Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Nero > Narzędzia

Narzędzia Programy narzędziowe w pakiecie Nero 7 Premium: Nero InfoTool, Nero CD/DVD-Speed, Nero ImageDrive, Nero DriveSpeed, Nero BurningRights, Nero ProductSetup, Nero StartSmart, Nero Scout oraz Nero MediaHome



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 27.12.2009, 15:14   #1
samsonek
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 27.12.2009
Posty: 3
samsonek w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Nero Essentials 7. Problem z nagrywaniem filmu na DVD Video.

Witam !

Przed świętami kupiłem przez allegro w/w wersję pakietu Nero. Wg zapewnień sprzedawcy to pełna wersja dodawana do nagrywarek LG. Pakiet ma współpracować jednak z wszystkimi nagrywarkami. Zgadza się współpracuje, wspomniał, że można zarejestrować go. To też zrobiłem, chciałem zalegalizować pakiet. Po instalacji stworzyłem kilka dysków DVD Video z pamiątkowymi filmami z imienin. W święta nakręciłem ponownie film i chciałem go zapisać na płycie jako DVD Video i...wyskoczył mi komunikat, że skończyła mi się 30 dniowa licencja na wtyczkę DVD Multichannel. Myślałem, że gościa rozniosę. Pytałem się, czy w 100% procetach to PEŁNA wersja Nero z WSZYSTKIMI dodatkami, oczywiście odpowiedź brzmiała, że tak...Nie będę już za te 15pln kłócił się z gościem na temat tej wtyczki, chcę dać ten film rodzinie i nie mam jak zrobić filmu...

Co można poradzić?
Nie zamierzam kupować Nero za 300pln, żeby nagrywać filmy.
Dołączone obrazki (kliknij, aby powiększyć)
Nero Essentials 7. Problem z nagrywaniem filmu na DVD Video.-rejestracja_mepeg-2dvd.jpg  
samsonek jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 27.12.2009, 23:23   #2
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,762
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Chłopie pomyśl trochę.
Faktycznie myślałeś, że kupujesz pełną wersję nero za 15 zeta? I że będzie ona u ciebie legalna?

I tak przepłaciłeś za program dodawany, praktycznie, bezpłatnie do nagrywarek LG, a koleś jedzie zapewne na pełnym piracie.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.12.2009, 23:48   #3
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Kup TO. Warto.
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.12.2009, 10:06   #4
samsonek
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 27.12.2009
Posty: 3
samsonek w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez Reetou Podgląd Wiadomości
Kup TO. Warto.
Za te kasę, to wolę dopłacić 50pln i mam pakiet pełny Nero.

Bardziej myślałem o "zewnętrznych" kodekach, które umożliwią mi pracę na tym programie.
samsonek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.12.2009, 11:28   #5
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Już raz kupiłeś 'legala' nero. Bo do pełnej wersji to musisz dopłacić co najmniej 100zł.
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.12.2009, 15:22   #6
samsonek
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 27.12.2009
Posty: 3
samsonek w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Źle mnie zrozumiełeś za "TO" z linka muszę zapłacić 120pln, dodam 50pln i mam w Media Nero BOXa.

Pozdro
samsonek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Śmieszne teksty... MacGyver Humor 4412 11.03.2020 22:16
z czym pić whisky ??? jakiś przepis?? Ufil123 Off topic 193 19.02.2014 19:36
Polskie Radio BIS upadło - Czyli cenzure w Polsce czas zacząć... Qbi@k Off topic 73 03.10.2013 18:16
Problem z nagraniem plików z dysku twardego na płytę dvd WODZU1972 DVD-Video 13 08.03.2009 18:45
Projekt Freeware Calme Komputery - oprogramowanie i sprzęt 0 16.05.2005 20:31


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 17:06.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.