Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Nero > Narzędzia

Narzędzia Programy narzędziowe w pakiecie Nero 7 Premium: Nero InfoTool, Nero CD/DVD-Speed, Nero ImageDrive, Nero DriveSpeed, Nero BurningRights, Nero ProductSetup, Nero StartSmart, Nero Scout oraz Nero MediaHome



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 24.06.2007, 00:09   #1
Nestorius
Bywalec
 
Avatar użytkownika Nestorius
 
Data rejestracji: 23.06.2007
Posty: 32
Nestorius w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Nero, a nagrywanie na nagrywarce podpiętej poprzez kieszeń USB do laptopa

Mam pytanie. Czy rzeczywiście nero nie widzi nagrywarki podłączonej do laptopa poprzez port USB, która jest zamontowana w kieszeni? Dzisiaj w w mediaku chciałem kupić kieszeń na napędy 5,25" i nagrywarkę, ale gość powiedział mi, żebym kupił typową zewnętrzną nagrywarkę, bo w nich na wyposażeniu jest jakaś wersja nero, która widzi tak podłączone nagrywarki. Poinformował mnie, że nawet nero 7 nie widzi tak podpiętego sprzętu.
Czy to prawda? Co radzicie? Czy rzeczywiście kupić zewnętrzną nagrywarkę? Zrobiłbym tak ale poprzez kieszeń mogę podpiąc do lapka jeszcze dodatkowy dysk (wymiennie z nagrywarką). Mam Asusa z USB 2.0.
Nestorius jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 24.06.2007, 00:16   #2
yahol
Głupi Yasio
 
Avatar użytkownika yahol
 
Data rejestracji: 27.05.2003
Lokalizacja: **.#
Posty: 4,467
yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Sprzedawca bredzi!
Nagrywarka wlozona do kieszeni 5 1/2 cala jest widoczna w prawie kazdym programie do nagrywania. I wersja Nero nie ma tu znaczenia. Sprawdzalem na v. 6 i 7 Bundle. "Typowa" nagrywarka po USB, czyli taka juz zrobiona na gotowca, jest po pierwsze drozsza, a po drugie znacznie bardziej delikatna.
Kup kieszen Wellanda za 149 zl (okolo)+ nagrywarke LG za 120 zl (okolo) i bedziesz mial spokoj. Dodatkowo taka kieszen ma FireWire, wiec podlaczenie szybkie i stablne - jak masz w lapku FW
__________________
Powyższa wypowiedz, wyraża jedynie moja opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie ani w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn.
******************************************
Monarchista, podstępnie knujący przeciwko Republice i demokracji!
yahol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.06.2007, 00:17   #3
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,399
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Takiej bzdury jeszcze nie s***322;ysza***322;em.

Sam mam 3 nagrywarki na USB, oba laptopy widz***261; i nagrywaj***261;.

Na jednym nero 6, na drugim nero 7.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.06.2007, 00:27   #4
Prezesik
Człekokształtny
 
Avatar użytkownika Prezesik
 
Data rejestracji: 27.12.2004
Lokalizacja: Poznań
Posty: 9,082
Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
LG? Yahol, tak ***378;le mu ***380;yczysz?
__________________
Seny, pit i collons!
Prezesik jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.06.2007, 00:31   #5
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,399
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
A tak BTW - je***347;li mowa o firewire - u mnie p***322;yty palone przez firewire negatywnie przechodzi***322;y weryfikacj***281;.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.06.2007, 09:47   #6
Nestorius
Bywalec
 
Avatar użytkownika Nestorius
 
Data rejestracji: 23.06.2007
Posty: 32
Nestorius w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Dzięki,
Sam się temu dziwiłem, co on gadał, ale jak człowiek nie siedzi już w sprzęcie tak jak przed laty to tak jest
Dzięki za pomoc. A przy okazji jak bym był raz jeszcze w mediaku to przekażę gościowi, że bredzi
Nestorius jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.06.2007, 09:51   #7
mensir67pl
***3665;***1769;***1758;
 
Avatar użytkownika mensir67pl
 
Data rejestracji: 21.04.2004
Lokalizacja: ArchiwumX
Posty: 6,356
mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
pomalu pomalu mialem 2 kieszenie (HDD wialy bez problemow) i dopiero 3 zatrybila

nie wyszystkie chip "lubia" sie z nagrywarkami



ale nie ma co straszyc i odrazu mowic o zewnetrznej na nagrywarce
__________________
DVD+-RW: BenQ 1640
DVD+-RW: Pioneer DVR-215/D
Blu-Ray ReWriter-Pioneer BDR-S06XL


mensir67pl jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.06.2007, 10:51   #8
czechoj
Dziadek
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika czechoj
 
Data rejestracji: 24.06.2002
Lokalizacja: dolnośląskie
Posty: 6,041
czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
nero w wersji 6 i 7 widzi r***243;wniez nagrywarki EIDE podpi***281;te pod USB za pomoc***261; przej***347;ci***243;wki EIDE -> USB, jedyny problem pojawia sie w momencie zaniku napi***281;cia, rozwi***261;zaniem by***322;o w***243;wczas wyci***261;gniecie wtyczki i ponowna instalacja w gnie***378;dzie USB
__________________
czechoj
APLIKATOR _ REKULTYWATOR
czechoj jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.06.2007, 11:02   #9
yahol
Głupi Yasio
 
Avatar użytkownika yahol
 
Data rejestracji: 27.05.2003
Lokalizacja: **.#
Posty: 4,467
yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Cytat:
Napisany przez joujoujou Podgląd Wiadomości
A tak BTW - jeśli mowa o firewire - u mnie płyty palone przez firewire negatywnie przechodziły weryfikację.
Mam na firmowym serwrze macowym, podpieta nagrywarke po FireWire, (albowiem Apple oczywiscie zastosowal w nim naped szczelinowy! ), plyty Verby cert.16x, nie wysypala sie zadna. wiec nie do konca wiem jak to jest.
Faktem, ze toast jest ustawiony na 4x.

Cytat:
pomalu pomalu mialem 2 kieszenie (HDD wialy bez problemow) i dopiero 3 zatrybila

nie wyszystkie chip "lubia" sie z nagrywarkami
Dlatego mowie o kieszeniach Wellanda!
Tu chodzi o montowanie sie elektroniki w systemie.
Przeciez najpierw montuje sie elektronika, a dopiero pozniej nagrywarka/HDD.
Wiec nie chip i nagrywarka, a chip MoBo i elektronika kieszeni. (HiSpeedy montowaly sie raz, drugie podlaczenia, na ogol to byla kleska pod Stalingradem)

Co do LG, awaryjnosc LG to przeszlosc, a w ciagu tygodnia, w razie czego, wymienia na nowa. A do Pioneera nikt i nic nie jest w stanie mnie przekonac. Samsung i LiteOne to dla mnie ciekawostki a nie dobre napedy
__________________
Powyższa wypowiedz, wyraża jedynie moja opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie ani w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn.
******************************************
Monarchista, podstępnie knujący przeciwko Republice i demokracji!
yahol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.06.2007, 17:53   #10
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,399
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez yahol Podgląd Wiadomości
Mam na firmowym serwrze macowym, podpieta nagrywarke po FireWire, (albowiem Apple oczywiscie zastosowal w nim naped szczelinowy! ), plyty Verby cert.16x, nie wysypala sie zadna. wiec nie do konca wiem jak to jest.[...]
Wygląda na to, że zależy to od konfiguracji sprzętowej.

Cytat:
Napisany przez yahol Podgląd Wiadomości
[...]
Tu chodzi o montowanie sie elektroniki w systemie.
Przeciez najpierw montuje sie elektronika, a dopiero pozniej nagrywarka/HDD.
Wiec nie chip i nagrywarka, a chip MoBo i elektronika kieszeni. (HiSpeedy montowaly sie raz, drugie podlaczenia, na ogol to byla kleska pod Stalingradem)[...]
Tak czy inaczej, BenQ na przykład jest bardzo wybredny pod względem "widzenia" przez chipsety adapterów USB-->IDE, co odczułem na własnej skórze.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.06.2007, 19:34   #11
mensir67pl
***3665;***1769;***1758;
 
Avatar użytkownika mensir67pl
 
Data rejestracji: 21.04.2004
Lokalizacja: ArchiwumX
Posty: 6,356
mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mensir67pl jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez yahol Podgląd Wiadomości
Tu chodzi o montowanie sie elektroniki w systemie.
Przeciez najpierw montuje sie elektronika, a dopiero pozniej nagrywarka/HDD.
Wiec nie chip i nagrywarka, a chip MoBo i elektronika kieszeni. (HiSpeedy montowaly sie raz, drugie podlaczenia, na ogol to byla kleska pod Stalingradem)
kazdy ma swoje .... problemy ...

obstaje przy chip-e sterujacym (kieszenia) a wlasniwie dwa modele

ten sam system(MoBo) kieszen+HDD oki


dopiero kieszen MINT rozwiazla na chip-ie ALi tu dzial co nie wloze ..........

ten sam system(MoBo) kieszen+Benq juz nie oki
__________________
DVD+-RW: BenQ 1640
DVD+-RW: Pioneer DVR-215/D
Blu-Ray ReWriter-Pioneer BDR-S06XL



Ostatnio zmieniany przez mensir67pl : 24.06.2007 o godz. 19:38
mensir67pl jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 19:17.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.