Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Nero > Etykiety

Etykiety Dział poświęcony tworzeniu etykiet w Nero CoverDesigner a także technologiom LightScribe I LabelFlash w Nero



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 06.08.2006, 23:58   #1
kubaskr
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika kubaskr
 
Data rejestracji: 07.04.2005
Lokalizacja: Kraków
Posty: 9
kubaskr w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Nero CoverDesigner - dziwny problem

Witajcie,
Pisze tego posta poniewaz zaobserwowalem dziwne zjawisko w CoverDesignerze . Posiadam zainstalowana wersje Nero-6.6.1.4. Po uruchomieniu CoverDesignera i wybraniu jakiegokolwiek szablonu nie moge rozwinac menu pliku, poprostu blyskawicznie znika. Dzieje sie tylko tak z menu pliku w CoverDesignerze inne opcje rozwijaja sie bez problemu.... Menu pliku rozwija sie takze w w innych modolach. Nie wiem co moze byc tego przyczyna. Probowalem odinstalowywac, instalowac starsze wersje , czyscic rejestr windy, uzywac narzedzi ze strony nero , nic nie pomoglo...
Czy ktos z Was pomoze mi rozwiazac ten dziwny problem ?
Pozdrawiam
Kuba
kubaskr jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 10.08.2006, 16:22   #2
kubaskr
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika kubaskr
 
Data rejestracji: 07.04.2005
Lokalizacja: Kraków
Posty: 9
kubaskr w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Witajcie ponownie,
Czy naprawde nie ma jakiego rozwiazania na opisany przeze mnie problem
Czy naprawde jedynym rozwiazaniem pozostaje przeinstalowywanie Windy ?
Moze jest jakis cholerny wpis w rejestrze ktory powoduje blokade rozwijania
tego menu pliku w Nero Cover Designer.
Ja juz nie mam pomyslow....a nie chcial bym zostac pokonany przez "program"

Pozdrawiam
Kuba
kubaskr jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.08.2006, 16:31   #3
mgit
Guru
 
Avatar użytkownika mgit
 
Data rejestracji: 22.08.2004
Lokalizacja: Chojnów
Posty: 8,799
mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Dok***322;adnie usun***261;***263; nero i zainstalowa***263; ponownie, jak nie pomo***380;e to instalacja nero 7, jak dalej to samo to format
__________________
mgit jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.08.2006, 17:42   #4
kubaskr
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika kubaskr
 
Data rejestracji: 07.04.2005
Lokalizacja: Kraków
Posty: 9
kubaskr w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Wszystkie te operacje przeprowadzilem pare razy oprocz reinstalki windy. Staralem sie tez czyscic rejestr, instalowac Nero 7 trial i dalej to samo.... W rejestrze pozostalo pare wpisow ktore mialy w nazwie "nero" bo balem sie ich ruszac ale glowne wpisy pousuwalem.
A moze pousuwac z regedita totalnie wszystko co ma w nazwie "nero", moze to pomoze ?
A jak nie to juz tylko format...ale powiem szczerze nie za bardzo mi sie to usmiecha dlatego tak z tym walcze....
Pozdrawiam
Kuba
kubaskr jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.08.2006, 18:34   #5
mgit
Guru
 
Avatar użytkownika mgit
 
Data rejestracji: 22.08.2004
Lokalizacja: Chojnów
Posty: 8,799
mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Do deinstalacji nero (czyszczenia pozosta***322;o***347;ci) jest specjalny program (wydany przez nero) nazwy nie pamietam, ale by***322;o na forum, poszukaj
__________________
mgit jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.08.2006, 19:31   #6
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,399
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Nero general clean tool.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.08.2006, 01:30   #7
kubaskr
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika kubaskr
 
Data rejestracji: 07.04.2005
Lokalizacja: Kraków
Posty: 9
kubaskr w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Niestety Nero general clean tool nie dal upragnionego efektu. Menu pliku przy otwatrym projekcje nie da sie rozwinac. Chyba czeka mnie jednak najgorsze...reinstalka windy no chyba, ze jeszcze ktos z Was cos wymysli ....
Pozdrawiam
Kuba
kubaskr jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.01.2009, 22:09   #8
conest997
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 02.01.2009
Posty: 1
conest997 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Nero CoverDesigner

Witam.
Piszę w tym temacie bo nic innego nie znalazłem. Czy są może jakieś dodatki do programu Nero CoverDesigner chodzi mi dokładnie o dodatkowe projekty okładek na płyty ( broszury ) Proszę o pomoc.

moje gg ---> 12121842
conest997 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 09:57.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.