Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Nero > Etykiety

Etykiety Dział poświęcony tworzeniu etykiet w Nero CoverDesigner a także technologiom LightScribe I LabelFlash w Nero



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 12.12.2005, 13:50   #16
rafik77
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 11.12.2005
Posty: 1
rafik77 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Witam!!!!!!!!!!!!
Widze ze sporo osób ma ten sam problem co ja i z nagrywarka liteon z ls.U mnie wogóle to nie działa obojętnie czy mam nero 6 lub 7.Nawet zainstalowałem stąd nero 6.6.018 i nic to nie dało wgrałem stery też stąd i nadal tego nie widzi.Juz sam nie wiem co źle robie.Do nagrywarki dostałe nero 6 i jakis program do ogladania filmów ale żadnych sterów nie było.Mam nadzieje ze dostane jakąś konkretna odpowiedź bo te co narazie tu są to nic mi nie pomogły.Z góry bardzo dziękuje
rafik77 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 10.01.2006, 20:37   #17
a.klosowski
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 03.01.2004
Lokalizacja: Kielce
Posty: 11
a.klosowski w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Ja mam Liteona 16H5S z funkcją LS . Pracuję na XP z Nero 6.6.0.18 i nie mam żadnych problemów. Od razu po podłączeniu nagrywarki było OK.
Funkcja LS aktywuje się dopiero po podłączeniu nagrywarki.Próbowałem z Nero 7 Demo , ale LS się nie uaktywnił , wróciłem więc do Nero 6 .
Widocznie Nero 7 jest jeszcze nie dopracowane .
a.klosowski jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.01.2006, 16:14   #18
marcopil
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 13.04.2005
Posty: 7
marcopil w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Pomoc dla poszukujących rozwiązania z nagrywrkami LightScribe

Witam Wszystkich

Od kilku dni próbowałem znaleźć w sieci pomocy jak wygrawerować płytkę w systemie LightScribe pytałem, szukałem i każdy próbował radzić, ale niestety nic nie działało. Instalowałem Nero 7 jak również Nero 6 itd., itp. i nic. Instalowałem również silniki LS i też kicha, no już sobie myślałem, że to LS to jedna wielka ściema, ale ku mojemu zdziwieniu pojawiło się światełko w tunelu no i znalazłem programik, który potrafi wygrawerować płytkę. Oczywiście podaje link, aby każdy mógł się cieszyć z funkcji LS. Nagrywarka Sony DW-Q31A LS
http://lightscribe.com/support/index.aspx?id=307
Programik nazywa się SURETHING 4SE druga pozycja.
Moje osobiste wskazówki i przypuszczenia:[/
1. Oczywiście musimy mieć nagrywarkę ni i płytkę w technologii LS
2. Jest to obojętne czy najpierw wypalimy dane na płytce a potem wygrawerujemy, czy wygrawerujemy a następnie nagramy pamiętać jednak trzeba, aby dobrą stroną włożyć do napędu. Odpowiednio do kolejności wykonywanych czynności.
3. w samym programie jest kilka opcji ale to już zostawiam dla każdego indywidualnie, wspomnę tylko że istnieją trzy możliwości wykonania graweru adekwatnie do drukowania na drukarce. Ta najlepsza jakość to ok. 30 min
4. No i na koniec nie wiem czy są wymagane tzw. silniki do LS, ja wcześniej trochę mieszałem instalowałem, odinstalowywałem cuda na kiju robiłem, natomiast efekt jest taki, że działa teraz bez bólu.
5. Nie wiem czy programik służy tylko do grawerowania i drukowania czy można też wnim wypalać płytki, ale to już najmniejszy problem, bo przecież możemy nagrać płytkę w Nero i po problemie.
Pozdrawiam i życzę udanych grawerów
marcopil
marcopil jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.01.2006, 18:44   #19
zorg
Caliente
 
Avatar użytkownika zorg
 
Data rejestracji: 30.09.2002
Lokalizacja: Zorgberg
Posty: 3,402
zorg jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>zorg jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>zorg jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
alez problem w nero7 z LS to tylko odpowiedni sn.
__________________
zorg jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.01.2006, 13:42   #20
Mlody_TM
Bywalec
 
Avatar użytkownika Mlody_TM
 
Data rejestracji: 19.10.2005
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 31
Mlody_TM w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Nero w wersji 7.0.1.4b nie dziala lightscribe gdy sie wpisze błędny serial... gdy pozostawiam program w wersji Demo wszystko dziala. Czy moglby mi ktos powiedziec czy wersja Demo ma jakies ograniczenia ? czy przez te 30 dni niczym sie nie rozni od kupionej wersji ?
Mlody_TM jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 17:36.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.