i nic. Problem w tym , ze Nero nie stworzyl swojego profilu. Loguje sie na swoje konto (uzywam tego samego hasla) i otwiera mi na moim koncie niestety Domyslne(okrojone) ustawienia.
J.w.!!!
Problem polega na tym, ze nieszczesnik instalowal "na slepo" pelna wersje.
A Nero jak wiekszosc kombajnow, zaklada uprawnienia dla usera na koncie i cale nieszczescie polega na tym ze nie czytal co klika i Nero "poprawil" dostep do profilu windowsa!
Tu moze pomoc albo ktos kto ma obcykane wszystkie mozliwosci Nero (nie wiem Bartez, Monter, Maciej) albo pomoc techniczna (o tym mozemy zapomniec, albo tez odinstalowanie Nero z czyszczeniem plikow i rejestrow i naprawa systemu
Nie uwazam zeby to cokolwiek naprawilo, ale moze nie zepsuje do reszty.
Nero jest wrednym programem, gryzacym sie z innymi - to wiem od dluzszego czasu, i dlatego przestalem go uzywac.
A to jest oficjalne forum Nero i ktos powinien sie w tym temacie wypowiedziec.
Ja moge tylko psioczyc, bo moje wiadomosci na temat 8 sa zadne!
__________________
Powyższa wypowiedz, wyraża jedynie moja opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie ani w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn.
******************************************
Monarchista, podstępnie knujący przeciwko Republice i demokracji!
yahol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.01.2008, 23:07   #12
javit
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 10.01.2008
Posty: 17
javit w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
yahol, dzieki za wlaczenie sie w pomoc w moim fatalnym przypadku, ktory wbrew temu co myslisz -to instalowalem nero8 idac zgodnie z zaleceniami. No nie wiem , moze moje ustawienia okazaly sie konfliktowe z ta instalacja. Mam nadzieje , ze pojawi sie Ekspert w NERO8 i dopomoze mi. Pozdrawiam, javit
javit jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.01.2008, 00:29   #13
Bartez
Team Member
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Bartez
 
Data rejestracji: 18.10.2002
Lokalizacja: malopolska
Posty: 4,175
Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Wygląda na to, że "coś" uszkodziło Twój profil użytkownika. Możliwe, że to Nero (choć nie spotkałem się z takim przypadkiem), ale może to jest zbieg okoliczności.

W komunikacie, który Ci się wyświetla mowa jest o brakującym pliku. Co to za plik? Odinstalowanie nero raczej nie pomoże, ale możesz spróbować. Nie masz nic do stracenia.
__________________
Pozdrawiam
Bartez

Ranking dysków twardych
Bartez jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.01.2008, 10:18   #14
javit
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 10.01.2008
Posty: 17
javit w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez Bartez Podgląd Wiadomości
Wygląda na to, że "coś" uszkodziło Twój profil użytkownika. Możliwe, że to Nero (choć nie spotkałem się z takim przypadkiem), ale może to jest zbieg okoliczności.

W komunikacie, który Ci się wyświetla mowa jest o brakującym pliku. Co to za plik? Odinstalowanie nero raczej nie pomoże, ale możesz spróbować. Nie masz nic do stracenia.
witaj Bartez, ewidentnie Nero8 narozrabial.(Jak pisalem na poczatku) proces instalacyjny (pelna wersja Nero8) przebiegl bez problemow, zostalem poproszony o restart komputera, zalogowalem sie jak zwykle i wyswietlil mi sie Komunikat (Mam XP Pro angielskie: User Envariontment :ze Windows nie moze zaladowac Profilu Uzytkownika ale zalogowal mnie z Domyslnym profilem dla Systemu. i z infromacja Detail: System nie moze znalezc wlasciwego pliku potem otworzyl sie Pulpit ale zmieniony (wiele ikon/skrotow do programow "wyparowalo" nie mam internetu wireless itd.Jak probuje np usunac jakis plik pojawia sie komunikat , ze nie mam uprawnien (sic! przeciez jestem Administratorem!. Oczywiscie 2 ikony Nero sa! jak probuje je otworzyc pojawia sie komunikat , ze jest problem z plikiem nero.exe. Tak w mniej wiecej wyglada moj przypadek, szokujacy- wiele programow instalowalem w zyciu ale czegos podobnego nie przerabialem. Chyba jest jakies "lekarstwo"?
javit jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.01.2008, 10:45   #15
yahol
Głupi Yasio
 
Avatar użytkownika yahol
 
Data rejestracji: 27.05.2003
Lokalizacja: **.#
Posty: 4,467
yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Przejzalem troche materialow, i mam tylko jeden pomysl:
-wloz plyte Nero i napraw biezaca instalacje. Z tymi opcjami co instalowales.
Po restarcie, jezeli nie pomoglo, spobuj naprawic profil wg MS.
Jezli to nie pomoze - to ja sie poddaje.
__________________
Powyższa wypowiedz, wyraża jedynie moja opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie ani w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn.
******************************************
Monarchista, podstępnie knujący przeciwko Republice i demokracji!
yahol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 14:33.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.