Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Nero > Etykiety

Etykiety Dział poświęcony tworzeniu etykiet w Nero CoverDesigner a także technologiom LightScribe I LabelFlash w Nero



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 22.10.2005, 15:08   #1
Dark_Dude
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 22.10.2005
Posty: 1
Dark_Dude w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Nero 7 i LightScribe

Spotkałem się z następującym problemem: po instalacji Nero 7 wcięło mi możliwość wypalania etykiet LS :/ Instalator najpierw wywalił wszystko związane z Nero 6, potem zainstalował nową wersję. Niestety ponowna instalacja LS Engine nie jest wykrywana ani przez StartSmart'a, ani Nero, ani też CoverDesigner'a :/
Przed chwilą skończyło się to powrotem do Nero 6, który... bez problemu rozpoznał instalację LS Engine'a i już od pierwszego uruchomienia wypala etykiety bez problemu.
Wie ktoś jak zmusić do tego Nero7?

Pozdrawiam
Andrzej Wojtaszewski
Dark_Dude jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 22.10.2005, 17:06   #2
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,456
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Bardzo prosto, zostać przy nero6.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.10.2005, 23:28   #3
zorg
Caliente
 
Avatar użytkownika zorg
 
Data rejestracji: 30.09.2002
Lokalizacja: Zorgberg
Posty: 3,402
zorg jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>zorg jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>zorg jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
to samo u mnie, sciaglem gdzies niby final a jest to samo, nie sadze zeby orginalna 7 miala taki problem.
Uzywam roxio 7,5 i jest cool , a lada dzien bedzie do sciagniecia roxio 8 to juz bedzie 4 roxio ktore kupilem i nigdy mnie nie zawiodlo.

Co do nero jakos nie moge sie do niego przekonac,cos mnie zawsze odpycha


ps. jest juz gost 10
__________________
zorg jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.10.2005, 22:22   #4
Karmazyn
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 26.12.2002
Posty: 9
Karmazyn w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez zorg
Uzywam roxio 7,5 i jest cool , a lada dzien bedzie do sciagniecia roxio 8 to juz bedzie 4 roxio ktore kupilem i nigdy mnie nie zawiodlo.
A czy Roxio obsluguje kilka writerow na raz w systemie - chodzi o budowe duplikatora do malego wydawnictwa na 7 napedow i wacham sie miedzy Nero a czymkolwiek innym, zalezy mi LS. Roxio ma obsluge kilku napedow?
Karmazyn jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.11.2005, 08:18   #5
Mlody_TM
Bywalec
 
Avatar użytkownika Mlody_TM
 
Data rejestracji: 19.10.2005
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 31
Mlody_TM w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez Dark_Dude
Spotkałem się z następującym problemem: po instalacji Nero 7 wcięło mi możliwość wypalania etykiet LS :/ Instalator najpierw wywalił wszystko związane z Nero 6, potem zainstalował nową wersję. Niestety ponowna instalacja LS Engine nie jest wykrywana ani przez StartSmart'a, ani Nero, ani też CoverDesigner'a :/
Przed chwilą skończyło się to powrotem do Nero 6, który... bez problemu rozpoznał instalację LS Engine'a i już od pierwszego uruchomienia wypala etykiety bez problemu.
Wie ktoś jak zmusić do tego Nero7?

Pozdrawiam
Andrzej Wojtaszewski

Witam!

Zainstalowalem Nero 7.0.1.2 PL + oczywiscie serial do wersji ULTRA EDITION. Nie wykrywa mi systemu Lightscribe w mojej nagrywarce HP DVD640i. W nero 6.6.0.16 tez nie wykrywal na poczatku, ale po zainstalowaniu odpowiednich sterodnikow z plytki dolaczonej do nagrywarki NEro wykrylo i wszystko bylo ok. A w tej najnowszej wersji 7 po zainstalowaniu sterow Lightscribe nadal nic program nie widzi! przy wersji PREMIUM to samo..... A powiedz mi co to jest LS Engine to co instaluje z plytki ktora dostalem przy nagrywarce ? tzn soft od HP ?
Mlody_TM jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.11.2005, 11:41   #6
Bródka
Technik Informatyk
 
Avatar użytkownika Bródka
 
Data rejestracji: 22.01.2005
Lokalizacja: Katowice
Posty: 2,369
Bródka niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
To jest sterownik LightScribe ktory jest aktywny w tle gdy system pracuje aby nero wiedzial ze ta nagrywarka obsluguje LS ale mimo instalacji najnowszego silnika nero7 nie wykrywa LS
Bródka jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.11.2005, 20:34   #7
RadekS
Bywalec
 
Avatar użytkownika RadekS
 
Data rejestracji: 24.05.2002
Posty: 53
RadekS w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Witam. Kupiłem nowego liteona z LS i zainstalowałem nero z płytki dołączonej do napędu ale nero nie widzi LS w tej nagrywarce. W opcjach w zakładce lightscrible tam gdzie jest wybór nagrywarki LS nie ma mozliwości wybrania żadnego napedu. Może dla tego że podłaczyłem ją jako slave a stara nagrywarka tez liteona jest na master. Nie rozumiem
RadekS jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.11.2005, 00:17   #8
Bródka
Technik Informatyk
 
Avatar użytkownika Bródka
 
Data rejestracji: 22.01.2005
Lokalizacja: Katowice
Posty: 2,369
Bródka niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
To zobacz na wersji 6 nero
Bródka jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.11.2005, 12:25   #9
RadekS
Bywalec
 
Avatar użytkownika RadekS
 
Data rejestracji: 24.05.2002
Posty: 53
RadekS w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
ale ja mam nero6
RadekS jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.11.2005, 16:33   #10
Bródka
Technik Informatyk
 
Avatar użytkownika Bródka
 
Data rejestracji: 22.01.2005
Lokalizacja: Katowice
Posty: 2,369
Bródka niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Dziwne, zainstaluj najnowsze nero 6.6.0.18, lub zobacz na nero 7 moze tam ci zadziala ale watpie, a zainstalowales sterownik LightScribe ?
Bródka jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.11.2005, 21:22   #11
zorg
Caliente
 
Avatar użytkownika zorg
 
Data rejestracji: 30.09.2002
Lokalizacja: Zorgberg
Posty: 3,402
zorg jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>zorg jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>zorg jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
na stronie glownej www.cdrinfo.pl jest link do najnowszego silnika LS.

http://lightscribe.com/user/support.aspx?
__________________
zorg jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.11.2005, 09:43   #12
Mlody_TM
Bywalec
 
Avatar użytkownika Mlody_TM
 
Data rejestracji: 19.10.2005
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 31
Mlody_TM w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez zorg
na stronie glownej www.cdrinfo.pl jest link do najnowszego silnika LS.

http://lightscribe.com/user/support.aspx?

Witaj... mam do Ciebie pytanko odnisnie silnika LS.... jesli masz HP to wchodzisz na ta stronke i potem w HP Consumer PCs and Aftermarket Drives.... i sie sciaga ten silnik.... no ale w Nero sie sciaga LS_HSI czy to jest to samo ? a jesli masz Benq... to juz w ogole sie pogubilem....
Mlody_TM jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.11.2005, 22:20   #13
Bródka
Technik Informatyk
 
Avatar użytkownika Bródka
 
Data rejestracji: 22.01.2005
Lokalizacja: Katowice
Posty: 2,369
Bródka niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
W zasadzie powinno to byc to samo bo we wszystkich napedach jest ten sam LS, wiec nie wazne z kad sciagasz sterownik powinien dzialac na kazdym napedzie chyba ze jest napisane inaczej, tak mysle
Bródka jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.11.2005, 18:29   #14
Sanczo1
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 20.11.2005
Posty: 1
Sanczo1 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Witam
Mam podobny problem w win 2000 nagrywarka lite-one 16h5s nie chce wypalać napisów. Testowałem z Nero w wersji 6 i 7 nie podziałało. Dodam że w nero 6 ikona lightscribe jest szara i nie można jej nacisnąć a w ustawieniach nie można nic wybrać bo tam nie ma żadnego napędu. Natomiast Nero 7 w ogóle nie widzi lightscribe.
Czy ktoś ma jakiś sensowny pomysł aby to zadziałało?
Sanczo1 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.11.2005, 19:46   #15
Bródka
Technik Informatyk
 
Avatar użytkownika Bródka
 
Data rejestracji: 22.01.2005
Lokalizacja: Katowice
Posty: 2,369
Bródka niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Chyba tylko zostalo nam czekac az sie pojawi odpowiedni sterownik LS do napedow i nero ktore bedzie dobrze dzialac z LS
Bródka jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 08:35.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.